1. Witamy na Forum Mechaników!
    Aktualnie przeglądasz stronę jako gość. lub
    Rejestracja otworzy przed Tobą drogę do zupełnie nowego, dzikiego świata motoryzacji!
    Jako użytkownik uzyskasz pełen dostęp do forum oraz będziesz mógł tworzyć tematy oraz brać udział w dyskusji.
    Gorąco zachęcamy oraz zapraszamy do rejestracji!

Usuń ogłoszenie

Oklejanie samochodów folią

Dyskusja w 'Blacharstwo i lakiernictwo' rozpoczęta przez użytkownika Misiek, 5-06 13.

1. maxsslko

maxsslko Gaduła

Docenione treści:
    289
    To fakt, warto kupic taka ze wskazaniem temperatury:) Ja za swoja zaplacilem cos kolo 150, "znanej i cenionej" firmy eurotec.
    Dwa dni po zakupie przestala jednak dzialac, okazalo sie ze sam sprzet jest dosyc solidy ale pozalowano juz pieniedzy na porzadny niełamliwy przewod zasilajacy. Po poprawkach chodzi do dzis:)

2. jed

jed Nowy

Docenione treści:
    0
    Dzięki. Kierując się zasadą "Prowizorka jest najtrwalsza" wiem co robić, cytując klasyka - "...wy...ać w ch". Co do lakieru, to ja nie mam specjalnie do czego wracać. jest przebarwiony i miejscami spękany. Wydaje mi się, że coś spadło na maskę i zostało wyciągnięte, mam nadzieję, że nie dzwon, zresztą mechanika i wnętrze komory silnika nie dały podstawy założyć, że było coś poważnego.

3. dartech

dartech Grupa Wsparcia Technicznego

Docenione treści:
    155
    Miasto:
    Årdalstangen
    A ja zapytalbym o foliopodobna metamorfoze ;) czy ktos z szanownego grona testowal PlastiDip?

4. sulej013

sulej013 Uczestnik

Docenione treści:
    32
    Miasto:
    Miętne
    Nakladalem to ze znajomym musi być dobry pistolet i dopiero mozna cos ruszyc problemem są jednak owady i kamyki jesli mocno sie wbije w powloke zostaje slad i nie ma opcji go usunac plus za łatwe zrywanie moim zdaniem to jest dobre do zalania sobie felg nie auta

5. dartech

Docenione treści:
    155
    Miasto:
    Årdalstangen
    Kurcze a marzyl mi sie bialy mat :(

6. sulej013

sulej013 Uczestnik

Docenione treści:
    32
    Miasto:
    Miętne
    To rób koszt w porownaniu z dobrym lakierem nie jest duzy a jak sie znudzi albo zepsuje zrywasz i spokoj tylko ze ladnie bedzie wygladalo przez te 2 msc pozniej tak sobie... Poza tym mycie tez nie jest takie super jakas piana aktywna i myjka zero szorowania

7. dartech

Docenione treści:
    155
    Miasto:
    Årdalstangen
    Czyli karcherem da sie normalnie myc? W sumie patrzylem ceny dystrubutora w pl to spoko wychodzi. Powiedz mi jeszcze czy pistolet lakierniczy z dysza ok 1,5 nadawalby sie do tego?

8. DaroM73

DaroM73 Początkujący

Docenione treści:
    0
    Miasto:
    Warszawa
    Ja oklejałem folią full dip w sprayu jest dużo łatwiejsze w użytkowaniu i daje rade.