1. Witamy na Forum Mechaników!
    Aktualnie przeglądasz stronę jako gość. lub
    Rejestracja otworzy przed Tobą drogę do zupełnie nowego, dzikiego świata motoryzacji!
    Jako użytkownik uzyskasz pełen dostęp do forum oraz będziesz mógł tworzyć tematy oraz brać udział w dyskusji.
    Gorąco zachęcamy oraz zapraszamy do rejestracji!

Usuń ogłoszenie

Honda Accord 2.4 vtec 2004 r

Dyskusja w 'Zakup samochodu' rozpoczęta przez użytkownika arni_poznań, 15-03 17.

1. arni_poznań

arni_poznań Grupa Wsparcia Technicznego

Docenione treści:
    1 429
    Miasto:
    PZ
    Witajcie :) słucham waszych opinii o tym aucie zarówno od strony mechaników jak i właścicieli, kolega ma takiego na oku.

2. B.A.S.

B.A.S. Początkujący

Docenione treści:
    6
    Miasto:
    LKR
    Ja mam od 4 lat i naprawdę jestem zadowolony. Praktycznie klocki tarcze oleje filtry i się jezdzi. Tak po za tym przez te lata aby pompe wody wymieniłem tuleje w przednich wachaczach i łączniki stabilizatora tył.

arni_poznań lubi to.
  3. samspec13

samspec13 Grupa Wsparcia Technicznego

Docenione treści:
    226
    Miasto:
    Grabów
    Amorki z przodu lubią się sypać.

arni_poznań lubi to.
  4. Misiek88

Misiek88 Nowy

Docenione treści:
    1
    Miasto:
    Gdańsk
    Ja mam auto podobnie jak przedmówca od 4 lat i również jestem bardzo zadowolony. Samochód ściągaliśmy z Niemiec do Gdańska od Turka na lawecie i jestem jego drugiem właścicielem. To co muszę tutaj napisać bardzo jasno to to, że te 190 KM to jest naprawdę duży pokład mocy w tym aucie. Kiedy jechałem w trase na Kraków to naprawdę na polskie drogi wystarcza - wyprzedzanie TIRów itp bez problemów. Póki co "grubszych" awarii i przygód z nim nie miałem i oby tak było jak najdłużej ;) Czasami szfankowało (na początku) odpalenie go z aktywacją autoalarmu, ale elektryk ogarną wszystko i jest ok.

arni_poznań lubi to.
  5. samspec13

samspec13 Grupa Wsparcia Technicznego

Docenione treści:
    226
    Miasto:
    Grabów
    Owszem przełożenia ma w każdej wersji dobrane bardzo dobrze. Poza tym, że czasami rozrusznik też odmówi i trzeba na zworę go ruszyć, autko bardzo udane.

arni_poznań lubi to.