1. Witamy na Forum Mechaników!
    Aktualnie przeglądasz stronę jako gość. lub
    Rejestracja otworzy przed Tobą drogę do zupełnie nowego, dzikiego świata motoryzacji!
    Jako użytkownik uzyskasz pełen dostęp do forum oraz będziesz mógł tworzyć tematy oraz brać udział w dyskusji.
    Gorąco zachęcamy oraz zapraszamy do rejestracji!

Usuń ogłoszenie

Galleto 4 v54 dla amatora opinie

Dyskusja w 'Sprzęt diagnostyczny' rozpoczęta przez użytkownika Mechanika pojazdowa Gorzów, 26-12 16.

1. Mechanika pojazdowa Gorzów

Mechanika pojazdowa Gorzów Grupa Wsparcia Technicznego

Docenione treści:
    156
    Miasto:
    Gorzów Wielkopolski
    Adres strony:
    Chcialbym poznac wasze opinie na temat http://allegro.pl/i5624806312.html
    Jestem amatorem w tej kwestii, ale planuje zakup czegos takiego tak dla siebie i nowych doswiadczen. Zastanawia mnie opis , cena - bo widziałem takie za niecale 100 zl a tak naprawde nie wiem czy 1500 to duzo czy malo. Do tego mozliwosci czy realne jak w opisie czy standardowo opis bajer.

2. ur3an

ur3an Grupa Wsparcia Technicznego

Docenione treści:
    200
    Miasto:
    Zdzieszowice
  3. Autoelektronika

Autoelektronika Grupa Wsparcia Technicznego

Docenione treści:
    415
    Miasto:
    RDE,RMI,KT
    Adres strony:
    1500 jezeli chodzi o ta tematyke to kropla w morzu co naprawde moza tym zarobic i kropla w morzu ile naprawde sie wydaje na zabawki do tej roboty a 100zl to lepiej przepij.
    Mam takie sprzety po kompletnych modyfikacjach i udoskonaleniach zeby mozna bylo dzialac i zeby ci sie portki nie telepaly.

4. MTM

MTM Grupa Wsparcia Technicznego

Docenione treści:
    371
    Miasto:
    Gdzieś niedaleko
    Powiem więcej, trafiają się stery, które kosztują zdecydowanie więcej niż ten sprzęt a ryzyko uwalenia takiego stera jest spore jeśli nie siedzisz w temacie.
    Potem, żeby go postawić, trzeba zgrzytać zębami... :D

5. rch11

rch11 Grupa Wsparcia Technicznego

Docenione treści:
    497
    Miasto:
    NS
    Ten sprzęt jest dość dobry o ile jest faktycznie poprawiony, na początek wystarczy.
    Ale sprzętu zawsze jest za mało, jak porobisz trochę to się przekonasz :)

6. Autoelektronika

Docenione treści:
    415
    Miasto:
    RDE,RMI,KT
    Adres strony:
    Ja wymieniam ok 20-tu ukladow plus wszystkie przekazniki plus dodaje to czego brakuje itd itd..Te elementy sa zastosowane takie jak w ori.
    Zostaja tylko dwa stare i procesor ktory zostaje przeprogramowany.Ma to dzialac bez stresu.

7. Mechanika pojazdowa Gorzów

Mechanika pojazdowa Gorzów Grupa Wsparcia Technicznego

Docenione treści:
    156
    Miasto:
    Gorzów Wielkopolski
    Adres strony:
    Rozumiem ze sprzet ktory oferujesz jest najbardziej pewny z oferowanych przez niekoniecznie posiadajacych wiedze techniczna sprzedawców? Przy chwili czasu napisz mi jak wyglada twoja oferta na pw.

8. MTM

Docenione treści:
    371
    Miasto:
    Gdzieś niedaleko
    Taka złota rada - Nie sugeruj się tym co pisze sprzedawca, bo każdy zachwala swoje. Na znanym portalu za 2k kupisz to samo co za 500pln a czy on ci to 2 razy "wymieni" naprawi to jemu już to i tak nie gra roli. A jak coś tym uwalisz to powie, że coś źle musiałeś zrobić, aku było nienaładowane, nie pod prostownikiem ble ble ble... W takich popierniczonych czasach żyjemy. A jak robisz coś ze znajomym i macie wiedzę i środki to sprzęt można poprawić "pod siebie" i ma wtedy prawo to działać...
    Kiedyś klnąłem na mojego CP ori - bo to bo tamto, bo tyle siana. Miałem okazje się pobawić ryżowym z alledrogo - najlepszy wg sprzedawcy. Do momentu, aż z danielem go nie ogarnęliśmy i zaczą działać jak trzeba. Inaczej służył by do dziś za zapełniacz miejsca w szufladzie...

9. Autoelektronika

Docenione treści:
    415
    Miasto:
    RDE,RMI,KT
    Adres strony:
    Poszukaj gdzies na forum jest w jakims dziale chyba w gwt odpowiedni temat o tym zalozony przezemnie.Oto cala moja oferta.
    Wiem tylko tyle ze to co ja robie wewnatrz to robie i o tym cie zapewniam natomiast niewiem jak inni,czy faktycznie cos robia czy tylko sprzedaja typowe bajeczki.

10. MTM

Docenione treści:
    371
    Miasto:
    Gdzieś niedaleko
    Wymiana bebechów odbywa się podczas drogi morskiej :D
    W kontenerze w kartonach opisanych jako: "odma" albo wahacze Alfa Romeo... :D

11. Marek_S

Marek_S Grupa Wsparcia Technicznego

Docenione treści:
    1 804
    Miasto:
    Sląsk
    No tak .... jedyni co wiedzą jak się to robi ...