1. Witamy na Forum Mechaników!
    Aktualnie przeglądasz stronę jako gość. lub
    Rejestracja otworzy przed Tobą drogę do zupełnie nowego, dzikiego świata motoryzacji!
    Jako użytkownik uzyskasz pełen dostęp do forum oraz będziesz mógł tworzyć tematy oraz brać udział w dyskusji.
    Gorąco zachęcamy oraz zapraszamy do rejestracji!

Usuń ogłoszenie

JAKA MONTAŻOWNICA I WYWAŻARKA ?

Dyskusja w 'Narzędzia i sprzęt warsztatowy' rozpoczęta przez użytkownika richie1983, 19-08 12.

1. brzozaayz

brzozaayz Uczestnik

Docenione treści:
    65
    Ja robię Hofmannem od 15 lat i żadnych awarii śmiało mogę polecić.

2. Adam Gmail

Adam Gmail Uczestnik

Docenione treści:
    12
    Jedne i drugie sprawdzone. CEMB-a można brać w ciemno. Hofmann też bardzo dobry. I tu i tu nie ma się czego przyczepić. Byle nie ten Hofmann podrabiany co kiedyś był dostepny w czarnym kolorze. Niby taki sam a o połowę tańszy był. Ciekawe dlaczego ? I jakby napis nieco inną trzcionką był zrobiony. :D;)

3. Christoffer

Christoffer Nowy

Docenione treści:
    0
    Miasto:
    Gnesta
    CEMB wychodzi 11tys zl taniej...

4. brzozaayz

brzozaayz Uczestnik

Docenione treści:
    65
    No to zostanie na ciężarki i porządną Łychę.

5. MCmarcincibis

MCmarcincibis Nowy

Docenione treści:
    0
    Miasto:
    Gliwice
    Jeśli chcesz przeznaczyć aż tyle pieniędzy to planujesz zakup na kilka albo lilkanaście lat... za te pieniądze możesz mieć dobrą wyważarkę automatyczną i montazownicę z dużym stołem wraz z przystawką do niskoprofilowych i run flatów.
    Teraz bardzo dobrze sprzedają się maszyny bezłyzkowe do obsługi wymagajacych klientów. Montazownica Corghi Artiglio 50 pracuje na rajdach WRC jest bardzo szybka i precyzyjna. Proponuję Ci wyważarkę Corghi EM-9580 (intuicyjna , sama dobiera sobie rodzaj kół i montazownicę Artiglio 50
    W sumie którą chcesz przeznaczyć mogę zrobić taki komplet. Masz profesjonalny zestaw na wiele lat w innowacyjnej technologi.
    Link do filmów demo:

NIE WYDAWAJCIE KASY NA POSPOLITY SPRZĘT BO KLIENT DOCENIA INWESTYCJĘ JEŚLI TY INWESTUJESZ W PROFESJONALNY SPRZĘT TWOJE USŁUGI TEŻ SĄ PROFESJONALNE...

6. Christoffer

Christoffer Nowy

Docenione treści:
    0
    Miasto:
    Gnesta
    Czy ktos moze wyrazic opinie na temat firmy Corghi? jak wyglada na tle Hofmann i Cemb? no i co z ta innowacyjna technologia bezlyzkowa?

7. adam89

adam89 Uczestnik

Docenione treści:
    14
    Miasto:
    Kraków
    NIE WYDAWAJCIE KASY NA POSPOLITY SPRZĘT BO KLIENT DOCENIA INWESTYCJĘ JEŚLI TY INWESTUJESZ W PROFESJONALNY SPRZĘT TWOJE USŁUGI TEŻ SĄ PROFESJONALNE...[/

Tylko zeby klient chcial docenic to finansowo. A nie tylko naogladac sie "wypasionego " sprzetu....

8. MCmarcincibis

MCmarcincibis Nowy

Docenione treści:
    0
    Miasto:
    Gliwice
    Doceniają uwierz... to ile bierzesz za usługę zależy tylko od Ciebie... mam dużo klientów którzy odsyłają ludzi do innych warsztatów, bo mówią że tam jest 5 zł taniej i trzymają swoje ceny odpowiadając w prost / zainwestowałem w drogie najlepsze maszyny żeby Pan był zadowolony z usługi i kiedy mi to się zwróci? a kiedy zacznie zarabiać na tych maszynach jeśli ceny usług nie wzrosły od kilku lat a na oponach nie da się zarobić, bo internet zepsuł ceny....WSZYSTKO TO KWESTIA SWOICH DZIAŁAŃ MARKETINGOWYCH.

9. racon

racon Początkujący

Docenione treści:
    8
    jak nie chcesz dużych pieniędzy wywalać to kup pół automaty jako do pracy dorywczej od czasu do czasu i nieważne jakiej firmy ja mam Chinole 3 lata i chodzą super a wcześniej miałem Hofmana , te nowe są ok. a jeśli liczysz na więcej pracy to lepiej automat by nie bawić się we wbijanie parametrów i ustawiania. i tyle . nowe masz gwarancie. kolega ma obroty dziennie puszcza ok. 20 aut i ma wyważarkę tą ręczną za coś 2500 zł. i też jest zadowolony sprawdzał na swoich autach i żadnej różnicy nie ma sprawdzał na lepszej i to samo pokazuje jest zadowolony , dlatego piszę zależy kto do czego potrzebuje i na ile pracy się szykuje jeśli będziesz miał więcej pracy to zawsze możesz sprzęt zmienić na lepszy.

10. Promotor

Promotor Początkujący

Docenione treści:
    1
    Miasto:
    Pułtusk
    Witam mam do kupienia sprzęt do wulkanizacji likwiduje znajomy wulkanizacje co powiecie na to;
    -evert bright lc890s z 2015 roku
    - wywazarka unitrol
    - montazownica areo smonther 620
    -podnośnik wulkanizacyjny
    - kompresor 400 litrów
    - maszyna do prostowania felg alu i stał marki nie pamiętam kurde.
    - 2 balwanki plus przewody i klucze pneumatyczne kilka sztuk
    Wszystko sprawne po serwisie co myślicie o tych maszynach?

11. Christoffer

Christoffer Nowy

Docenione treści:
    0
    Miasto:
    Gnesta
    Raczej jestem zdecydowany na montazownice Hofmann Monty 3300-24 i teraz tak sie zastanawiam czy warto doplacac za inflator w zestawie, ktory kosztuje prawie 2000zl czy po prostu kupic zwykly za powiedzmy 500zl ? dzialanie chyba takie samo tak? a uzywa sie go sporadycznie... jakies rady?

12. Adam Gmail

Adam Gmail Uczestnik

Docenione treści:
    12
    Lepiej sprawdza się w praktyce zwykły inflator czyli tzw. armata. I do tego masz do dostępnego nie tylko przy monterce.

13. Manitoba1

Manitoba1 Uczestnik

Docenione treści:
    6
    Miasto:
    Piekary Śląskie
    Adres strony:
    Wielu klientów nie interesuje na jakim urządzeniu i jakiej firmy jest wykonana usługa bo i tak nie wie co to za firma, a to że kupił ktoś sobie drogi sprzęt to jest jego problem kiedy mu się zwróci. Klient chce mieć zrobione tanio i dobrze. Tak samo jest przy sprzedaży urządzeń dla większości liczy się tylko cena.

14. MCmarcincibis

MCmarcincibis Nowy

Docenione treści:
    0
    Miasto:
    Gliwice
    No każdy ma swoje wytłumaczenie ja tylko mówię co obserwuję sprzedaję maszyny Corghi już od bardzo dawna i widzę zmiany z zakupach sprzetu przez klienta.
    Teraz sprzedaje się dużo automatów bezłyzkowych. A jesli chodzi o inflator to proponuję bazookę

15. LukaszW998

LukaszW998 Początkujący

Docenione treści:
    0
    Adres strony:
    Zgadzam się. W maju 2016 roku jako Anwa-Tech sp. z o.o. wzięliśmy udział w uruchomieniu serwisu klasy PREMIUM wyposażonego w sprzęt PREMIUM:

https://www.facebook.com/Prodrive-opony-1086632921370098/

który zdobył rynek tym, że zadbał sprzętowo i wizerunkowo o potrzeby bardzo wymagającej grupy klientów. Ściągnięcie takiej grupy wymaga innego podejścia niż po prostu prawidłowe przeprowadzenie akcji serwisowej. Styl i wizerunek odgrywa tu bardzo ważną rolę. Jednym z przejawów tego stylu był film reklamowy serwisu, który można zobaczyć w sekcji FILMY na ich kanale Facebook. Zobaczcie jak to zostało zrealizowane.

16. adam89

adam89 Uczestnik

Docenione treści:
    14
    Miasto:
    Kraków
    No fajny filmik. Tylko ze ta hala dziewicza, jakby tam nikt niezagościł. I powiedz ilu masz tych klientow "premium".
    Co ci zapłacom powiedzmy 200zl za wymiane zeby "bezlyzkowo" mu zmienic opony. 70% aut jezdzacych p9 polsce kosztuje do powiedzmy 20tys. Ten klient pat4zy zeby bylo dobrze i tanio. A z tych 30% to 25% ma auta w leasingu tylko poto zeby sie pokazac ze go stać, a do wydawania to chetny niejest , I pierwszy szuka " okazji" na gruponie itp........

17. hamer

hamer Grupa Wsparcia Technicznego

Docenione treści:
    88
    Miasto:
    starachowice
    ADAM no ale na takich maszynach to nikt nie będzie robił za 5 zł to nie są chińczyki

18. adam89

adam89 Uczestnik

Docenione treści:
    14
    Miasto:
    Kraków
    Wiadomo. Tylko polskie realia sa takie ze ciezko znalesc taka duzo grupe klientow "premium" zeby sie uczymac znich.
    Druga sprawa jak ktos wydaje 200-500tys za auto. To przez te pierwsze lata w wiekszosci jezdzi do aso.

19. hamer

hamer Grupa Wsparcia Technicznego

Docenione treści:
    88
    Miasto:
    starachowice
    ja n p mam maszyny premium i osobne dla klienta standart

LukaszW998 lubi to.
  20. adam89

adam89 Uczestnik

Docenione treści:
    14
    Miasto:
    Kraków
    No tak to rozumiem. Tylko caly czas zmierzam to tego ze klient posiadajacy golfa 5 czy astra h, niezaplaci za wymiane 200czy 300zl.