1. Witamy na Forum Mechaników!
    Aktualnie przeglądasz stronę jako gość. lub
    Rejestracja otworzy przed Tobą drogę do zupełnie nowego, dzikiego świata motoryzacji!
    Jako użytkownik uzyskasz pełen dostęp do forum oraz będziesz mógł tworzyć tematy oraz brać udział w dyskusji.
    Gorąco zachęcamy oraz zapraszamy do rejestracji!

DDT 2000 /KONFIGURACJA/UŻYTKOWANIE ORAZ CO I JAK

Dyskusja w 'Sprzęt diagnostyczny' rozpoczęta przez użytkownika sylvocompany, 26-01 11.

1. sylvocompany

sylvocompany Początkujący

Docenione treści:
    0
    Miasto:
    lepiej nie pytać
    kolego spolszczenia jako takiego nie ma,Ja posiadam spolszczenie do dokładnego modelu auta czyli laguna II-przykład spolszczenia jest powyżej na zdjęciu,jeśli jesteś zainteresowany to daj na prv,albo szukaj na forum laguna
  2. cez67

cez67 Nowy

Docenione treści:
    0
    Miasto:
    Wejherowo
    Witam jestem tu nowy od wczoraj walcze z DDT2000 robie jak w opisie i na koniec nic DDT2000 jest pusty i informacja not installed i wszystkie zakladki czyste. Moze znajdzie sie ktos kto mi pomoze. Dodam ze mam win7 i kabel elm327 a auto to Laguna II. A moze znajdzie sie ktos z okolicy Wejherowa. Z GORY DZIEKI mam nadzieje ze ktos sie odezwie.
  3. SIWY

SIWY Początkujący

Docenione treści:
    0
    witam kupiłem ddt do reni 2 meganki poinstalowałem iwywala mi dont not register jak to załatwić chyba dla tego z autem nie moge sie połączyć
  4. SIWY

SIWY Początkujący

Docenione treści:
    0
    kupiłem ddt 2000 z kabelkiem odb 2 po czym poznać że program jest połączny pomocy na pasku zadań pojawiła mi się larwa z czerwonym krzyżykiem+ napis ddt 2000 is not register czy to ma znaczenie jak sie tego pozbyć
  5. hondah

hondah Nowy

Docenione treści:
    0
    Witam.
    A czy ktos ma jakis programik ktory wlasnie bedzie mi wpelni obslugiwal ELM 327 (kupiony na allegro).
    Bardzo proszeo pomoc.
  6. SIWY

SIWY Początkujący

Docenione treści:
    0
    witam jak wyłączyć te czujniki ciśnienia w megance 2 19dci 2004 prosze o pomoc

znalazłem opis do laguny ale to inna bajka niż megane 2 ratujcie
  7. arni_warbus

arni_warbus Grupa Wsparcia Technicznego

Docenione treści:
    563
    Miasto:
    PZ
    a powiedzcie mi państwo czy zdiagnozuje tym programem nissana micre k12 2003 r głównie silnik
  8. ludo44

ludo44 Grupa Wsparcia Technicznego

Docenione treści:
    227
    mam również DDT i powiem tyle że nie jest zły tylko żebym coś z tego kumał. minęło troche czasu zanim go rozszyfrowałem. wkurzało mnie to że nie znajduje kalkulatorów w starszych modelach z gniazdem na 12 pin. Więc kupiłem clipa pierwsze wrażenie pozytywne chodzi ok no i po polsku:)

Mam takie dziwne uczucie że ta stronka z ddt to tania reklama przedsiębiorczego sprzedawcy z allegro;)
  9. amber

amber Nowy

Docenione treści:
    0
    Witam, mam pytanie związane z ddt2000 mianowicie czy da się dzięki niemu zakodować kartę w lagunie II przed liftem?
  10. ludo44

ludo44 Grupa Wsparcia Technicznego

Docenione treści:
    227
  11. crefin

crefin Nowy

Docenione treści:
    0
    DDt jest tanim fejsem soft dużo może bo napisany przez dobrego programiste a nie mechanika i lipa jak z vcds skąd wiedzieć jak robić kodowania i gdzie wiedzy szukać, programy diagnostyczne powinny być proste jak np op com ( choć jest kopią tech 2) ale jest prosty graficznie dla użytkownika, can clip jest banalny również no ale troche kosztuje, fakt możesz kupić bezpośrednio z chin ale zobacz cene naprawy ok 400zł sobie życzą ci co chcą się wogóle tego podjąć bo o czymś takim jak gwarancja to zapomnij u chińczyka... sprzedać i zapomnieć to ich dewiza zreszta wielu sprzedawców diagnostyki też tak uważa... propo ddt 2000 znam jednego co tym handluje i ma najnowsza baze z 2010 roku baza ddt200data ma 677 megabyte czyli najnowsza możliwa, daje ją tylko swoim klientom co się nie dziwię bo gadałem z nim i powiedział że musiał 200 euro za nią wyłożyć ( na priva mogę dać link )
    DDT mogłoby chodzić fajnie i być po polsku ale kto się podejmnie i poświęci czas jak zaraz inny się znajdzie i zwinie mu projekt dlatego tak tego jak i innych się nikomu tłumaczyć nie chce bo jak zabezpieczyć coś co nie jest tej osoby hehe
  12. tomek8202

tomek8202 Nowy

Docenione treści:
    0
    Czy da radę przyuczyć kartę do laguna 2 ph1
  13. Filip098765

Filip098765 Nowy

Docenione treści:
    0
    Witam,

proszę powiedzcie czy, ktoś może wie jak wyłączyć czujniki ciśnienia, albo najlepiej cały układ związany z ciśnieniem w oponach w renault scenic II rok 2003, bardzo proszę o instrukcję bo siedzę już kilka dni na necie i szukam jak to zrobić i nigdzie nie mogę znaleźć.

sylvocompany wiatm, czy istnieje możliwość żebyś udostępnił jakoś spolszczenie do Laguny do ddt2000, z angielskim ale francuski jest dla mnie jak chiński.
  14. trebor70

trebor70 Grupa Wsparcia Technicznego

Docenione treści:
    229
    Miasto:
    lubelskie
    Kupiłem dla testów taki program http://www.maxitest.pl/ (zakładka o programie) do ELM327 przetestuję to napiszę jak działa.
  15. vipszybki

vipszybki Nowy

Docenione treści:
    0
    Witam zmagam się z kofiguracją już od kilku dni DDT2000 2.3.0.1 i jak n arazie bezskutecznie. Program odpala się w ekslplorerze, wybrałem właściwy port, ale po kliknięciu opcji VEHICLES listy modeli aut są puste, a na tronie głównej w dodatku widnieje czerwony komunikat:
    License is expired or DDT2000 is not registered
    Click here to register

Proszę o jakieś sugestie-podpowiedzi !!!
  16. janserce

janserce Początkujący

Docenione treści:
    0
    czyli program trza zarejestrowac, pewnie na allegro kabelek z programem demo ci dali. sciagaj z neta jakis darmowy DDT2000
  17. vipszybki

vipszybki Nowy

Docenione treści:
    0
    a czy ten program będzie latał pod WIN 7 Home Premium ?
  18. G0FF0

G0FF0 Nowy

Docenione treści:
    0
    Witam, wczoraj zainstalowałem DDT2000 wersje podajże 2.3.0.1, zrobiłem wszystko jak pisało w instrukcji tylko w sęk tym, że jak uruchamiam program DDT2000, następnie klikając w dział Vehicles, aby wybrać mój model auta. To owe tabelki mam puste zdjęcie podaję poniżej : Na forum mechanicy..jpg

p.s. Jestem użytkownikiem Windowsa 8 więc nie wiem czy to wina systemu? Kto wie proszę o szybką odpowiedź pozdrawiam.
  19. vipszybki

vipszybki Nowy

Docenione treści:
    0
    Miałem ten sam problem. Sprawdź ile zajmuje Ci baza danych. Znajduje się ona bezpośrednio na dysku C (systemowym) ma zajmować coś ponad 600 MB. Pewnie tak samo jak ja masz zainstalowaną jakąś "niepełną" co zajmuje 160 parę MB. Jeśli tak to znajdź inną bazę danych i podmień z tą którą masz na "C" i jeśli resztę masz skonfigurowaną dobrze to powinno już latać. Mój kabelek już działa, ale obsluga tego DDT2000 jest trochę skomplikowana...
  20. Marek_S

Marek_S Grupa Wsparcia Technicznego

Docenione treści:
    110
    Miasto:
    Katowice
    ktoś robil pl do niektorych aut , ja miałem jakiś czas ale niestety francuski do kitu u mnie . Jak pamietam to pisane w HTML i mozna tlumaczyć
.

Użytkownicy odwiedzili tę stronę szukając:

1. spolszczenie ddt2000

,
  2. ddt2000 spolszczenie

,
  3. spolszczenie do ddt2000

,
  4. ddt2000 not registered,
  5. opis programu ddt2000,
  6. ddt2000 instrukcja,
  7. baza ddt2000,