1. Witamy na Forum Mechaników!
    Aktualnie przeglądasz stronę jako gość. lub
    Rejestracja otworzy przed Tobą drogę do zupełnie nowego, dzikiego świata motoryzacji!
    Jako użytkownik uzyskasz pełen dostęp do forum oraz będziesz mógł tworzyć tematy oraz brać udział w dyskusji.
    Gorąco zachęcamy oraz zapraszamy do rejestracji!

Usuń ogłoszenie

laguna 1 szyby

Dyskusja w 'Wnętrze samochodu' rozpoczęta przez użytkownika zbyszek1637, 20-10 16.

1. zbyszek1637

zbyszek1637 Początkujący

Docenione treści:
    1
    Miasto:
    Rakszawa
    proszę o pomoc laguna 1999r szyby przestały działac to znaczy dwie przednie i tylna prawa po tygodniu zaczeła działac tylna sprawdziłem napięcie w przełącznikach w drzwiach od kierowcy napięcie jest tylko w przyciskach tylnych szyb od przednich nie ma napięcia czy jest jakieś sterowanie /przekaźnik/ bo nie wiem gdzie szukac

2. sevooo

sevooo Uczestnik

Docenione treści:
    44
    Miasto:
    Bristol
    Mają oddzielne sterowanie poszczegulnej szyby. Przykręcony do panelu. Można za 20zl zrobić samemu ale nie bedzie działać automatyczne zamykanie czy otwieranie

3. zbyszek1637

zbyszek1637 Początkujący

Docenione treści:
    1
    Miasto:
    Rakszawa
    U mnie w drzwiach są cztery wtyki do czterech włączników szyb, piąta jest do ustawiania lusterek następna jest do blokowania tylnych drzwi od środka nie otworzy . Wtyki do szyb mają 6 wyjść .

4. sevooo

sevooo Uczestnik

Docenione treści:
    44
    Miasto:
    Bristol
    Musisz zdjąć panel drzwi zeby dojść do sterownika szyb. Lguny mają sterowanie szyb masą więc prąd na wtyczkach bedzie z silników które mają plus na stałe. Zdejmij panel i zmierz napięcia na sterowaniu nie na włącznikach

5. zbyszek1637

zbyszek1637 Początkujący

Docenione treści:
    1
    Miasto:
    Rakszawa
    Dzięki jutro sprawdzę .