1. Witamy na Forum Mechaników!
    Aktualnie przeglądasz stronę jako gość. lub
    Rejestracja otworzy przed Tobą drogę do zupełnie nowego, dzikiego świata motoryzacji!
    Jako użytkownik uzyskasz pełen dostęp do forum oraz będziesz mógł tworzyć tematy oraz brać udział w dyskusji.
    Gorąco zachęcamy oraz zapraszamy do rejestracji!

NAJBARDZIEJ CENIONE FIRMY NARZĘDZIOWE.

Dyskusja w 'Narzędzia i sprzęt warsztatowy' rozpoczęta przez użytkownika dkamyk, 25-07 11.

1. zygmuntnater

zygmuntnater Nowy

Docenione treści:
    0
    Ja używam Tych narzędzi. Oczywiście jest to cenowo wyższy pułap, ale solidniejsze jest ich wieloletnie uzywanie -czyli zakup sie zworci...
    A jako ciekawostke powiem, ze zabawki black&decker kupuję mojemu synkowi - moze bedzie mial talent po tatusiu:)
  2. rambo321

rambo321 Nowy

Docenione treści:
    0
    W robocie mam dostęp i korzystam z kluczy Garant, Holex, STAHLWILLE, Facom, Swiss tools, Viha, Gedore. Jeżeli chodzi o nasadowe to STAHLWILLE. Viha i Swiss tools dobre mają imbusy i precyzyjne śrubokręty.
  3. tom 1868

tom 1868 Początkujący

Docenione treści:
    1
    Obawiam się,że Knipex nie ma w swojej ofercie kluczy nasadowych i pneumatycznych.
  4. PogotowieSamochodoweUK

PogotowieSamochodoweUK Grupa Wsparcia Technicznego

Docenione treści:
    294
    Miasto:
    Holmes Chappel UK
    Snap on, Silverline, Draper, Halfords, Hilka, Laser, Topolis, Saley i Clarke narzedzia wysokiej klasy, walenie mlotkami, skakanie po grzechotkach i branie ich rurkami, blokowanie kol zamachowych srubokretami i zero skaz na narzedziach. Ceny bardzo przystepne, jedynie snap on to drozyzna i bardzo duzo za marke sie tu placi. Najwiecej mam laser, halfords, silverline i saley. Od 6 lat zmienilem jedynie pompke do tloczenia plunow ustrojowych bo urwalem w niej gwint krzywo nakrecajac w pospiechu a jest on plastikowy.
  5. mateusek

mateusek Grupa Wsparcia Technicznego

Docenione treści:
    118
    Miasto:
    Dublin -Kraków
    ja w irl. z przymusu kupilem pare kluczy Halfords, i kurde trzymaja sie jestem w szoku bo myslalem ze to szmelc :D
  6. PogotowieSamochodoweUK

Docenione treści:
    294
    Miasto:
    Holmes Chappel UK
    No ja kupilem wlasnie walizke od nich i mam ja od ponad 8 lat juz hehehe a jade z nimi bez serca.
  7. mateusek

mateusek Grupa Wsparcia Technicznego

Docenione treści:
    118
    Miasto:
    Dublin -Kraków
    hehe ja mam nasadke 34 pegueot :mad: klepę ja do bólu nie chce sie rozwalic :D
  8. PogotowieSamochodoweUK

Docenione treści:
    294
    Miasto:
    Holmes Chappel UK
    A czy macie jakis sklep ze specjalistycznymi narzedziami do marek i modeli? Jak np klucz do fordowskiej skrzyni MT 75 do odkrecania kolby uszczelniajacej walek sprzeglowy? Czy np blokady do centrowania zawieszen....
  9. tom 1868

tom 1868 Początkujący

Docenione treści:
    1
  10. troll

troll Uczestnik

Docenione treści:
    30
    u mnie jadziemy głównie na jonnes wayu już pare lat i jak na razie bez zastrzeżeń...ale musze się przyznac,że kiedyś kupiłem klucze oczka w markecie z przeznaczeniem do szybkiej naprawy roweru,i co?ano to,że efekt był taki,że mało sobie zębów nie powybijałem na tym goooownie.....rower nie zrobiony,klucze w krzaki...
  11. PogotowieSamochodoweUK

Docenione treści:
    294
    Miasto:
    Holmes Chappel UK
    W markecie to tylko tasme izolacyjna mozna kupowac, a i to badziewie malo elastyczne i ze slabym klejem hehehe
  12. troll

troll Uczestnik

Docenione treści:
    30
    ano ano....nawet opaski plastikowe pekają.....z marketu rzecz jasna.Ale młotek marketowy mam do tej pory....taki mały młoteczek do lekkiego puknięcia słuzy.Czasem pomaga jak w głowę trafi,myslenie poprawia :p
  13. Proton

Proton Nowy

Docenione treści:
    0
    Ja polecam Gedore i ich nową linie Carolus która jest konkurencyjna z Betą czy KS-Tools-em.
  14. GSS

GSS Grupa Wsparcia Technicznego

Docenione treści:
    66
    Miasto:
    Busko
    Ja pracuje na kluczach sata i jestem bardzo zadowolony, dodatkowo mam jeszcze kingtony, który tez daje rade no i niezniszczalne grzechotki z corony... polecam każdemu kington jonnesway itd moga sie przy nich schowac. śrubokręty wera :) drogie ale warto bo nawet sata nie ma tak żywotnych. Pneumatyka Ingersollrand i rodcraft, chicago nie polecam bo sie rozsypal ze 3 razy... pozatym czasami dziwnie sie zacinaja.
  15. McMłody

McMłody Początkujący

Docenione treści:
    0
    FACOM-czy to ta sama półka co SNAP-ON?
    Chcę doposażyć z bratem warsztat i szukam profesjonalnych narzędzi (nie ma to mowy o tych z marketu) :)
  16. tom 1868

tom 1868 Początkujący

Docenione treści:
    1
    Facom 2 lata temu był ok. teraz :p. A SNAP-ON jest the best.
    Ja pracuję na Hazet :cool:,oczywiście nie wszystko .
  17. malwis

malwis Początkujący

Docenione treści:
    0
    Miasto:
    Bydgoszcz
    Adres strony:
    Facon Beta Boxo produkują w tej samej tajwańskiej fabryce, w sumie czytam to forum i każdy poleca narzędzia jakie posiada. trochę to śmieszne, bo jak się człowiek w tych markach rozejrzy to w większości pochodzą od tego samego chinola, wiec nie mogą się różnić od siebie
  18. PogotowieSamochodoweUK

Docenione treści:
    294
    Miasto:
    Holmes Chappel UK
    Dokladnie, ja uzywam tego co dobre a nie tego co markowe i tak wyobrazcie sobie ze mam mnustwo saley, silverline(taniocha) czy laser (zaopatruje sieciowki) i jakos nic sie nie psuje, a jesli nawet to sie to wymienia z nauczka na cos lepszego. Oczywiscie sa rzeczy ktorych sie nie oszuka cena jak np chocby narzedzia zasilane powietrzem czy wiertla.
  19. GSS

GSS Grupa Wsparcia Technicznego

Docenione treści:
    66
    Miasto:
    Busko
    Tak jak wyzej napisalem mam grzechotniki z corony na 1/2 za 50! zl i sa nie do zajechania (chyba juz 4 lata mam 2sztuki) a te "markowe" juz dawno na złomie leża. Mam kilka płasko oczkowych z grzechotka z coval'a polskiego i tez sa nie najgorsze. :)
  20. banan4277

banan4277 Nowy

Docenione treści:
    0
    Też chciałem polecić firmę Gedore odkupiłem od znajomych mechaników z zachodniej granicy (Niemcy) używany zestaw nasadek na 1/2 od 10 do 32 + grzechotka pracuje nimi ładnych parę lat nasadkami jadę nawet pneumatem i idą w ogień jedynie grzechotka nie wytrzymała odkręcania półosi po parudziesięciu odkręcaniach zaczęła przeskakiwać poza tym nie do zdarcia.
.

Użytkownicy odwiedzili tę stronę szukając:

1. klucze corona opinie

,
  2. narzędzia corona opinie

,
  3. halfords klucze

,
  4. silverline narzedzia,
  5. narzędzia corona,
  6. corona opinie,
  7. klucze corona forum,