1. Witamy na Forum Mechaników!
    Aktualnie przeglądasz stronę jako gość. lub
    Rejestracja otworzy przed Tobą drogę do zupełnie nowego, dzikiego świata motoryzacji!
    Jako użytkownik uzyskasz pełen dostęp do forum oraz będziesz mógł tworzyć tematy oraz brać udział w dyskusji.
    Gorąco zachęcamy oraz zapraszamy do rejestracji!

Usuń ogłoszenie

Mobilki jakiego sprzętu używacie?

Dyskusja w 'CB + Nawigacja' rozpoczęta przez użytkownika Misiek, 11-01 11.

1. Misiek

Misiek Administrator

Docenione treści:
    1 010
    Miasto:
    Szczecin
    Adres strony:
    Na jakim sprzęcie jeździcie i czy jesteście z niego zadowoleni?

2. wojtas_60

wojtas_60 Początkujący

Docenione treści:
    6
    Ja aktualnie używłem nawigacji Lark z oprogramowaniem Mapy Map dobrze sprawdza się w dużych miastach, natomiast gorzej w miasteczkach i wioskach.Aktualizacja zawsze płatna.
    Obecnie korzystam z Automapy 6,5 narazie śmigam z nią bez problemów,dużo w niej nowych POI choć czasem są one już nie aktualne ale można raportować w celu uaktualnienia przez operatora.
    Pozdrawiam wszystkim życzę "szerokości"wojtas

3. Rys00

Rys00 Boss regionalny

Docenione treści:
    19
    Navi to TomTom GO-910 z laptopowym dyskiem 20gb,8 h na bateri,bluetooth,zest głosnomowiący muzyka i zdiecia fajna sprawa wada to wygłąd(jak kineskopowy telewizorek) nie wejdzie do kieszeni oraz drogie podzespoły i mapy,
    CB od dawna to samo czyli wstęgowy President Grant moc 10/21 wat z anteną 110cm zasięg realny 5-15 km czasem więcej czyste bez szumów,wada to nie wykozystywanie przezemnie 80 % jego możliwosci,i masa ustawień jak ktos sie dorwie i pokreci pokretłami
    ogólnie jestem zadowolony oraz z tego że mało kto chce to odemnie pożyczać [​IMG]

4. R2D2

R2D2 Początkujący

Docenione treści:
    4
    Miałem Tom Tom 910 sprzedałem,najwięcej zastrzeżeń miałem do uchwytu mocowania nawigacji po naszych drogach tak podskakiwało że po pewnym czasie nie chciał się ładować podczas jazdy styki już nie łączyły pokrycie Polski też znikome,teraz mam Sony 930 jestem z niej zadowolony tylko niewiem czy można ją zaktualizować.

5. sebas2411

sebas2411 Początkujący

Docenione treści:
    0
    Miasto:
    gubin
    tez mialem 910 i powiem ze nawet fajny byl.. garmina ma moj tata i dla niego jako dla kierowcy ciezarowki podoba sie to ze zapamietuje sobie trase i zaznacza ja kreska:p jak jest caly tydzien w trasie to raz sobie leci a punktu a do b a pozniej juz nie musi jej ustawiac..:] ja mam tomtoma xxl europa i powiem ze lepszej nie trzeba... duzy wyswietlacz proste ustawienia i zajeebiscie prowadzi:) plaska i lekka:) no jedyne co w niej mi nie pasi to ten uchwyt bo ma na wcisk i czasem na wybojach potrafi spasc:/

6. Jawa151

Jawa151 Początkujący

Docenione treści:
    1
    Ja używam Unidena 210 pro, i zradia jestem zadowolony choć wymienił bym na 520 nowszą, antena 100cm president i nawet ładna jakość odbioru sie jak i nadawania. d0 15km. przy ładnych warunkach atmosferycznych.Wcześniej miałem Alana 199 chyba i antenę 150cm sunkera też na tą odległość łączyło ale juz jakość odbiegała od unidena. Z tego co wiem jest na płycie presidenta więc warto kupić takie radio za rozsądną cenę.Pozdrawia JAWA.

7. shrek

shrek Moderator Car Audio Grupa Wsparcia Technicznego

Docenione treści:
    1 218
    Miasto:
    Pyrlandia
    Adres strony:
    Od lat gdy CB pojawiło się po raz pierwszy w Polsce gdy telefon komórkowy był gadżetem z amerykańskich filmów President Jackson I .Tylko nikomu nie mówcie ile to radio ma Wat.

8. bicer

bicer Początkujący

Docenione treści:
    0
    moje radyjko to president TEDDY, jest to moje pierwsze radyjko więc nie mam do czego go porównać,ale nie mogę narzekać. Antena zaś to hustler IC100, która była dołączona w zestawie do radyjka. I napewno zaraz ją wymienie...:)

9. PogotowieSamochodoweUK

PogotowieSamochodoweUK Gość

Sony NVQ 93-T + Tom Tom xxl IQ road real junction + Yosan Pro 120 po modyfikacji + Astatic Road Devil na zasilaniu stalym + Sirio Turbo 5000/ Sirio Turbo 800 (obie dziorka)+ filtr dolnoprzepustowy + Zewnetrzny glosnik Uniden ESP20. W planie jest zmiana na Jackson II ASC po modyfikacji + zmiana Sirio Turbo 5000 na President Texas.

10. klucze RWPG

klucze RWPG Początkujący

Docenione treści:
    0
    alan multi 42 midland daje rade)

11. Igor_Czarny

Igor_Czarny Początkujący

Docenione treści:
    0
    Miasto:
    Węgrów/ Białystok
    Alan 102 + antena Wilson, po wystrojeniu śmiga bardzo ładnie i czysto, a zestaw złożony raczej niewielkim kosztem.

12. miskun

miskun Początkujący

Docenione treści:
    3
    Miasto:
    Przemyśl
    Alan 199 + Sunker elite 123, koszt: 280zł, daje radę :)

13. sz.pak

sz.pak Gość

radyjo mam stare, poczciwe, Galxy Pluto się zwie a kupione w 1992r. O dziwo chodzi. Navka to Larczek 40.1 albo 42.1 bo już nie pamiętam. Mapcia to FULL wypasionko z tego roku o nazwie AM z witaminą :)

14. bober858

bober858 Nowy

Docenione treści:
    0
    Miasto:
    Gdańsk
    Ja mam zwykłego Alana 100 i nigdy się na nim nie zawiodłem, do tego zwykła antena Midlanda i można jechać. :)

15. hamer

hamer Grupa Wsparcia Technicznego

Docenione treści:
    80
    Miasto:
    starachowice
    jak by ktoś potrzebował to mam pare nowiutkich przestrojonych na polske UNIDENÓW 520XL moge sprzedać za 280zł sztkę

16. autozibi

autozibi Grupa Wsparcia Technicznego

Docenione treści:
    589
    Moje radio to Alan 102 kupione w biedronce za 100 zł + antena president .
    Za takie pieniążki nic wielkiego nie można oczekiwać ale przed mandatem parę razy już uratowało .

17. Dzenaro

Dzenaro Początkujący

Docenione treści:
    14
    Miasto:
    EU
    Od paru już lat śmigam z President Walker bez problemów, w mojej eFce navi mam fabryczne CIC HDD Premium 2014 i też nie mam powodów do narzekania.

18. adamarr

adamarr Początkujący

Docenione treści:
    4
    A ja używam zwykłego smartfona z androidem. Do tego Google Maps i opcja nawigacji. Minus, że potrzebny jest do tego internet - ale plus jest taki, że mam zawsze aktualne mapy.

19. Auto-Tech

Auto-Tech Grupa Wsparcia Technicznego

Docenione treści:
    193
    Miasto:
    Ostrowiec Świętokrzyski
    Adres strony:
    Osobiscie uzywam i bardzo polecam radyjko President Teddy z ASC a antenke to nie wiem jakiej firmy szczerze mowiac ale jest bardzo dluga:) Nawigacja TomTom XL:)

20. letkito

letkito Nowy

Docenione treści:
    0
    Mtech Legend 3 i President 150cm stosunek ceny do jakości na 6.