1. Witamy na Forum Mechaników!
    Aktualnie przeglądasz stronę jako gość. lub
    Rejestracja otworzy przed Tobą drogę do zupełnie nowego, dzikiego świata motoryzacji!
    Jako użytkownik uzyskasz pełen dostęp do forum oraz będziesz mógł tworzyć tematy oraz brać udział w dyskusji.
    Gorąco zachęcamy oraz zapraszamy do rejestracji!

Usuń ogłoszenie

BMW e46 kontrolka lampy

Dyskusja w 'Pytanie do mechanika' rozpoczęta przez użytkownika Bartas1812, 20-03 17.

1. Bartas1812

Bartas1812 Uczestnik

Docenione treści:
    0
    Witam posiadam BMW e46. Mam taki problem pokazuje mi ze nie święci któraś żarówka w lewej tylnej lampie. Dziś sprawdzilem styki i wszystkie żarówki i wszystko jest dobrze każda żarówka świeci stop świcie wsteczny także. Co jeszcze można sprawdzić dodam ze czasem kontrolka znika jak chopne w dziurę i się znów pali. Żarówki sprawdzilem podczas swiecacej kontrolki i wszystkie działały.

2. Arnie67

Arnie67 Początkujący

Docenione treści:
    16
    Miasto:
    Świdnica
    Cross masy przy lampie powinien pomoc a najlepiej wykonać przy obu. Ten układ działa na zasadzie porównywania obciążen zadane / rzeczywiste. Analogicznie jeżeli włożyć do stopu 5W to widzi, że nie halo. I cały kłopot niepewna masa generuje podobne jaja.

3. Bartas1812

Bartas1812 Uczestnik

Docenione treści:
    0
    Troszkę jaśniej ☺

4. Mattii

Mattii Uczestnik

Docenione treści:
    75
    Miasto:
    Maszewo
    Zaprowadz do elektryka sam. i poproś o sprawdzenie i dolozenie dodatkowej masy na lampy tył.

5. Bartas1812

Bartas1812 Uczestnik

Docenione treści:
    0
    Witam mam w planach elektryka tylko jeszcze dopytam czy kontrolka spalonej żarówki lewej ma związek z żarowkami od rejestracji bo zauwazylem ze są spalone i zasniedziale. Ale to chyba raczej by kontrolka święciła wciąż a ni gasła czasem po dziurach co myślicieli. Poza tym w lampie mam wszystkie żarówki nowe