1. Witamy na Forum Mechaników!
    Aktualnie przeglądasz stronę jako gość. lub
    Rejestracja otworzy przed Tobą drogę do zupełnie nowego, dzikiego świata motoryzacji!
    Jako użytkownik uzyskasz pełen dostęp do forum oraz będziesz mógł tworzyć tematy oraz brać udział w dyskusji.
    Gorąco zachęcamy oraz zapraszamy do rejestracji!

Usuń ogłoszenie

Jazda na "zimówkach" cały sezon...

Dyskusja w 'Pytanie do mechanika' rozpoczęta przez użytkownika Paulina94, 22-03 17.

1. Grzegorz23011971

Grzegorz23011971 Początkujący

Docenione treści:
    5
    Miasto:
    Olsztyn
    Takie są czasy, że samochód można kupić tańszy lub droższy, a nie stać na jego utrzymanie. Czy to opony czy inne naprawy. Potem przyjeżdża do warsztatu i mój ulubiony tekst " Panie robimy po taniości" .

2. mechaniorfrancuzów

mechaniorfrancuzów Początkujący

Docenione treści:
    0
    Znam ja takich kilku fanów motoryzacji, którzy sprzedaliby ostatnią koszulę, żeby kupić full wypas auto, a jak przychodzi pierwsza awaria, to tak łatają po taniości, zamiast porządnie ogarnąć wszystko. Czujnik ciśnienia opon z bazarku, felgi to tylko w promocjach i nie mija rok czy dwa i auto stoi, albo się rozsypuje co 500 metrów.

3. Marek_S

Marek_S SuperMechanior

Docenione treści:
    1 826
    Miasto:
    Sląsk
    To prawda ... tyle ze im starszy tym więcej utrzymanie kosztuje

4. NorbertK

NorbertK Uczestnik

Docenione treści:
    30
    Pochodźcie po parkingach i popatrzcie ile aut ma założone teraz zimowe opony. Można się naprawdę zdziwić.

5. Marek_S

Marek_S SuperMechanior

Docenione treści:
    1 826
    Miasto:
    Sląsk
    i do tego łyse

6. Grzegorz23011971

Docenione treści:
    5
    Miasto:
    Olsztyn
    Łyse to jeszcze mało widziałem takie z których już siatka wystawała, a on dalej ciśnie na nich.

7. GregorPassatCc

GregorPassatCc Uczestnik

Docenione treści:
    11
    dokładnie:) czasem aż druty wystaja:)) przecież liczy sie moc auta:) a nie bezpieczenstwo:) a pozniej jak zaliczy dzwona : nie wiem co sie stalo i dlaczego - pewnie jakis system w aucie nie zadzialał:))) niestety smiechy smiechami ale tak ludzie jezdza (nie wszyscy oczywiscie ) ale sporo osob sie znajdzie...

8. schodek

schodek Nowy

Docenione treści:
    0
    Miasto:
    Poznań
    He he celna uwaga. Kupowałem kiedyś dla klienta felgi aluminiowe do BMW, który uparł się, żeby były możliwe jak najbardziej tanie - najlepiej jakaś chińszczyzna. Na szczęście udało mi się go przekonać, że w tym wypadku cena nie idzie w parze z jakością i dobrze jest zainwestować w coś o klasę czy dwie wyżej. Przypasowały mu te felgi i nawet mi dziękował, że go na nie namówiłem.

9. Grzegorz23011971

Docenione treści:
    5
    Miasto:
    Olsztyn
    Ja teraz daję klientowi wybór, a mianowicie jeśli coś montuję taniego to proszę jechać sobie kupić ja założę i wtedy niech klient się buja z reklamacją, a mi zapłaci dwa razy za robotę.
    Druga opcja bez gwarancji na robotę.
    Chcielibyście zobaczyć miny klientów gdy coś takiego słyszą.
    Od razu decydują się na coś innego. Grono takich klientów mówi Panie to do sprzedaży jeszcze tylko ma 2 - 3 m-ce pojeździć, a potem tłucze te auto i tłucze. Jak pytam i co nie sprzedane to słyszę, a wie Pan nie mam pieniędzy itp. i gadka znów ta sama jeszcze tylko X miesięcy.