1. Witamy na Forum Mechaników!
    Aktualnie przeglądasz stronę jako gość. lub
    Rejestracja otworzy przed Tobą drogę do zupełnie nowego, dzikiego świata motoryzacji!
    Jako użytkownik uzyskasz pełen dostęp do forum oraz będziesz mógł tworzyć tematy oraz brać udział w dyskusji.
    Gorąco zachęcamy oraz zapraszamy do rejestracji!

Usuń ogłoszenie

Kto miał do czynienia z firmą AVANTI

Dyskusja w 'Pogaduszki warsztatowe' rozpoczęta przez użytkownika ludo44, 25-06 14.

1. ludo44

ludo44 Grupa Wsparcia Technicznego

Docenione treści:
    306
    Proszę o opinie na temat firmy AVANTI z Kielc, która zajmuje się regeneracją kół dwumasowych. Mam klienta, który uparł się tam zregenerować sprzęgło. Mile widziane wszystkie opinie:)

2. GSS-Daniel

GSS-Daniel Grupa Wsparcia Technicznego

Docenione treści:
    154
    Miasto:
    Busko
    Witam
    Ja tam kilka razy robiłem, samochody śmigają. Jakby to powiedzieć nie mam zastrzeżeń ale oczywiście na odpowiedzialność klienta :)

regeneracje były w:
    laguna 2.0 TB
    audi 2.7 T
    focus 1.6 tdci
    mondeo 2.0 tdci
    i jeszcze kilka innych audi

ludo44 lubi to.
  3. ludo44

Docenione treści:
    306
    Czytałem trochę na temat tej firmy i opinie są różne jak różni są ludzie. Dzięki bardzo za posta:)

4. kondzio2009

kondzio2009 Uczestnik

Docenione treści:
    11
    ja czesto robie u nich maglownice i chyba ze 2 razy dwumasy.jedna reklamacja sie zdarzyla ale pozatym ok

ludo44 lubi to.
  5. DariuSZ.k

DariuSZ.k Nowy

Docenione treści:
    1
    Widzę, że wątek trochę nieaktualny, ale może będzie ktoś jeszcze szukał odpowiedzi. Więc z firmą mam przyjemne doświadczenia, chociaż raz zdarzyła mi się reklamacja, ale za to została bez problemu rozpatrzona:)

ludo44 lubi to.
  6. ludo44

Docenione treści:
    306
    W następnym tygodniu biorę się za wymianę więc opinie mile widziane.

7. medard-auto

medard-auto Uczestnik

Docenione treści:
    19
    Miasto:
    PL wschodnia
    Miałem z nimi kontakt a mianowicie wyciągałem skrzynie Cvt 3 razy bo ciągle było coś nie tak zrobione, a po ostatniej regeneracji to wyszło takie coś jak na zdjęciu widać

Załączone pliki:

8. hardy2

hardy2 Uczestnik

Docenione treści:
    0
    Miasto:
    karpacz
    warta polecenia ..

9. Salone

Salone Nowy

Docenione treści:
    0
    Osobiście nie polecam. Miałem do czynienia z odłamem w lublinie, jakaś masakra. Przy robieniu maglownicy w ciągu roku 2 razy byłem na reklamacji (raz sami mi chcieli wmówić, że sciągnąłem osłone z jednej strony magla i to moja wina). 2 miesiące po okresie gwarancyjnym magiel znów jest do naprawy. U mojego znajomego magiel naprawiany u nich zepsuł się podobnie, bo 3 miesiące po okresie gwarancji. Nie wiem jak serwis w kielcach, ale w lublinie serdecznie NIE POLECAM!

10. Stanisław 1946

Stanisław 1946 Weteran Grupa Wsparcia Technicznego

Docenione treści:
    407
    Miasto:
    Szczecin
    Nie wyciągajcie zjawisk archeologicznych.Temat z lipca wcześniej powinien chyba zareagować moderator. Ale mogę się mylić.

11. jerzy789

jerzy789 Nowy

Docenione treści:
    0
    niepolecam oszusci pieknie ladnie przez telefon sprzedalem im 2 maglownice do golfa 4 bo niemialem zamiaru regenerowac fajnie kurier przyjehal zabral paczke a kasy zero t ma byc firma no cuz sie spodziewac widac jaka firma wydzwanialem o pieniadze ale zero odzewu juz sie miarka przebrala niepolecam tej firmy zeruja na cudzej naiwnosci wyludzili odemnie maglownice i niezaplacili zanie oszusci !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! niepolecam

12. hamer

hamer Grupa Wsparcia Technicznego

Docenione treści:
    90
    Miasto:
    starachowice
    u mnie jak regeneracja to ja montuje a klijent zawozi do regeneracji sobie sam

inodiag lubi to.
  13. Tadeusz321312

Tadeusz321312 Nowy

Docenione treści:
    0
    Witam przepraszam ze odświeżam tak stary post ale muszę się wypowiedzieć o ten pseudo firmie "AVANTI" która regeneruje dmumase, zaczęło sie od tego, ze aby wysłać moja dwumase musiałem sam wyjechac do sasiedniego miasta aby przekazac ja kurierowi, zarzucił gadka ze nie zdazy bo ma bardzo duzo klientów, no coz mi bardzo zalezalo, nie milem wyjscia pojechalem przekazalem itd, poszedłem sobie na miasto wracam za 2 godzinki i patrze dalej stoi a ludzie tak samo jak ja przynosza mu wysylki do wyslania do tego ich busika, to juz super obsluga, na stronie opisani co innego o swoich przewoznikach...
    Ale dobra czekam 1-2 tyg odesłali zapłaciłem 800zł z przesylka w porownaniu z nowym za 2200 to czlowiek sie cieszy zaplacic mniej a tez dziala :) no ale sprawdzam przed zamontowaniem no niby cacy wyszlifowane nowe łożysko slizgowe itd dosłownie rzuciłem okiem czy cokolwiek zrobili, i zrobili tylko zeby było widac..., bez wiekszych obledzil zamontowałem sobie w samochodzie i pojezdzilo 3 miesiace w tym czasie dalej bylo trzesienie kabina samochodu ale mniej, po czasie 3 miesiecy znowu zaczynaja sie stuki tłuki trzesienie cala kabina nie do wytrzymania strach ze zaraz sie samochod rozleci, no coz trzeba rozkrecic i odesłac im z powrotem, rozebrałem patrze a te lożysko to z jakiejs cienkiej rureczki wstawili nic nawet nie wyrownane lata jak chce zrobione na odczep sie i dalej zepsute jeszcze gorzej niz byl to wysyłam im z powrotem czekam nastepne 2 tygodnie, hyy oddzwonili łaskawie mowia ze nie wiedza co było przyczyna i pytaja co z nim zrobic naprawic 2 raz za kwote 700zł to, czy odesłac i wtedy dostaje pan te zepsute co pan mial w jeszcze gorszym stanie i placi tylko za dostawe, no to ja im tlumacze co zle zrobili w jakim stanie to spowrotem otrzymalem ze kolo dalej sie bujalo na boki podczas nacisniecia z 1 strony to 2 sie podnosila i te łozysko to..brak słów wiadomo miało za duze luzy itd, a oni no dobrze my sie zastanowimy i oddzwonimy, mija tydzien dzwonia ta sama gadka nie przegadasz masz im zaplacic 700 zl albo idz sobie za przeproszeniem i co mówie ze dziekuje za taka usluge i prosze mi odesłac to koło.
    na całe szczescie w czasie gdy odesłałęm im to koło zamowiłem u mechanika z miasta nowe orginalne za 2200 zł, zamontowałem i wszystko znikneło, teraz mam tylko nerwy i wyrzuty ze szukałem drogi na skroty zeby oszczedzac a tak straciłem dodatkowe 1000zł.

Ostatnio edytowano: 7-07 15
  14. Stanisław 1946

Stanisław 1946 Weteran Grupa Wsparcia Technicznego

Docenione treści:
    407
    Miasto:
    Szczecin
    Niestety złodziei nie brakuje , uczciwych niewielu zostało.

15. hamer

hamer Grupa Wsparcia Technicznego

Docenione treści:
    90
    Miasto:
    starachowice
    ostatnio maglownice wkładałem tak jak mówie klijent zawoził sobie sam do regeneracji do tego avanti w razie zongu ja mam spokój ,ale nawet nie kiepsko zrobili o dziwo waszych opini

16. onek

onek Początkujący

Docenione treści:
    4
    Miasto:
    Kielce
    jeśli chodzi o ta firmę i maglownice naprawiane przez nich, to mieliśmy kilka przygód. jedna z maglownic dotarła do nas ze zgniecioną rurką, przez co nie było w ogóle przepływu płynu. drugi przypadek to taki ze po założeniu i odpaleniu pojazdu cały płyn wypłynął do osłon drążków, na co oni stwierdzili, że to wina mechanika ponieważ za szybko kręcił kierownicą.

17. inodiag

inodiag Grupa Wsparcia Technicznego

Docenione treści:
    285
    Miasto:
    Dąbrowa Biskupia
    Czyli nie testują ...

18. szachu41

szachu41 Grupa Wsparcia Technicznego

Docenione treści:
    144
    Miasto:
    Ząbki
    Adres strony:
    Co do regeneracji kół dwumasowych... Urządzenie do ich wyważania kosztuje kilka milionów (i to nie wiem czy nie euro). Nie sądzę żeby jakieś tam AVANTI posiadają taką maszynę. Nawiercą klika otworów i albo się uda albo nie. Nawet producent kół dwumasowych - firma SACHS nie posiada w Polsce maszyny do wyważania dwumas. Na szkoleniu przedstawiciel tej firmy jak usłyszał o regeneracji w Polsce to się za głowę złapał. Przecież takiego koła nie da się wyważyć na zwykłej wyważarce do kół, tam są dwa koła!

Do wszystkiego dochodzi fakt, iż do dwumas nie ma części zamiennych. Firmy regenerujące składają z trzech czy czterech kół jedno, nałożą smaru i biorą grube pieniądze.

Nie dajcie się nabrać na te oszustwa!!!

Tadeusz321312 lubi to.
  19. RavageR1

RavageR1 Nowy

Docenione treści:
    0
    Całym sercem odradzam tych pajaców (avanti lublin). Pojechałem do nich na regenerację maglownicy w S60, już po 3 tygodniach była pierwsza reklamacja, a druga po trzech miesiącach (cały czas ciekła). No i w końcu pojechałem na trzecią reklamację, pojeździłem dokładnie 6 miesięcy i 22 dni (na pół roku dają gwarancję) i okazuje się że znowu jest to samo, tylko z drugiej strony. Po zdjęciu osłony okazuje się, że nawet jej poprawnie nie oczyścili bo były resztki rdzy! Ciekawe czym oni ją czyścili, mam wrażenie, że szlifierką. Trzeba nadmienić że przy trzeciej reklamacji zażądali ode mnie 400zł bo podobno uszkodziłem osłonę maglownicy bo przy niej grzebałem (kompletna bzdura, od założenia osłony silnika od spodu NIKT tam nie zaglądał, to samo im powiedziałem, to mi powiedzieli, że pewnie wjechałem na krawężnik albo w coś przypieprzyłem, ciekawe jak, skoro tam jest osłona i jak krawężnik miałby się dostać do maglownicy?!?) i musieli się orobić (olaboga, jakbyś nie spie***** swojej roboty to byś nie poprawiał). Tak jak nie jestem upierdliwy, tak tutaj specjalnie się zarejestrowałem, żeby opisać ich naciąganie i partactwo. Serdecznie wszystkim odradzam!

20. medard-auto

medard-auto Uczestnik

Docenione treści:
    19
    Miasto:
    PL wschodnia
    Ja niestety znowu miałem z nimi styczność
    Klijent zazyczyl sobie regeneracji konwektora z mercedesa a klasy .wiadomo jak tam się wyciąga skrzynie , no i oczywiście źle w skrzyni uszkodziło wałek , wiec wymontowalem jeszcze raz i nowy walek drugi konwektora .koszty i jeszcze raz koszty, a Klijent się wypią. ta firma to porażka, nie polecam .

Użytkownicy odwiedzili tę stronę szukając:

1. avanti kielce opinie

,
  2. avanti kielce

,
  3. avanti opinie

,
  4. regeneracja dwumasy opinie,
  5. regeneracja maglownic kielce,
  6. crm lublin opinie,
  7. avanti regeneracja,
  8. regeneracja dwumasy cena,
  9. phu avanti kielce opinie,
  10. regeneracja koła dwumasowego opinie,
  11. maglownice kielce,
  12. avanti regeneracja dwumasy opinie,
  13. regeneracja maglownic kielce opinie,
  14. regeneracja sprzęgła forum,
  15. dwumasowe regeneracja opinie,
  16. regeneracja sprzęgła kielce opinie,
  17. skup kol dwumasowych,
  18. regeracja maglownic kielce,
  19. avanti regeneracje,
  20. AVANTI - naprawa maglownic kielce regeneracja maglownic kielce dwumasy Kielce