1. Witamy na Forum Mechaników!
    Aktualnie przeglądasz stronę jako gość. lub
    Rejestracja otworzy przed Tobą drogę do zupełnie nowego, dzikiego świata motoryzacji!
    Jako użytkownik uzyskasz pełen dostęp do forum oraz będziesz mógł tworzyć tematy oraz brać udział w dyskusji.
    Gorąco zachęcamy oraz zapraszamy do rejestracji!

Usuń ogłoszenie

Astra h 1.9 CDTI czy moge założyć te wtryskiwacze ?

Dyskusja w 'Układ paliwowy' rozpoczęta przez użytkownika Bolec, 6-09 17.

1. Bolec

Bolec Uczestnik

Docenione treści:
    1
    Witam kolegów mam Astre h 1.9 CDTI 8 V i w ostatnim czasie zaczela mi dymic na niebiesko i nierowno chodzic na wolnych obrotach podpiolem pod opcoma i wyszly wtryski. W mojej sa o nr 0445110165 a mam okazje kupic wtryskiwacze z przebiegiem 45tys mil za nieduze pieniadze tylko ze sa one o nr 0445110276 i czy beda pasowaly do mojej astry i czy nie roznia sie koncowka wtrysku zeby nie wypalilo mi dziur w tlokach ?

2. karol1851

karol1851 Grupa Wsparcia Technicznego

Docenione treści:
    31
    Miasto:
    Orzysz
    Kup takie co masz to nie wypli

3. Bolec

Bolec Uczestnik

Docenione treści:
    1
    No wiem kolego tylko mam okazje kupic w dobrej cenie te z nr 276 i tez od 1.9cdti 8v 120 km tylko ze sa od vectry c z 2008 r a roznia sie tylko nr bo silnik identyczny jak moj bo jeszcze nie wyjete nawet to nic nie powinni sie niby dziac . Karol1851 a mozliwe ze nr jest inny bo nowszy rocznik.?

4. Tom_

Tom_ Grupa Wsparcia Technicznego

Docenione treści:
    59
    Miasto:
    Szczytno
    Mozliwe, ale jak masz opcje to wloz do siebie i sprawdzisz.. nie to zwrot i tyle

5. Bolec

Bolec Uczestnik

Docenione treści:
    1
    No wlasnie musze ugadac sie z gosciem. Na dniach powienien mi przyjsc filtr paliwa bo żadnym sklepie w mojej okolicy nie ma filtra ufi i nikt o nim nie slyszal to jak go wymienie i zaloze wtryski zakoduje i napisze na forum co i jak . W katalogach boscha jak wprowadzilem wszystkie dane auta wyskoczyly mi dwa wtryskiwacze wlasnie ten z koncowka nr 165 i 276 wiec moze bedzie ok . Dzieki kolego TOM_

6. Bolec

Bolec Uczestnik

Docenione treści:
    1
    Witam dzisiaj założyłem wtryski te o nr 0445110276 bo dowiedziałem sie że sa wkładane do poliftow . Zakodowałem i wszystko jest ok . Spalanie chwilowe spadło z 0.7 na 0.3 bez obciążenia a w razie akby komuś w przyszłości bylo potrzebne wymieniać to do tego silnika można jeszcze założyć wtryskiwacze z fiata o nr 0445110103 bo sa zamienne .

WOODOO lubi to.