1. Witamy na Forum Mechaników!
    Aktualnie przeglądasz stronę jako gość. lub
    Rejestracja otworzy przed Tobą drogę do zupełnie nowego, dzikiego świata motoryzacji!
    Jako użytkownik uzyskasz pełen dostęp do forum oraz będziesz mógł tworzyć tematy oraz brać udział w dyskusji.
    Gorąco zachęcamy oraz zapraszamy do rejestracji!

Usuń ogłoszenie

Audi a4 b5 1.9tdi AFN brak kontrolki đwiec i silnika (nie pali)

Dyskusja w 'Elektronika pojazdowa' rozpoczęta przez użytkownika Marcinezzzz, 11-01 17.

1. Marcinezzzz

Marcinezzzz Uczestnik

Docenione treści:
    5
    Witam,

Audi a4 b5 1.9tdi AFN nie odpala. Po przekrceniu stacyjki nie zapala się kontrolka swiec, a takze nie zapala sie check silnika. Nie mozna tez podlaczyc się pod komputer.

Doszedłem do tego ze w przekazniku 219 pod maska na stopce nr 86 nie ma masy.
    Jak zewre przekaznik recznie to kontrolka check sie zapala i po chwili gasnie, prad na swiece tez idzie ale kontrolka swiec sie nie zapala, mimo wszystko po recznym zwarciu auto odpala na plaka i chodzi. Jak rozwere przekaznik to auto gasnie.

Pytanie moje jest takie. Skąd dochodzi masa na pin 86 w przekazniku 219?

Sprawdzałem bezpieczniki i zaden nie jest spalony.

Problem rozwiązany.

Uszkodzona stacyjka, nie dawała prądu na 47 pin ECU w zwiazku z czym nie działała reszta.

2. dusza

dusza Uczestnik

Docenione treści:
    32
    poszperaj w reszcie przekażników i do modułu central zamka zobacz przekażniki lubią się rozlutować w vagenach ot taka ich przypadłość

no patrz;)

3. buli.31

buli.31 Uczestnik

Docenione treści:
    37
    Miasto:
    BYDGOSZCZ
    Jest tam przekaźnik o oznaczeniu 109