1. Witamy na Forum Mechaników!
    Aktualnie przeglądasz stronę jako gość. lub
    Rejestracja otworzy przed Tobą drogę do zupełnie nowego, dzikiego świata motoryzacji!
    Jako użytkownik uzyskasz pełen dostęp do forum oraz będziesz mógł tworzyć tematy oraz brać udział w dyskusji.
    Gorąco zachęcamy oraz zapraszamy do rejestracji!

Usuń ogłoszenie

Becker Traffic Pro BE 4720 nie przyjmuje kodu

Dyskusja w 'Car Audio' rozpoczęta przez użytkownika Marek52, 29-10 17.

1. Marek52

Marek52 Nowy

Docenione treści:
    0
    Miasto:
    Katowice
    Panowie, potrzebna fachowa rada.
    Samochód W201. z roku 1990. Benzyna, automat.
    Radio Becker Traffic Pro BE 4720. Podobno poprzednio jeździło w jakiejś maździe. Handlarz, od którego je kupiłem zaklina się, że jest sprawne. Dał 14 dni gwarancji rozruchowej.

Jest oryginalna karta z kodem. Nr seryjny na karcie taki zam, jak na radiu.

Właśnie wróciłem od elektryka, który miał zamontować i uruchomić, ale się poddał.

Objawy są takie:
    po włożeniu do radia dolnej kostki, tej z zasilaniem wysuwa się antena, na wyświetlaczu pojawia się napis Becker a po chwili: enter the code number i cyferki od 1 do 7 nad klawiszami. Wprowadzam kod wegług instrukcji z manuala i .... nic się nie dzieje, radio nie reaguje, nie da się też wyłączyć. Nawet zablokować się nie chce.

Po wypięciu z radia kostki z zasilaniem antena się cofa.

Kilka razy powtarzaliśmy operację z resetem przez wyjęcie kostki zasilającej i za każdym razem nie dało się wprowadzić kodu.

Czy któryś z Panów wie, o co tu może chodzić? Czy jakiś błąd w połączeniu? Czy zepsuty panel w radiu? Czy usunięcie kodu na stałe coś zmieni? Inne pomysły?

A może wiecie o kimś z Katowic, lub okolicy, kto bardzo dobrze zna się na Beckerach.
    Będę wdzięczy za informacje, bo radio mi się podoba i chciałbym, żeby ze mną zostało.