1. Witamy na Forum Mechaników!
    Aktualnie przeglądasz stronę jako gość. lub
    Rejestracja otworzy przed Tobą drogę do zupełnie nowego, dzikiego świata motoryzacji!
    Jako użytkownik uzyskasz pełen dostęp do forum oraz będziesz mógł tworzyć tematy oraz brać udział w dyskusji.
    Gorąco zachęcamy oraz zapraszamy do rejestracji!

Usuń ogłoszenie

Audi a4 b6 AWX 1.9 tdi 130.

Dyskusja w 'Pozostałe' rozpoczęta przez użytkownika Kongobongo, 3-02 17.

1. Kongobongo

Kongobongo Nowy

Docenione treści:
    0
    Miasto:
    Gdańsk
    Witam od dwóch tygodni mam problem z autem . Auto na początku przechodziło w tryb awaryjny i traciło moc (najpierw jednocześnie zapalały sie kontrolki abs i esp) . I co jest najlepsze zazwyczaj objawiało sie to na 4 biegu Został sprawdzony pod komputerem . Wymieniłem 4 pompowtryski bo to akurat planowane było . Dodatkowo mam błąd poduszki pod silnikiem czego nie wymieniłem. Ale natomiast został wymieniony czujnik podciśnienia , nasmarowane były także hamulce bo blokowało sie koło i dlatego tez przechodził w tryb awaryjny (podobno bo ja sie na tym nie znam tak stwierdził mechanik) wymieniony olej także z 5w40 na 10w40 (przebieg 300tys) nie zaszkodził . Teraz co najlepsze problem minął ale tylko na 4 dni ... przechodzi w tryb awaryjny (traci moc) ale to robi teraz tylko na 5 biegu . Dodam tez ze auto troszke muli a pedal hamulca jest twardy jak skala tym bardziej teraz jak temperatura jest ujemna . Spotkał sie ktos kiedyś moze z czymś podobnym badz pomoże ? Przepraszam jeśli tutaj nie złożyłem zdań logicznie :p

2. mechanik.k

mechanik.k Grupa Wsparcia Technicznego

Docenione treści:
    675
    Miasto:
    London Tottenham
    Adres strony:
    Podciśnienie sprawdz i pompę podciśnienia
    Poduszka pod silnikiem do wymiany

3. Kongobongo

Kongobongo Nowy

Docenione treści:
    0
    Miasto:
    Gdańsk
    Postaram sie to zrobić w jak najszybszym czasie bo aktualnie krucho z pieniędzmi i dam znać ;)

4. adam89

adam89 Uczestnik

Docenione treści:
    15
    Miasto:
    Kraków
    Olej 10w40 nienadaje sie do pompowtryska ...... Zalecany jest 5w30.
    A usterka to najprawdopodobnie sida vacumpompa jak pedal twardy. Chyba zr jakas ogromna nieszczelnosx na podcisnieniach.