1. Witamy na Forum Mechaników!
    Aktualnie przeglądasz stronę jako gość. lub
    Rejestracja otworzy przed Tobą drogę do zupełnie nowego, dzikiego świata motoryzacji!
    Jako użytkownik uzyskasz pełen dostęp do forum oraz będziesz mógł tworzyć tematy oraz brać udział w dyskusji.
    Gorąco zachęcamy oraz zapraszamy do rejestracji!

NAJBARDZIEJ CENIONE FIRMY NARZĘDZIOWE.

Dyskusja w 'Narzędzia i sprzęt warsztatowy' rozpoczęta przez użytkownika dkamyk, 25-07 11.

1. PogotowieSamochodoweUK

PogotowieSamochodoweUK Grupa Wsparcia Technicznego

Docenione treści:
    301
    Miasto:
    Holmes Chappel UK
    No nasadki to akurat musza byc wjatkowo tandetne zeby pekaly, nawet tanie nasadki zawsze daja rade.

2. wyrzynacz

wyrzynacz Uczestnik

Docenione treści:
    39
    Miasto:
    Mazury
    Ja uzywam toptula, hansa, mannessman i kpl torxow z yato i jak narazie daja rade od 3 lat. Srednia polka cenowa lecz na praktyce dluzej sluzyly niz bety. Beta juz nie ta sama co kiedys, teraz sie placi za nazwe. Nie polecam pneumatow bety i kluczy geko. Kupilem zestaw od 19 do 46 bodajze jedynie dla grzechotki do kol, nie stety juz przeskakuje :(

3. mateusek

mateusek Grupa Wsparcia Technicznego

Docenione treści:
    121
    Miasto:
    Dublin -Kraków
    to ją zaspawaj :)

4. wyrzynacz

wyrzynacz Uczestnik

Docenione treści:
    39
    Miasto:
    Mazury
    Bede musial ale pozyczylem spawarke wiec narazie musze sobie radzic. Jedynki juz prawie byly wybite:confused:. Tak to jest jak sie chce zaoszczedzic, blad jakich malo, ale nasadki sie nadaja do tulei :d

5. PogotowieSamochodoweUK

Docenione treści:
    301
    Miasto:
    Holmes Chappel UK
    Albo kup wklad naprawczy;) Sa dostepne w wiekszosci firm.

6. Zygmunt121

Zygmunt121 Nowy

Docenione treści:
    0
    Wrócę może do pytania postawionego przez autora tematu. Ja używam od zawsze do swojego mini warsztatu narzędzi zakupionych w serwisie : http://www.majsterkownia.pl/
    Jak do tej pory jestem bardzo zadowolony.

7. akar13

akar13 Grupa Wsparcia Technicznego

Docenione treści:
    2
    Miasto:
    wrocław
    Używam od kilku lat ( tych samych ) zestawów HONITON handlowiec zwabił mnie dożywotnią gwarancją co okazało się bzdurą, ale jak na razie jedyne straty to to co się zgubi na warsztacie :) czyli na razie na szczęście prawie nic

8. Piroo

Piroo Początkujący

Docenione treści:
    0
    Miasto:
    Południowy Wschód :P
    Najlepsze narzędzia robi amerykański SNAP-ON niestety niedostępne w Polsce (dodam że sam wózek narzędziowy bez wyposażenia to koszt ok 10,000 USD i to ten mniejszy) u nas najwyższa półka to FACOM,GEDORE,BETA jeszcze kilka dobrych by się znalazło rzeczy typu YATO czy COVAL to najniższa półka jeśli chodzi jakość.

9. PogotowieSamochodoweUK

Docenione treści:
    301
    Miasto:
    Holmes Chappel UK
    Nie badz taki chop siup z tym Snap ON, chrystler i shevrolet tez amerykanskie i doputy w europie ich nie bylo to byla fama ze sa najlepsze. A i cene mialy nieziemska;)

Snap on to normalne narzedzia a ich cena pochodzi z reklamy bo snap on jak castrol sponsoruje co sie da zeby nadac sobie rozglosu i profesjonalizmy.
    Mialem szafe snap on i jest dokladnie taka sama jak saley czy clarke tylko znaczek inny. Mowiac dokladnie mowie doslownie dokladnie bo mialem obie szafy obok siebie i przekladajac znaczki w pewnej chwili mozna by juz nie dojsc ktora jest ktora tak naprawde heheheh

Grzechotki normalne, lubia odskoczyc jak kazda pod obciazeniem, torxy z dziorka od nich ukrecaja sie jak kazde inne wiec bez uniesien uczuciowych kolego.

Cena srednio 3 razy wieksza od narzedzi popularnych na rynku.

10. hamer

hamer Grupa Wsparcia Technicznego

Docenione treści:
    53
    Miasto:
    starachowice
    a ja używam dużo kluczy HANS i TOPTUL Z INTER CARSU dobre nażędzia nawet dużo lepsze od SALEYA i cena przyzwoita

11. motodoktor

motodoktor Uczestnik

Docenione treści:
    43
    Miasto:
    Woj.Pomorskie
    To i ja sie pod temat dołacze co sadzicie o kluczach plasko oczkowych i nasadowych np. 3/8 firm takich jak torq,silverline,bergen

12. PogotowieSamochodoweUK

Docenione treści:
    301
    Miasto:
    Holmes Chappel UK
    Ja mam zestwa 6-42 z silverline. Ogolnie mam duzo gratow od nich, nie do polamania i nie rozbijaja sie. Mam tez grzechotke z nasadkami od nich 19-65 i na grzechotke zakladam rure i skacze po niej jak nakretka/sruba od przegubu napedowego nie puszcza.

13. motodoktor

motodoktor Uczestnik

Docenione treści:
    43
    Miasto:
    Woj.Pomorskie
    Ja mam z silverline troche sprzetu, ale generalnie to sprzet nazwijmy go specjalistyczny czyli sciagacze,pompka do oleju,podstawki do osi itd i komplet krotkich kluczy.Jestem zadowolony.Jesli chodzi o nasadki to mam w 80% TORQ z B/Q tez jest ok.Gzechotki to mam Bergena tez ok.Ale ostatnio zaliczylem poraszke kupujac tani zestaw plasko/oczkowych od 6-32 ''firmy'' US PRO czy jakos tak i niezapomiana chwila jak pierwszy raz wyciagam nowke 22 i cos przy skrzyni chcialem odkrecic-nawed niezdazylem sie dobrze zaprzec i pekl.
    Ps zastanawiam sie wlasnie nad plasko/oczkowymi z silverline ale czytalem ze pekac to nie pekaja ale niektorzy wspominali cos o gieciu sie i odchodzeniu tej ladnej polerki .Jak u ciebie sie sprawuja??

14. PogotowieSamochodoweUK

Docenione treści:
    301
    Miasto:
    Holmes Chappel UK
    U mnie sa piaskowane w mat, nie maja niklu. Mam je moze ze 12-15 miesiecy. Ale ten zestaw wielkiej grzechotki mam 2 lata i jest skakane po nim kilka razy w tygodniu.2 lata i wciaz zero sladow zuzycia.

15. kalarepa

kalarepa Początkujący

Docenione treści:
    1
    Miasto:
    Zgierz
    Ja używam kompletu experta nie do zajechania no i gwarancja na 4lata ,torxy yato nie są jakieś niezniszczalne ale są tanie i przy osobówkach dają rade.Klucze płasko oczkowe hazeta można na nie rure zakładać a i tak nie puszczą są poprostu genialne.

16. PogotowieSamochodoweUK

Docenione treści:
    301
    Miasto:
    Holmes Chappel UK
    Wlasnie powiedzcie kto ma jakies niezniszczalne torxy bo dzis robiac swoj nowy nabytek polamalem wszystkie prawie.

17. motodoktor

motodoktor Uczestnik

Docenione treści:
    43
    Miasto:
    Woj.Pomorskie
    Ja mam saleya i jak narazie jest ok, choc niemialem okazji jeszcze po nich skakac

18. kalarepa

kalarepa Początkujący

Docenione treści:
    1
    Miasto:
    Zgierz
    PogotowieSamochodowe takie torxy ma chyba tylko Jezus bo mi też wszystkie pękają dlatego biore yato bo tanie.

19. PogotowieSamochodoweUK

Docenione treści:
    301
    Miasto:
    Holmes Chappel UK
    No wlasnie porazka..... Jak jakas bladz sie zapiecze to torxy ponizej *55 strzelaja bez wiekszego nacisku. Dzis odkrecalem fotele w transicie i sruby wystajace pod podwoziem byly w uszczelniaczy i przy duzym oporze torx za torxem szedl.

Sam chcialem sie dowiedziec, ale juz wiem i wam powiem.....

Otoz dzis kupilem zestaw niezniszczalny. Clarke z serii Pro pudeleczko z torxami z dozywotnia gwarancja, jak peknie to wymieniaja bez gadania.
    Dzis jechalem nimi na udarze i nie pekaly tak jak poprzednie lecac z reki;)

Polecam!!!

Nie wiem czy dostepne w PL, ale jak ktos chce moge zkrecic z UK. Zaplacilem za nie po znizce firmowej 38F i bylo warto.

20. kreoo1

kreoo1 Nowy

Docenione treści:
    0
    Panowie a co powiecie o firmie coval. Dożywotnia gwarancja cena przystępna.

.

Użytkownicy odwiedzili tę stronę szukając:

1. toptul opinie

,
  2. narzędzia hans opinie

,
  3. narzędzia toptul opinie

,
  4. klucze geko opinie,
  5. klucze hans opinie,
  6. narzędzia geko opinie,
  7. klucze toptul opinie,