1. Witamy na Forum Mechaników!
    Aktualnie przeglądasz stronę jako gość. lub
    Rejestracja otworzy przed Tobą drogę do zupełnie nowego, dzikiego świata motoryzacji!
    Jako użytkownik uzyskasz pełen dostęp do forum oraz będziesz mógł tworzyć tematy oraz brać udział w dyskusji.
    Gorąco zachęcamy oraz zapraszamy do rejestracji!

Usuń ogłoszenie

Jaki tester diagnostyczny kupic????

Dyskusja w 'Sprzęt diagnostyczny' rozpoczęta przez użytkownika BPbartek, 17-02 14.

1. Marek_S

Marek_S SuperMechanior

Docenione treści:
    1 826
    Miasto:
    Sląsk
    Pewnie tak jak masz USB lub BT

2. Homcia

Homcia Nowy

Docenione treści:
    0
    Miasto:
    Małopolska
    Przeważnie auta dziesięcioletnie i więcej, głównie roczniki 2000-2005. Czasami nawet starsze.

Ostatnio edytowano: 31-01 17
  3. pawel2296

pawel2296 Uczestnik

Docenione treści:
    25
    Ja mam CDIF'a 3 w wersji expert. I ogólnie jestem z niego zadowolony. Nie miałem jeszcze przypadku zeby sie nie połaczył z jakimś autem. natomiast jeśli chodzi o europę to w miarę dobrze sobie radzi ( grupa Vag wrecz świetnie), francuzy też ogarnia w miarę dobrze. natomiast jesli chodzi o japońce czy ogolnie Azję (toyota, honda) to tu już gorzej. oczywiście połączy się i odczyta błedy ale jakieś adaptacje, czy podgląd wartości rzeczywistych jest ograniczony. BMW też rewelacyjnie nie robi. Ale jak za taka kasę i że jest to w miarę uniwersalny sprzęt to polecam jak najbardziej. Oczywiscie należy podkreślic że to nie jest żaden profesjonalny sprzęt, a radzi sobie całkiem, całkiem.

4. kobra

kobra Grupa Wsparcia Technicznego

Docenione treści:
    115
    Miasto:
    Bielsko-B
    Czy coś więcej możecie napisać na temat VPeckera
    Czy to coś warte bo widzę ,że Marek też chyba swojego mało używanego sprzedaje . Euforia minęła ?
    Może jeszcze ktoś się wypowie.

5. Marek_S

Marek_S SuperMechanior

Docenione treści:
    1 826
    Miasto:
    Sląsk
    Niektóre auta fajnie mi robił ale wstrzymali aktualke po polsku

6. kobra

Docenione treści:
    115
    Miasto:
    Bielsko-B
    Czyli tradycyjnie szału nie ma .

7. eltechsam

eltechsam Grupa Wsparcia Technicznego

Docenione treści:
    1 226
    Miasto:
    Wysoka
    Ciężko zaszaleć za kilkaset złotych... :D:p

8. kobra

Docenione treści:
    115
    Miasto:
    Bielsko-B
    Tak myślałem .
    Nie tak dawno bardzo zachwalaliście ten sprzęt ,dlatego zacząłem pytać bo znalazłem na OLX ofertę Marka o sprzedaży swojego używanego więc trochę mnie ździwko wzięło . Kto pyta nie błądzi.Wiem ,że jak coś jest do wszystkiego to jest do niczego .Ale tak jak mówiłem wasz entuzjazm początkowy trochę szybko stopniał. Chyba mam rację ?

9. Szumek72

Szumek72 Grupa Wsparcia Technicznego

Docenione treści:
    415
    Miasto:
    Pajac Kultury
    chm.. nie chcę być nie miły dla nie których forumowiczów, ale taki jestem że piszę prawdę zawsze, nawet jak się nadzieję...entuzjazm? mój nie stopnial, miałem parę złotych to kupiłem na testy....sprzedałem po tygodniu...

kobra lubi to.
  10. Marek_S

Marek_S SuperMechanior

Docenione treści:
    1 826
    Miasto:
    Sląsk
    Nie pomyśleliście że mogę mieć więcej niż jeden ? Ale fakt rozczarował mnie trochę ale też trochę samochodów nim robiłem i niektóre fajnie robił ku mojemu zaskoczeniu, jak rozmawiałem z chinczykami to zawsze prosili o raporty z kwestionariusza ( tam w programie jest nawet ze zdjęciami ) ale jakaś aktualizacji bazy danych nie było. Teraz znowu jakaś jest ale po angielsku .

11. kobra

Docenione treści:
    115
    Miasto:
    Bielsko-B
    Nie musieliśmy myśleć .Ja wiedziałem ,że masz więcej.:)
    Nawet teraz się zastanawiam ,czy zachwyt tą zabawką to nie był taki chwyt marketingowy.:D

12. Homcia

Homcia Nowy

Docenione treści:
    0
    Miasto:
    Małopolska
    Chciałem zaktualizować i przypomnieć Wam moje pytanie apropo Vaga ponieważ zależy mi na Waszej opinii. Poprawie także roczniki samochodów, otóż lata 95-05. Byłbym bardzo wdzięczny.

13. Marek_S

Marek_S SuperMechanior

Docenione treści:
    1 826
    Miasto:
    Sląsk
    Nie, jak pisałem to pisałem szczere co mysle i nadal twierdze że jako legal jest najtanszy i mozna go spokojnie oficjalnie uzywać i to jest ogromna jego zaletą a reszta .. coż bede wam tlumaczył ?

14. kobra

Docenione treści:
    115
    Miasto:
    Bielsko-B
    Legalność to na pewno największa zaleta.

Co masz na myśli pisząc "Vaga". Interfejs czy samochody z grupy Vaga

15. Marek_S

Marek_S SuperMechanior

Docenione treści:
    1 826
    Miasto:
    Sląsk
    Cały czas o tym pisałem , trudno go porównywać do sprzetu za 10 tysi ale np. mojego citrona idealnie robił tyle ze musiałem silnik robic w pugu i robił .

16. Szumek72

Szumek72 Grupa Wsparcia Technicznego

Docenione treści:
    415
    Miasto:
    Pajac Kultury
    może już nie piszmy o tym V-peckerze, ktoś coś wrzucił na rynek, i kończy się na tym co wypuszczone jednak nawet nie będę porównywał do xtoola, który kosztuje 7x tyle ale aktualki robię co weekend i tak przez 2 lata...wystarczy, dużo marek, parametry live, błędy, a to podstawa - no i jakieś kodowania też..
    Zdanie jest moje takie, nawet jak coś idzie na rynek to powinno się jakieś nowości dogrywać, a tu nic...łączność wi-fi?, systemy android i win? Bez przesady, kupić tylko na sztukę żeby w warsztacie mieć legal i żeby leżał w szafie w razie kontroli to tak, jak najbardziej. Tylko lepiej kupić parę legalnych, mniejszych bo kombajny faktycznie w cenie i też nie wszystko ogarną...

17. Homcia

Homcia Nowy

Docenione treści:
    0
    Miasto:
    Małopolska
    Chodzi mi o tester diagnostyczny do 400 zł, który dobrze by współpracował z samochodami typu Vag, ponieważ głównie zajmuje się samochodami z tego koncernu. Dużym plusem by było gdyby miał możliwości sterowania wszystkimi modułami występującymi w tej grupie samochodów. No i jego główne przeznaczenie to auta z zakresu roczników 1995-2005.

18. Kinio73

Kinio73 Uczestnik

Docenione treści:
    51
    Miasto:
    Stargard
    Nie żartuj 4000PLN -dołóż ok 400 lub 800 i kup ori VCP lub VCPK tylko grupa vag z aktualizacjami za 123 PLN

19. Homcia

Homcia Nowy

Docenione treści:
    0
    Miasto:
    Małopolska
    No niestety nie mam takiej możliwości, dorabiam tylko jako mechanik także kokosów z tego nie ma. Potrzebuje tylko coś co będzie dosyć pewne i pokaże mi mniej więcej gdzie szukać źródła problemu.

20. voodo

voodo Uczestnik

Docenione treści:
    77
    W takim razie poczytaj o vcds lite i tak do golfa IV, passata B5 wystarczy, ewentualnie można jeszcze dokupić vag tacho lub commander w zależności od tego co zamierzasz robić. Jeżeli chcesz już grzebać np w golfie V czy passacie B6 to już musisz znacznie więcej zainwestwoać.