1. Witamy na Forum Mechaników!
    Aktualnie przeglądasz stronę jako gość. lub
    Rejestracja otworzy przed Tobą drogę do zupełnie nowego, dzikiego świata motoryzacji!
    Jako użytkownik uzyskasz pełen dostęp do forum oraz będziesz mógł tworzyć tematy oraz brać udział w dyskusji.
    Gorąco zachęcamy oraz zapraszamy do rejestracji!

Usuń ogłoszenie

Kto miał do czynienia z firmą AVANTI

Dyskusja w 'Pogaduszki warsztatowe' rozpoczęta przez użytkownika ludo44, 25-06 14.

1. lukaszkoperr

lukaszkoperr Nowy

Docenione treści:
    0
    Miasto:
    walbrzych
    witam, miesiac temu regenerowalem dwumase i sie rozsypala .radze nie dawac dwumasy do regeneracji a przynajmniej tej firmie. jest gorzej niz przed regeneracja, az korpus skrzyni wytarlo. ma gorsze luzy niz wczesniej.

2. Stanisław 1946

Stanisław 1946 Weteran Grupa Wsparcia Technicznego

Docenione treści:
    344
    Miasto:
    Szczecin
    Cały czas to mówimy regeneracja nikomu się nie udała.

3. Edzio

Edzio Uczestnik

Docenione treści:
    17
    Miasto:
    Londyn
    temat conajmniej dziwny, wiekszosc osob wypowiadajacych sie negatywnie maja max 5 postow...

4. red2050

red2050 Nowy

Docenione treści:
    0
    Miasto:
    zabrze
    Chcę wszystkich ostrzec przed firmą DMF Service przedtem chyba się nazywała Avanti.
    Tamta nazwa spalona teraz mają nową jakość ta sama dwumas nie wytrzymał 30 000 km
    Nie uznają gwarancji.

5. safek1

safek1 Początkujący

Docenione treści:
    3
    Miasto:
    CWA
    Bo jak ma się udać skoro producent nie przewidział regeneracji koła dwomasowego,co za tym idzie niema udostępnionej dokumentacji technicznej odnośnie użytych materiałów i procesu technologicznego gdyż jest to pilnie strzeżona tajemnica firm.
    Firmy które się zajmują regeneracją są dla " łosi i jeleni"i dla ludzi których nie stać na utrzymanie auta.Żaden szanujący się warsztat nie zaproponuję regeneracji koła dwumasowego.Zwykły "kowalski" sądzi że regeneracja polega na wyeliminowaniu luzu obrotowego co jest wierutną bzdurą,i dlatego regeneracja polega na dołożeniu kawałka sprężyny i pospawaniu wszystkiego w całość,ot cała regeneracja

6. sprinter

sprinter Nowy

Docenione treści:
    0
    Miasto:
    wlkp
    Zaloza sprezyne od tramwaju i pozniej efekt.ma byc tanio.tak jak kolega wyzej pisze rzeczywistosc

7. WojtekDaber

WojtekDaber Nowy

Docenione treści:
    0
    Miasto:
    Inowrocław
    Witam. Oto moja przygoda z firmą AVANTI z Kielc. Kupiłem od nich dwumasę do zafiry, ponieważ swoją miałem jeszcze zamontowaną zapłaciłem 150 zł kaucji. Po odesłaniu zdemontowanej dwumasy czekałem na zwrot kaucji 3 tygodnie, jednak się nie doczekałem. Po kilku telefonach w końcu grzecznie zmusiłem człowieka z drugiej strony telefonu aby sprawdził co się dzieje z tą kaucją. Pan łaskawie sprawdził i oznajmił że nie mogli zrobić zwrotu kaucji bo nie było dokumentu kaucyjnego(daję obie ręce i głowę że był) a po drugie koło nie nadaje się do regeneracji i kaucja nie może być zwrócona. Powiedziałem że należało mnie jako klienta poinformować o takim fakcie, rozmówca powiedział mi że nie miał jak bo nie miał telefonu, powiedziałem że na druku pocztowym na paczce był adres, na co odpowiedział że nieczytelny a minut e wcześniej czytał go potwierdzając moje dane.
    Nie polecam

8. Stanisław 1946

Stanisław 1946 Weteran Grupa Wsparcia Technicznego

Docenione treści:
    344
    Miasto:
    Szczecin
    Dwu masy się nie regeneruje, a firma Avanti od dawna jest na cenzurowanym na wielu forach.

9. Naughty

Naughty Nowy

Docenione treści:
    0
    Miasto:
    Kielce
    dwumasy się regeneruje, ale Avanti chrzani robotę po całości. Niedalej jak tydzień temu otrzymałem zwrot po kilku naprawdę nieprzyjemnych rozmowach, bo klient już nie dawał rady. Do tego mi zarzucono, że sam grzebałem w dwumasie :O ciekawe jak. A powiem, że się głownie elektryką zajmuję - to bym się nie porywał z motyką na słońce, chyba? :O no cóż... koniec końców dwumasę oddałem do innej lokalnej firmy i jest ok