1. Witamy na Forum Mechaników!
    Aktualnie przeglądasz stronę jako gość. lub
    Rejestracja otworzy przed Tobą drogę do zupełnie nowego, dzikiego świata motoryzacji!
    Jako użytkownik uzyskasz pełen dostęp do forum oraz będziesz mógł tworzyć tematy oraz brać udział w dyskusji.
    Gorąco zachęcamy oraz zapraszamy do rejestracji!

Usuń ogłoszenie

Moduł CAN EMULATOR SCENIC VOLVO AUDI A6/Q7

Dyskusja w 'Modernsoft - oficjalne wsparcie techniczne' rozpoczęta przez użytkownika killer85, 12-12 13.

1. Stani12

Stani12 Początkujący

Docenione treści:
    0
    Miasto:
    Bolesławiec
    Jeśli kolega killer nie zna hasła, mogę je przesłać na PW.

2. Stani12

Stani12 Początkujący

Docenione treści:
    0
    Miasto:
    Bolesławiec
    W tej chwili transcan wysyła już ramki 35h i 60h tylko niestety trzeba trzymać jednocześnie trzy przyciski P1,P2,P3. Walczę dalej.

3. don-vito

don-vito Nowy

Docenione treści:
    0
    "Jak troszeczkę się uspokoi z praca .. to ruszę z produkcją trans can"

Coś ruszyło w tym temacie?

4. Stani12

Stani12 Początkujący

Docenione treści:
    0
    Miasto:
    Bolesławiec
    Nie wiem co się dzieje. Ze stacjonarnego nie mogę pisać postów ani odpowiadać na rozmowy. Przedtem pisałem z tabletu ale jest w naprawie. Teraz piszę z komórki. Do don-vito.
    Widziałem też jeszcze inne z kompletem dokumentacji w eagle do zlecenia wykonania płytek. Przeanalizuję obie wersje i zobaczę, którą wybiorę. Spróbuję wykonać tak jak w przypadku transcana 5płytek w firmie z Gdańska. Jest minimalna ilość. Musi być co najmniej 1dcm kw. Koszt nie jest duży bo 70zł. Sprawdzę też koszt pozostałych elementów. Myślę, że tutaj już nic nie będzie się działo.

5. Stani12

Stani12 Początkujący

Docenione treści:
    0
    Miasto:
    Bolesławiec
    Do wszystkich zainteresowanych. W wyniku sugestii zamówiłem części do kitu z AVT (płytka drukowana) interfejsu, który ma podobnie działać jak can analizator. Zmontuję i uruchomię. Wyniki podam. Jeśli nie będzie to możliwe na tym forum to szukać mnie na 206club, Nick Stani.

6. Stani12

Stani12 Początkujący

Docenione treści:
    0
    Miasto:
    Bolesławiec
    Długo trwało ale AVT wreszcie przysłało płytki i mamskompletowane części. Mogę też pisać bo tablet wrócił z naprawy gwarancyjnej. Przstępuję do montażu iuruchomienia can analizatora.

7. killer85

killer85 Modernsoft

Docenione treści:
    4
    Miasto:
    łódź
    To jest temat odnośnie "Moduł CAN EMULATOR". Proszę pisać w sprawach emulatora .. temat również nie dotyczy trans can ani can analizatora

8. Stani12

Stani12 Początkujący

Docenione treści:
    0
    Miasto:
    Bolesławiec
    Do tej pory nie przeszkadzało. Chociaż temat dotyczy can analizatora tyle, że nie modernsoft to ok założę nowy temat wdziale elektronika p.t. can analizator AVT.

9. don-vito

don-vito Nowy

Docenione treści:
    0
    Ale czy "Moduł CAN EMULATOR" nie jest częścią can analizatora, jak tu pisać o jednym bez drugiego?

10. Stani12

Stani12 Początkujący

Docenione treści:
    0
    Miasto:
    Bolesławiec
    Don-vito nowy temat już jest w tym samym dziale a kolega killer nie wie już jakich użyć argumentów.

11. -=M@RIO=-

-=M@RIO=- Nowy

Docenione treści:
    0
    Atakujecie chłopaka ! ... przecież to prototyp jest na etapie wdrożenia i testów :)