1. Witamy na Forum Mechaników!
    Aktualnie przeglądasz stronę jako gość. lub
    Rejestracja otworzy przed Tobą drogę do zupełnie nowego, dzikiego świata motoryzacji!
    Jako użytkownik uzyskasz pełen dostęp do forum oraz będziesz mógł tworzyć tematy oraz brać udział w dyskusji.
    Gorąco zachęcamy oraz zapraszamy do rejestracji!

Usuń ogłoszenie

JAKA MONTAŻOWNICA I WYWAŻARKA ?

Dyskusja w 'Narzędzia i sprzęt warsztatowy' rozpoczęta przez użytkownika richie1983, 19-08 12.

1. Misiakowski

Misiakowski Uczestnik

Docenione treści:
    15
    Miasto:
    Gdansk
    ja mam monterke beisbath i wywazarke unitrol z milym damskich głosem dziekujemy zapraszamy jakos daje rade..

2. LukaszW998

LukaszW998 Początkujący

Docenione treści:
    0
    Adres strony:
    Możesz się mylić z ilością pojazdów premium. Czy wiesz, że najlepiej sprzedającą się marką motocykli powyżej 250cm3 jest BMW...? Takie pojazdy przecież gdzieś się serwisują...

I tu się pojawia problem tego, że warsztat powinien być zarówno dobry technicznie jak i humanistycznie, by dobrze kierować swoimi działaniami promocyjnymi. Rynek i pojazdy są tu kluczem. Serwis w Warszawie, Gdańsku czy Poznaniu ma większą szansę na wizytę 20 aut premium na dzień niż podobny serwis na kaukazkiej prowincji.

Ostatnio edytowano: 18-03 17
  3. hamer

hamer Grupa Wsparcia Technicznego

Docenione treści:
    80
    Miasto:
    starachowice
    LUKASZ na tej wyważarce do motocykli co kupiłem u ciebie w zeszłym roku, w tym roku może będzie lepiej bo zeszły rok to słabo

4. LukaszW998

LukaszW998 Początkujący

Docenione treści:
    0
    Adres strony:
    Czasem wystarczy kilka wpisów na odpowiednim forum motocyklowym i kilku motocyklistów, którzy wyjadą zadowoleni z serwisu. U motocyklistów dość łatwo o reklamę szeptaną. Warto pokombinować z zareklamowaniem usług motocyklowych w sieci poprzez nagranie kilku filmów z wyważania kół i zamieszczenia ich na YouTube jak np. ten o czujnikach kontroli ciśnienia TPMS

lub ten o montażu czy demontażu kół

Nie muszą być nagrane w profesjonalnym studio. Ważne by prezentowały to czego potrzebujemy.

5. DaroM73

DaroM73 Początkujący

Docenione treści:
    0
    Miasto:
    Warszawa
    Ja mam wyważarke od marki Nortec i jest świetna. Nie wiesza sie, jest idealna pod każdym względem. Mocna konstrukcja,. idealnie wykalibrowana i latwa w ustawianiu. No sprzet na medal.

6. hamer

hamer Grupa Wsparcia Technicznego

Docenione treści:
    80
    Miasto:
    starachowice
    nortec idealna coś mi tu śmierdzi

7. LukaszW998

LukaszW998 Początkujący

Docenione treści:
    0
    Adres strony:
    Każdy sprzęt jest idealny jeśli spełnia swoje zadanie. Często warto zastanowić się czy zakupiony sprzęt może być rozbudowany w przyszłości do obsługi pojazdów, których nie obsługuje obecnie. Mam na myśli uchwyty i adaptery do różnego rodzaju kół lub uchwyty umożliwiające bardziej precyzyjny niż za pomocą stożka montaż koła na wyważarce. Maszyny pewnych producentów nie umożliwiają takiej rozbudowy. Są natomiast producenci, którzy produkują szeroki katalog akcesoriów opcjonalnych, które mogą być doposażone w przyszłości. Przykład opcjonalnego uchwytu używanego przez jednego z naszych klientów:

Używają go do kół, obsługiwanych na znacznie wyższych stawkach cenowych za usługę. Mają na to klientów i potrafią sprzedać tę usługę.
    Ważne by wyważarka umożliwiała szybki sposób na kalibrację flanszy uchwytu, tak by przy montażu takiego dodatku nie bawić się zbyt długo z kalibrowaniem. Taka funkcja w wyważarkach marki FASEP nosi nazwę AFC (z j. angielskiego Automatic Flange Calibration). Czas potrzebny na jej kalibrację jest przybliżony do czasu pomiaru wyważenia jednego koła. Szybko.

8. Wiesiek56

Wiesiek56 Nowy

Docenione treści:
    0
    Miasto:
    Poznan

Powiem tak. Masz rację w 100%. Rozbudowa to podstawa, ale da się i bez nie obejśc, bo jak wiadomo postep technologiczny jest tak szybki, ze czasami łatwiej kupic nowy sprzet niz go rozbudpowywac. Sam poracowałem na nortec i moge potwierdzić słowa kolegi wyżej. Pracowałem w warsztacie samochodowym, gdzie do czynienia miałem z podnosnikami nortec, z diagnostyka od tej marki, a nawet wywazarka i montazownnica (sam w swoim zakladzie, w ktorym teraz pracuje) mam nortec wywazarke i montazownice (niestety podnosnik juz inny) i jestem mega zadowolony. kalibracja, ustawienia itp. działają bez zarzutu.l dla mnie liczy się to jak teraz pracuje, a nie jak za 5 lat będzie.