1. Witamy na Forum Mechaników!
    Aktualnie przeglądasz stronę jako gość. lub
    Rejestracja otworzy przed Tobą drogę do zupełnie nowego, dzikiego świata motoryzacji!
    Jako użytkownik uzyskasz pełen dostęp do forum oraz będziesz mógł tworzyć tematy oraz brać udział w dyskusji.
    Gorąco zachęcamy oraz zapraszamy do rejestracji!

Usuń ogłoszenie

citroen c 4 piccaso 2,2 hdi

Dyskusja w 'Diagnostyka' rozpoczęta przez użytkownika Misiakowski, 8-09 17.

1. Misiakowski

Misiakowski Uczestnik

Docenione treści:
    39
    Miasto:
    Gdansk
    witam auto gasnie nie odpala brak bledow cisnienie paliwa w normie wtryski test zrobiony filtry oleje nowe fap czysty.

2. Josep

Josep Uczestnik

Docenione treści:
    29
    Miasto:
    Bytom
    Adres strony:
    Gaśnie czy nie odpala ?
    Czym diagnozujesz ?

3. Tom_

Tom_ Grupa Wsparcia Technicznego

Docenione treści:
    59
    Miasto:
    Szczytno
    Zezwolenie na start jest?

4. Misiakowski

Misiakowski Uczestnik

Docenione treści:
    39
    Miasto:
    Gdansk
    Auto gaśnie normalnie odpali wszystko w porządku klient dzwoni ze zgasł i już nie odpalił to ja lawetę i do warsztatu z lawety ido warsztatu podlancxam kompa brak błędów badane pp2000 i cdif3 włączam zapłon przekręcaj i odpala od strzała co teraz klijentowi powiedzieć masy sprawdzone zbiornik paliwa czyszczony wszystkie policzenia elektryczne klemy itd. Zatrzymam auto znów na tydzień będę jeździł i wszystko OK potem zaś się zacznie

Podejrzewam któryś przekaźnik teraz czekam niech stanie znowu ale cóż chodzi jak zegarek heh

5. MTM

MTM Grupa Wsparcia Technicznego

Docenione treści:
    472
    Miasto:
    z charakterem
    EGR off.

6. Arnie67

Arnie67 Początkujący

Docenione treści:
    15
    Miasto:
    Świdnica
    Cześć, przerabialem już takie przypadki. W dwóch przypadkach była zesrana wiązka pomiędzy kabiną a komorą silnika. Wypruj delikatnie i sprawdź, to, że izolacja wygląda ładnie nie znaczy nic bo wewnątrz różnie może być. Na pracującym motorze przeginaj. Ale współczuję najbardziej mnie w..q..wia jak coś działa / nie działa.

7. Krzysiek...

Krzysiek... Początkujący

Docenione treści:
    4
    Miasto:
    Kielce
    W 2.0 hdi takie jaja pojawiały sie jak elektrozawory na pompie CR siadaly, bledami nie sialo a auta gasly. Zapodaj sobie wykres cis w pp2000 dla wys i niskiego cis i porównaj zadane z osiagnietym. Kolejny fake jest z wiazka w okolicy akumulatora, lubi tam gnić. Który to roczek tego C4?

8. Arnie67

Arnie67 Początkujący

Docenione treści:
    15
    Miasto:
    Świdnica
    2.0 i 2.2 to pokrewne silniki PSA ale diametralnie się różnią sterowaniem a raczej sposobem odczytywania sygnałów do ECU i tzw.EDC. Zapytaj Marka S on, z tego co wiem z postów dużo więcej wie o PSA niż ja, pozdrawiam.

9. autoel

autoel Początkujący

Docenione treści:
    2
    Miasto:
    Sucha
    BSM, nie pamiętam jakie walił błędy, ale bujałem się z nim długo, usterka się "zagęszczała" w końcu wystarczylo odpalić na postoju na 15 min i zdychał.

10. Misiakowski

Misiakowski Uczestnik

Docenione treści:
    39
    Miasto:
    Gdansk
    c4 2007 auto smiga jak barazie i nie robiłem nic szarpalem przewodami bezpiecznikami czujnikami narazie gra troche mnie zastanawia korek wlewu paliwa zassany do baku az ciężko odkręcić narazie jeżdżę bez korka wlewu już ponad 300km i nic sie nie dzieje jutro klijentce oddam i bede czekał az zadzwoni...

11. Misiakowski

Misiakowski Uczestnik

Docenione treści:
    39
    Miasto:
    Gdansk
    wymiana czujnika obrotow walu korbowego zalatwila sprawe choc bledow nie pokazywal ale po nagrzaniu farelka auto zgaslo i nie odpalilo po kilku godzinach odpalil... auto jezdzi juz kilka tygodni i nic sie nie dzieje zbiorniki paliwa przy okazji wyczyszczony sporo syfu zotego osadu... zamykam temat dziekuje za cenne rady ...Pozdrawiam...