1. Witamy na Forum Mechaników!
    Aktualnie przeglądasz stronę jako gość. lub
    Rejestracja otworzy przed Tobą drogę do zupełnie nowego, dzikiego świata motoryzacji!
    Jako użytkownik uzyskasz pełen dostęp do forum oraz będziesz mógł tworzyć tematy oraz brać udział w dyskusji.
    Gorąco zachęcamy oraz zapraszamy do rejestracji!

Usuń ogłoszenie

Jaki Van, Minivan na gaz do 10.000 zł?

Dyskusja w 'Zakup samochodu' rozpoczęta przez użytkownika tobiasz41, 18-02 17.

1. tobiasz41

tobiasz41 Nowy

Docenione treści:
    0
    Miasto:
    Warszawa
    Witam Chcę w najbliższych tygodniach zakupić auto w cenie do 10.000 zł, koniecznie na gaz, musi być dosyć duże, najlepiej minivan lub van, chociaż Suv-y też wchodzą w grę. Liczę się z tym, że na dzień dobry będę musiał włożyć ok. 2000zł na ewentualny remont. Ze względu na koszty, myślę o silniku max. do 2.0 cm/3 benzyna-gaz. Jeżdżę głównie odcinki 20-30 kilometrowe, parę razy do roku dłuższy wyjazd 400-500 km. Rocznie raczej nie robię więcej niż 6-7 tyś.km. Auto dla rodziny 3 osobowej, ale zależy mi na przestrzeni, nie chcę się gnieść z żoną i dzieckiem 3 letnim w jakiejś małej skorupie. Na chwilę obecną myślę o : - Kia Carnival - Citroen C8 - Hyundai Trajet - Subaru Forester I - Land Rover Freelander I - Opel Meriva I - Citroen Xsara Picasso Raczej skrzynia w manualu. Zależy mi też aby butla na gaz nie była umieszczona w bagażniku, tylko np. w miejscu zapasowego koła. Prosiłbym o poradę, która z podanych opcji jest godna polecenia, jaki silnik i z którego roku, na co zwrócić uwagę przy zakupie. Oczywiście głównym wyznacznikiem powinny być koszty eksploatacyjne, ceny części zamiennych, spalanie, awaryjność. Nie szukam auta zrywnego, szybkiego, dynamicznego, jeżdżę bardzo spokojnie. Bardzo bym prosił o poradę w wyborze jakiegoś Vana lub Minivana, ewentualnie Suva, nie szukam żadnego kombi czy sedana. Z góry dziękuję za rzeczowe sugestie.

2. TOMEK M

TOMEK M Uczestnik

Docenione treści:
    17
    Witam a myślałeś o espace 4 2.0 turbo. myślę że rozsądne auto

3. tobiasz41

tobiasz41 Nowy

Docenione treści:
    0
    Miasto:
    Warszawa
    A jak jest z awaryjnością i częściami do tego modelu?

4. TOMEK M

TOMEK M Uczestnik

Docenione treści:
    17
    Każde auto się może popsuć części teraz mozna kupić do każdego auta. Wiadomo że trzeba szukać ciekawego egzemplarza a nie najtańszego:D

5. Bartek4x4

Bartek4x4 Grupa Wsparcia Technicznego

Docenione treści:
    193
    Miasto:
    Lubliniec
    Ja tez poluje i upatrzyłem sobie Mietka vito tzw starą v klase

Użytkownicy odwiedzili tę stronę szukając:

1. jaki minivan na gaz