1. Witamy na Forum Mechaników!
    Aktualnie przeglądasz stronę jako gość. lub
    Rejestracja otworzy przed Tobą drogę do zupełnie nowego, dzikiego świata motoryzacji!
    Jako użytkownik uzyskasz pełen dostęp do forum oraz będziesz mógł tworzyć tematy oraz brać udział w dyskusji.
    Gorąco zachęcamy oraz zapraszamy do rejestracji!

Usuń ogłoszenie

Jedna listwa uwalona , jaką kupić?

Dyskusja w 'Instalacje gazowe' rozpoczęta przez użytkownika patryk28091991, 19-12 16.

1. patryk28091991

patryk28091991 Nowy

Docenione treści:
    0
    Miasto:
    Frechen
    Siema, słuchajcie mam listwe na 5 cylindrow , 2x3 cylindry i druga część listwy mechanik mi uszkodził to znaczy na koncu jest czujnik cisnienia w listwie i wiatrak chlodnicu skosil troche ten czujnik i i listwe. ... W tej chwili na sile wcisnalem czujnim i zakleilem silikonem na goraco i trzyma, zrobilem trase do polski i z powrotem razem 2200 km :) ale chce to zrobic zeby bylo normalnie...

Mam listwę ARGENTO IGA 3 Ohm

Czy jak kupie po prostu listwe na 3 ohmy i zamienie to bedzie smigac czy musze kupić identykoi czy 2 części listwy musze zmienic czy moge tylko ta uszkodzona

Instalacja Elpigaz

2. old1977

old1977 Grupa Wsparcia Technicznego

Docenione treści:
    486
    jeśli chcesz zachować część nie uszkodzoną to proponuję kupić taką samą,jeśli chcesz wymienić kpl.5 cylindrów to możesz kupić listwę innego producenta,oczywiście mając na uwadze moc silnika,natomiast w samym programie możesz zmienić typ wtryskiwacza przy czym po zmianie powinieneś zrobić od nowa kalibrację i mapowanie tyle po krótce

3. Marek_S

Marek_S Grupa Wsparcia Technicznego

Docenione treści:
    1 817
    Miasto:
    Sląsk
    A jak wymieni część listwy to i tak musi zrobić kalibracje

4. old1977

old1977 Grupa Wsparcia Technicznego

Docenione treści:
    486
    źle się wyraziłem chodziło mi oto że ogólnie po zabiegu powinien zrobić kalibrację i mapowanie

5. afrikanerhart

afrikanerhart Nowy

Docenione treści:
    3
    Miasto:
    Warszawa
    Adres strony:
    1) Zmiana listwy wymaga wybrania odpowiedniego wtryskiwacza w programie konfiguracyjnym instalacji.
    2) Potem trzeba przejść cały proces kalibracji instalacji.

Jak pominiesz punkt numer 1) to możesz spalić cewki we wtryskiwaczach albo tranzystory w komputerze gazowym.