1. Witamy na Forum Mechaników!
    Aktualnie przeglądasz stronę jako gość. lub
    Rejestracja otworzy przed Tobą drogę do zupełnie nowego, dzikiego świata motoryzacji!
    Jako użytkownik uzyskasz pełen dostęp do forum oraz będziesz mógł tworzyć tematy oraz brać udział w dyskusji.
    Gorąco zachęcamy oraz zapraszamy do rejestracji!

Mercedes a 170

Dyskusja w 'Zakup samochodu' rozpoczęta przez użytkownika stanislaw_89, 1-02 12.

1. stanislaw_89

stanislaw_89 Nowy

Docenione treści:
    0
    Miasto:
    Rzeszów
    Witam.
    Drodzy forumowicze, pomóżcie! Mam zamiar zakupić swojej kobiecie mercedesa klasy A, dokładniej A170 z 1999r. I nie wiem na co zwrócić uwagę. Napiszcie jeśli macie informacje jakie usterki występują w tym modelu, czy dużo zabawy jest z naprawą (wiem, że przy silniku jest nadziubdziane i przeważnie trzeba go wyciągać), jakie ma blachy i takie tam przydatne informacje. Na co zwrócić swoje oczy przy jego oglądaniu? Może któryś z Was miał z tym cudeńkiem doczynienia i wie jakie wady i zalety ma ten maluch?

2. trebor70

trebor70 Grupa Wsparcia Technicznego

Docenione treści:
    260
    Miasto:
    lubelskie
    Zawaliscie wymienia się żarówki świateł pozycyjnych przód.

3. S-LINE

S-LINE Gość

O jezu tan nawet wymienic pompe wodna to juz jest sztuka...jak pracowalem w Mercedesie w Berlinie jak przyjezdzala A-klasa to razem ze wspolpracownikami szukalismy sobie byle jakich zajec...a szef sie cieszyl bo wpadloby mu wiecej gotowki bo naprawy nie ukrywajmy sa drogie...generalnie tragedia z dostepem dla mechanika jezeli ma ktos wieksze lapy np jak ja...chyba ze sam majsterkujesz i masz duzo stoickiego spokoju...teraz przejdzmy do wad...skrzynia biegow i hydraulika glowicy to pieta Achillesowa tego auta...skrzynie potrafia sie blokowac przez zebatke 3 biegu i wtedy silnik wyrzucamy ze skrzynia zeby moc wymienic skrzynie lub naprawic...kasatory maja tendencje do przycierania sie co powoduje wypadanie zaplonu...wiekszosc mechanikow ktorzy nie znaja tematu wymienia ceweke swiece itd a problem i tak zostanie...czyli wymiana popychaczy i tu znowu musimy miec stoicki spokoj...mniej spotykane awarie czyli np rolka jednokierunkowa alternatora pasek klinowy napinacz lub rolka prowadzaca...specjalny klucz 15 odgiety i tu tez stoicki spokoj...pekaja sprezyny przednie oryginalne zamienniki juz nie...jak mi sie cos przypomni dopisze:)

Misiek lubi to.
  4. trebor70

trebor70 Grupa Wsparcia Technicznego

Docenione treści:
    260
    Miasto:
    lubelskie
    Auto typowe dla kobiety.... jak widzę

.

Użytkownicy odwiedzili tę stronę szukając:

1. mercedes a 170 opinie

,