1. Witamy na Forum Mechaników!
    Aktualnie przeglądasz stronę jako gość. lub
    Rejestracja otworzy przed Tobą drogę do zupełnie nowego, dzikiego świata motoryzacji!
    Jako użytkownik uzyskasz pełen dostęp do forum oraz będziesz mógł tworzyć tematy oraz brać udział w dyskusji.
    Gorąco zachęcamy oraz zapraszamy do rejestracji!

Usuń ogłoszenie

Mercedes w164 airmatic sprezarka AMK problem naprawa

Dyskusja w 'Zawieszenie i układ kierowniczy' rozpoczęta przez użytkownika Damix, 19-11 16.

1. Damix

Damix Nowy

Docenione treści:
    0
    Miasto:
    Chojnice
    Witam mam na warsztacie mercedesa ml w164 klient przywiózł miech przedni i chciał mieć go zmienione bo to jedyny który jest oryginalny reszta już zmieniona jednak po podniesieniu na max do góry miech cały nie widać zużycia syczenia spryskałem woda z płynem łączenie i cały miech wygląda na szczelny zdjąłem nadkole.
    patrze waz doprowadzający powietrze do sprężarki pęknięty sprężarka ciągnie powietrze z brudem.pytanie nr1 wąż idzie do filtra powietrza na podszybiu czy gdzie ? sprężarkę wykręciłem zdjąłem pokrywę na 4x torx .Ukazał się tłoczek z zaworami odkręciłem 3x torx i myślałem ze jest to płyta z zaworkami przykręcona do tłoka a pomiędzy pierścień jednak po odkręceniu nie idzie wyjąc płytki i pierścienia cylinder nie wygląda najgorzej a pierścień zniszczony ma luzy i jakby wywinety . Czy jest możliwość wymiany samego pierścienia i jak to zrobić ?