1. Witamy na Forum Mechaników!
    Aktualnie przeglądasz stronę jako gość. lub
    Rejestracja otworzy przed Tobą drogę do zupełnie nowego, dzikiego świata motoryzacji!
    Jako użytkownik uzyskasz pełen dostęp do forum oraz będziesz mógł tworzyć tematy oraz brać udział w dyskusji.
    Gorąco zachęcamy oraz zapraszamy do rejestracji!

Usuń ogłoszenie

Jak pozyskiwać nowych klientów za pomocą Internetu?

Dyskusja w 'Przydatne strony internetowe' rozpoczęta przez użytkownika DobryMechanik, 25-09 14.

1. DobryMechanik

DobryMechanik Nowy

Docenione treści:
    1
    Adres strony:
    Witajcie,

Misją portalu DobryMechanik.pl jest pomaganie warsztatom w zdobywaniu nowych klientów oraz w dbaniu o ich pozytywny wizerunek w Internecie.

Obecnie, portal stara się poprawić jakość świadczonych usług oraz nieustannie szuka nowych, efektywniejszych sposobów promocji warsztatów w sieci.

Chcielibyśmy zaczerpnąć opinii, naszych najbliższych partnerów czyli mechaników, jak to zrobić. Pytamy więc:
    • co DobryMechanik.pl może zrobić lepiej, jakie innowacje wprowadzić w zakresie wsparcia warsztatów samochodowych?
    • jakie są wrażenia z dotychczasowej współpracy z portalem?
    • w jaki inny sposób pozyskujecie nowych klientów przez Internet?
    Z góry dziękujemy za podzielenie się opiniami.

Krzysztof

2. MTM

MTM Grupa Wsparcia Technicznego

Docenione treści:
    297
    Miasto:
    Gdzieś niedaleko
    Jak dla mnie to:
    1. Mógł byś dzwonić z nr niezastrzeżonego próbując umówić wizytę.
    2. Nie dziw się, że kolejka jest na za 2 tygodnie - Co dzień spotykamy klientów, którzy chcą na już...
    3. Nie wiem czy to po złości czy jak... Zauważyłem, że jak nie przyjmę klienta przez waszą stronę, to znika komentarz z jakimś tam pretekstem naruszenia regulaminu... Też bzdura.

3. Mati1987

Mati1987 Nowy

Docenione treści:
    1
    Miasto:
    Tarnowskie Góry
    Adres strony:
    Żyjemy w ciekawych czasach, gdy marketing staje się coraz ważniejszy. Chociaż dobre warsztaty zawsze będą miały klientów wielu ich właścicieli nie wykorzystuje potencjału współczesnego marketingu. Zdobywanie nowych klientów dziś to nie tylko ulotki, dobra opinia i ogłoszenie w regionalnej gazecie. To przemyślane działania na facebook, linki sponsorowane w google adwords czy poprostu wysokie pozycje w wyszukiwarce. Metod jest sporo, tym bardziej, że te narzędzia mają niesamowite możliwości.

4. mikasia

mikasia Nowy

Docenione treści:
    0
    Miasto:
    Łódź
    SEO, AdWordsy. Sposobów jest wiele. Oczywiście podstawa to dobra strona internetowa.

5. turbomaciek

turbomaciek Nowy

Docenione treści:
    0
    Miasto:
    Lublin
    Ja lubie jak firmy prowadzą dobrze facebooka. Tam najwięcej ludzi siedzi to i skuteczność chyba duża. Tylko do tego najlepiej mieć kogoś od tego, kto będzie regularnie wrzucał, nie za czesto żeby ludzi nie zamęczyć ale regularnie - dwa,trzy razy w tygodniu.

6. dejot43

dejot43 Gaduła

Docenione treści:
    177
    Miasto:
    Olsztyn
    Najlepszą formą reklamy jest ,,poczta pantoflowa". Klient z polecenia przyjeżdża, płaci i wyjeżdża zadowolony. Nie jest podejrzliwy i wie co go spotka w warsztacie. Pisze, jak to wygląda z mojego doświadczenia. Klient z internetu, czy z ogłoszenia zawraca du..e, chce bez kolejki i to najlepiej za darmo... Dziś dostałem zapytanie w sprawie EGR off, zrobiłem dobrą cenę, oczywiście odpowiedź, że drogo i mu check nie przeszkadza. Ręce opadają...