1. Witamy na Forum Mechaników!
    Aktualnie przeglądasz stronę jako gość. lub
    Rejestracja otworzy przed Tobą drogę do zupełnie nowego, dzikiego świata motoryzacji!
    Jako użytkownik uzyskasz pełen dostęp do forum oraz będziesz mógł tworzyć tematy oraz brać udział w dyskusji.
    Gorąco zachęcamy oraz zapraszamy do rejestracji!

Usuń ogłoszenie

Firma venol

Dyskusja w 'Płyny, oleje, kosmetyki samochodowe' rozpoczęta przez użytkownika kamilllo88, 24-04 11.

?

czy kupujesz tani olej

1. tak,

40,9%
  2. nie

59,1%
Możesz zaznaczyć kilka odpowiedzi.
  1. kamilllo88

kamilllo88 Początkujący

Docenione treści:
    0
    Witam, jestem tu nowy i moje pytanie brzmi co myślicie o olejach niemieckiej firmy venol?
    Kolega z hurtowni powiedział mi , że Venole są tanie ponieważ dopiero wchodzą na rynek polski a jak inaczej mogą się przebić niż ceną . Tylko moje zdanie jest takie , ze albo dobra albo tanie :)

2. Rys00

Rys00 Boss regionalny

Docenione treści:
    19
    jak chcesz robić za testera to ryzykuj

3. tadeko

tadeko Początkujący

Docenione treści:
    0
    stosuj spokojnie, firma istnieje długo, "poenerdowska" rafineria

4. kiler530

kiler530 Początkujący

Docenione treści:
    1
    Miasto:
    konin
    bardzo dobre oleje w jednym samochodzie stosuje go ponieważ lubi brac a 12zł za litr to mysle że tanio a duzo lepsze to jest niz jakies wynalazki zlewki z lotosu

5. WRCMECHANIK

WRCMECHANIK Nowy

Docenione treści:
    0
    Jaaasne :) BArdzo dobry - mój samochód lubi go brać :) Rzeczywiście - dobra rekomendacja. Twój samochód bierze właśnie dlatego, że kupujesz oleje po 12 zł :) Tak trzymaj!

Po czym wnosisz, że jest bardzo dobry? Jakie ma zalety, skoro lejesz go tylko dlatego, że jest tani, bo Twój samochód jest uszkodzony? W czym jest lepszy od innego, oleju, którego próbowałeś w uszkodzonym aucie? Jaki dokładnie model tego oleju stosujesz, i w jakim aucie?

6. camionero

camionero Początkujący

Docenione treści:
    3
    Nie ma tanio i dobrze...ja bym nie stosował...

7. kiler530

kiler530 Początkujący

Docenione treści:
    1
    Miasto:
    konin
    jestes mechanikiem widze, no to powiem ci co bys zrobił mają astre 1 w silniku 1,6 8 zaworów warta 3 tys remontował bys to?Ja wiem jaki jest koszt części i ty tez wiesz tyle że ty zrobisz sobie to za darmo a ode mnie ktos wykasuje z 300zł za robote. Nie wiem ile będe jeszcze to miał a nikomu prezentów robił nie będe

8. PogotowieSamochodoweUK

PogotowieSamochodoweUK Gość

Venlo i Fuchs pakuje w swoje paczki firma Uniparts w UK. Oleje maja dosyc dobre, czesto ich uzywam do aut klientow, nigdy problemu nie bylo. Tylko wez pod uwage ze w UK mamy nie mniej niz -10 w nocy a w PL jak dziubnie ostrzej to i -40 zachaczy a co wtedy to nie wiem, zebys nie zalowal;)

9. kiler530

kiler530 Początkujący

Docenione treści:
    1
    Miasto:
    konin
    widze że jestes z grupy trzymającej władze. tak lepkośc i temperatury ale co tu zrobić z takim tanim autem chociaz z mojego doświadczenia to wiem że i jako mechanik do siebie by za bardzo nie robił prawie kapitalnego remontu no niestety nikt nie ma za duzo kasy i kazdy szuka oszczędności a 2 sprawa nie będe jeździł nią nie wiadomo ile bo juz ma 19 lat

10. mifalo

mifalo Nowy

Docenione treści:
    0
    u nas na warsztacie do ciągników zalewamy Venola 10W40 UHPDO nisko popiołowy i Logistic 15W40 od dwóch lat handlujemy z lokalną hurtownią i jesteśmy zadowoleni nic złego się nie dzieje wcześniej szef kupował Mobila.

11. DyziekVW

DyziekVW Grupa Wsparcia Technicznego

Docenione treści:
    309
    Miasto:
    Prudnik Opolskie
    Kupowałem Venola do kilku starszych samochodów z duzymi nalotami (bo szkoda było lepszego oleju do trupa) i powiem, że bez żadnych zarzutów, nie było problemów

12. roadrunner

roadrunner Nowy

Docenione treści:
    0
    Miasto:
    Warszawa
    Kupuję venol syntetyczny do mojego drugiego wózka golf 1,6. Nie bierze oleju, wszystko jest OK, mój syn nawet przeciąga przebiegi, bo mu się nie chce odstawić samochód na kilka godzin. No, do pierwszego,czyli Swojego dodge'a leję Castrol Edge Titanium LL, czyli płacę ponad dwukrotnie drożej niż w golfie.
    Zastanawiają mnie opinie na NIE. Czy macie jakikolwiek dowód, że ten olej szybciej się zużywa aalbo nie trzyma parametrów? Kiedyś wszystkie samochody w Polsce jeździły na mineralnym selektolu i jeśli ktoś zmienial co 7-8 tysięcy, to wszytko grało, silniki miały długie przebiegi

Użytkownicy odwiedzili tę stronę szukając:

1. venol

,
  2. venol opinie

,
  3. olej venol opinie

,
  4. olej Venol,
  5. venol olej opinie,
  6. oleje venol opinie,
  7. venol olej,
  8. olej venol 10w40 opinie,