1. Witamy na Forum Mechaników!
    Aktualnie przeglądasz stronę jako gość. lub
    Rejestracja otworzy przed Tobą drogę do zupełnie nowego, dzikiego świata motoryzacji!
    Jako użytkownik uzyskasz pełen dostęp do forum oraz będziesz mógł tworzyć tematy oraz brać udział w dyskusji.
    Gorąco zachęcamy oraz zapraszamy do rejestracji!

Usuń ogłoszenie

Maxgear opinie

Dyskusja w 'Opinie o częściach, markach, producentach' rozpoczęta przez użytkownika Misiek, 2-07 14.

1. samspec13

samspec13 Grupa Wsparcia Technicznego

Docenione treści:
    404
    Miasto:
    europolonia
    Prawda leży zawsze pośrodku a nasze drogi i sól mają też do powiedzenia.

2. Misiakowski

Misiakowski Uczestnik

Docenione treści:
    39
    Miasto:
    Gdansk
    i przede wszystkim kierowca ...

3. Freightleitner

Freightleitner Nowy

Docenione treści:
    0
    Miasto:
    Nowe Miasto
    Jesienią kupiłem świece żarowe do Peugeota 306 1,9 diesel,kiepsko zapalał,okazało sie,że trzy były przepalone.Autko stare,kupione za grosze,na kilka miesięcy,to i świece zazyczyłem sobie,celowo z premedytacją,jedne z najtańszych.Sprzedawca zaproponował Maxgeary,przystalem na nie bez wahania,bez urazy dla handlowca.Jaki byłem zadowolony jak silnik rano, ochoczo zastartował.Jak się okazalo,zrobił to w zasadzie....po raz pierwszy i ostatni.Szukałem dalszych usterek,po jakimś czasie sprawdziłem ponownie owe "nowe" świece.Jakiez było moje zdumienie,kiedy je wykrecilem,oczom moim ukazały się tulipany,ze środka wyglądały sprężynki.Reklamacja-odrzucona z powodu "uszkodzenia układu elektrycznego".Śmiech na sali,wkrecilem stare używane świece i silnik zapala do dziś.Dla mnie marka maxgear się skończyła.

Sorry,ale 15 tysi w takim kultowym wozie,szacun.Madzia dobija 240tys i cisza

Ostatnio edytowano: 9-05 17
  4. Autoelektronika

Autoelektronika Grupa Wsparcia Technicznego

Docenione treści:
    491
    Miasto:
    RDE,RMI,KT
    Adres strony:
    Maxgear,topran itp trzeba sobie wypracować,co możemy zakładać a co nie.
    Temat dla tych którzy już przewalili tonami części różnej maści i są w branży już kawał czasu,inaczej wiele osób będzie rzucać hejty w stronę tych produktów natomiast jw wspomniałem osoby z większym stażem zawodowym również mogą powiedzieć że zdazaja się sytuacje ze są zapakowane graty dobrej jakości a czasami takie że strach brać bo się w rękach rozlatuje.To samo mozna powiedzieć o towarach z wyższej polki.

5. hamer

hamer Grupa Wsparcia Technicznego

Docenione treści:
    98
    Miasto:
    starachowice
    MAXGEAR sama nazwa mnie odstrasza ,świece i sinenbloki to szais przyszło mi raz nowe i od razu uszkodzone a z reklamacjami w AUTO PARTNERZE kiepsko wprost nie możliwe,już się z tego badziewia wyleczyłem dawno

6. Jarzi

Jarzi Uczestnik

Docenione treści:
    124
    Miasto:
    Kaczory
    Ja w AP mam 8/10 reklamacji rozpatrywanych pozytywnie. Kiedyś nawet rozpatrzyli pozytywnie cos co przez przypadek sam uszkodziłem :D

7. hamer

Docenione treści:
    98
    Miasto:
    starachowice
    to jakiś farciasz jesteś ja za każdym razem się odwoływałem a ostatnio to nawet mi protokołu reklamacyjnego nie dali kierowca przywiózł częśc rypnął że on to nie jest od tego i se pan dzwoń i pocałuj ich w d...pe i po tym zakończyłem współprace ja nie będe wymieniał klijentom z własnej kieszeni

8. Jarzi

Jarzi Uczestnik

Docenione treści:
    124
    Miasto:
    Kaczory
    Jakby mi tak kierowca zrobił to nie zdążył by na filie dojechać, a już mialby ciepło.

9. Autoelektronika

Autoelektronika Grupa Wsparcia Technicznego

Docenione treści:
    491
    Miasto:
    RDE,RMI,KT
    Adres strony:
    Dokładnie.

10. hamer

Docenione treści:
    98
    Miasto:
    starachowice
    u mnie to krótko dziękuję są inni to samo miałem z Handlopeksem do dziś dniz nie oddali kasy za reklamacje

11. Jarzi

Jarzi Uczestnik

Docenione treści:
    124
    Miasto:
    Kaczory
    Reklamacje opon to jest parodia. Nie tylko Handlopex...

12. samspec13

samspec13 Grupa Wsparcia Technicznego

Docenione treści:
    404
    Miasto:
    europolonia
    W Polsce każdy tył wypina na wszystko. Wystarczy przeskoczyć zachodnią granicę i reklamację uznają nawet na papier toaletowy i to już używany.

13. hiwat

hiwat Początkujący

Docenione treści:
    1
    Miasto:
    Tarnów
    Odnośnie Meyle, niestety zauważyłem np. po sworzniach, czy końcówkach drążków przy dokręcaniu że mają jakiś miękki materiał oczywiście dokręcanie w normach przewidziane przez producenta

14. Jarzi

Jarzi Uczestnik

Docenione treści:
    124
    Miasto:
    Kaczory
    Amortyzatory z Meyle do bmw e39 zamawiane po katalogu maja krótsze tłoczyska. Ogólnie Meyle traktuje jak półkę wyżej od Maxgeara. Do starych jezdzideł ok, do nowych zastanawiam się dwa razy. Już miałem tez pare przypadkow, że poprostu słabo odwzorowane były w porównaniu do oryginału.

15. Maciek_GDN87

Maciek_GDN87 Nowy

Docenione treści:
    0
    Miasto:
    Gdańsk
    Niestety ja mam same złe doświadczenia z maxgear. Z powodu nieprzyjemnosci ze strony klientów musiałem zrezygnować z dalszego kupowania...

16. Jarzi

Jarzi Uczestnik

Docenione treści:
    124
    Miasto:
    Kaczory
    To tak jakbyś kupił najtańszą kiełbasę i dziwił się, że jest Ci po niej niedobrze :D

17. Szumek72

Szumek72 Grupa Wsparcia Technicznego

Docenione treści:
    415
    Miasto:
    Pajac Kultury
    odbieram to jako sarkazm, ale chodzi o porównanie producentów i dopiero mam 15 tysi, wiesz jak wielowahacz się sypie? za co szacun? dla producentów co robią z gówna albo plasteliny?

18. majster1

majster1 Nowy

Docenione treści:
    0
    Miasto:
    gdynia
    Nie wiem koledzy my prowadzimy warsztat kupę lat trochę zamontowaliśmy części tej firmy i właściwie jeszcze nie mieliśmy reklamacji więc nie zgadzam się z tymi opiniami a morze niewłaściwy montaż .

Ostatnio edytowano: 29-06 17
  19. AutoKlinika.Wasiewicz

AutoKlinika.Wasiewicz Grupa Wsparcia Technicznego

Docenione treści:
    225
    Miasto:
    Zielona Góra
    Gdybyś miał więcej niż jeden post, to może bym Ci uwierzył. Przykład z zeszłego miesiąca : stwierdziłem uszkodzony zawór n75, klient kupił, przywiózł i zamontowalem. Po tygodniu umarł, włożyłem pierburga którego ja kupiłem i jeździ do dziś. W Golfie IV zły montaż, ciekawe jak można to zrobić? A w dodatku 200zl za Max Geara...

20. majster1

majster1 Nowy

Docenione treści:
    0
    Miasto:
    gdynia
    Wiesz nie zależy mi żebyś mi wierzył prowadzę warsztat 35 lat i wiem co mówię kolego .