1. Witamy na Forum Mechaników!
    Aktualnie przeglądasz stronę jako gość. lub
    Rejestracja otworzy przed Tobą drogę do zupełnie nowego, dzikiego świata motoryzacji!
    Jako użytkownik uzyskasz pełen dostęp do forum oraz będziesz mógł tworzyć tematy oraz brać udział w dyskusji.
    Gorąco zachęcamy oraz zapraszamy do rejestracji!

Alarm steeli men ht-100

Dyskusja w 'Alarmy' rozpoczęta przez użytkownika Grzes76, 9-05 12.

1. Grzes76

Grzes76 Początkujący

Docenione treści:
    1
    Witam
    W moim sharanie zamontowany jest auto alarm Steeli men HT-100 z pilotem czteroprzymiotnikowym (znalazłem podobny na allegro.. http://allegro.pl/alarm-samochodowy-caly-zestaw-czujnik-syrena-fv-i2320020344.html ), centralka działa i tylko w sumie tyle , chciałbym podpiąć jeszcze do niego jeszcze syrene czujnik wstrząsowy i oczywiście czujniki drzwi i klapy. Moja prośba czy jest do tego jakaś instrukcja montażu żeby czegoś nie skopać.
  2. arni_poznań

arni_poznań Grupa Wsparcia Technicznego

Docenione treści:
    696
    Miasto:
    PZ
    jesli kupiles nowy alarm to masz do niego schemat a jesli potrzebujesz schemat kabli sharana to podaj więcej info o silniku, roczniku itp
  3. Grzes76

Grzes76 Początkujący

Docenione treści:
    1
    właśnie że kupiłem niedawno to autko z zamontowanym takim alarmem i chciałbym wykorzystać w pełni jego możliwości. Jakiś opis przewodów do podobnego alarmu znalazłem na necie może miernikiem jakoś to da się rozpracować ale instalacja w tym aucie to naprawdę czarna magia. A jak możesz jakiś schemat instalacji podać byłbym baaaaardzo wdzięczny. Moje autko to sharan 95r 2,0 benzyna 8v 115km , 6el szyb, klimatronik.
  4. arni_poznań

arni_poznań Grupa Wsparcia Technicznego

Docenione treści:
    696
    Miasto:
    PZ
  5. Grzes76

Grzes76 Początkujący

Docenione treści:
    1
    wielkie dzięki.
  6. Grzes76

Grzes76 Początkujący

Docenione treści:
    1
    wracając do tematu tego alarmu steeli men czy da się jakoś zmienić czas wystawienia sygnału przez to urządzenie na krótszy bo z domykaniem okien to fajny bajer ale jak otwieram pilotem auto otwierają się przy okazji wszystkie okna, wpiąłem się pod A24 i A8 patrząc na schemat.
.

Użytkownicy odwiedzili tę stronę szukając:

1. steeli men opinie

,
  2. steeli men instrukcja montażu

,
  3. Steli men schemat