1. Witamy na Forum Mechaników!
    Aktualnie przeglądasz stronę jako gość. lub
    Rejestracja otworzy przed Tobą drogę do zupełnie nowego, dzikiego świata motoryzacji!
    Jako użytkownik uzyskasz pełen dostęp do forum oraz będziesz mógł tworzyć tematy oraz brać udział w dyskusji.
    Gorąco zachęcamy oraz zapraszamy do rejestracji!

Usuń ogłoszenie

OP-COM 08/10 PL

Dyskusja w 'Przybornik mechanika' rozpoczęta przez użytkownika Misiek, 8-06 11.

1. arek.pelczynski

arek.pelczynski Początkujący

Docenione treści:
    0
    DZIĘKUJĘ za odpowiedź ,mam sintrę 2.2 dth i tylko wersją china clone 08.2010 robie jej radio i silnik ,niewiesz kolego czy idzie aktywować wersję np. op com 080114 en programu?? w tej jest kilka opcji więcej np.body air bag

2. JerryG1

JerryG1 Bywalec

Docenione treści:
    89
    Miasto:
    Londyn
    Spojrzalem w swoje notatki od kolegow i 080114 jest starym programem, w notkach mam 090714PL instalujesz a potem podmieniasz tylko plik .exe na wlasciwy, tu powinno byc wiecej opcji, nie ktore sa niebezpieczne :D potem tylko Techem mozna odwrocic.
    Ale to szukaj na forach Opla co mozna a co nie mozna Op-comem aktywowac :)

3. arek.pelczynski

Docenione treści:
    0
    Rozumiem zagrożenie nieodwracalności ,Nie jestem godzien prosić o linko do pobrania programu ale coś nie idzie mi znalezienie dodam ze mam win 8.1 . Może poproszę kolegę o instrukcję z podmienieniem pliku na pw . arek.pelczynski@o2.pl

4. arni_poznań

arni_poznań Grupa Wsparcia Technicznego

Docenione treści:
    1 509
    Miasto:
    PZ
  5. arek.pelczynski

Docenione treści:
    0
    dziękuje kolego,ale
    Podczas instalacji wystąpił błąd podczas instalacji nie znaleziono OPCOMRD.DLL kur..! o co chodzi nie działa czy komuś na innym systemie działa ? i coto za plik opcomrd.dll?

6. arni_poznań

Docenione treści:
    1 509
    Miasto:
    PZ
    ten plik ktory klikales to crack a ten drugi w paczce to instalator

arek.pelczynski lubi to.
  7. arek.pelczynski

Docenione treści:
    0
    Co ja muszę zrobić bo odpalam i ten zainstalowany z adako i w teście fejsu wywala test failed clon china . muszę jakoś wkleić plik kraka ?

Udało się ;-0 po odpaleniu ju ż obok op com jest nr wersji program 09o714 i przechodzi test , jednak w czym jest lepszy ten program od tego 08.2010? jeśli chodzi o moją nieszczęsną sintrę bogatszych opcji niema ale może coś poprawili orientuje się ktoś ?
    Z uwagi na to że jestem na forum od wczoraj chciałbym się jakoś odwdzięczyć za poświęcenie i zaangażowanie jakieś piwko ?

Ostatnio edytowano: 19-11 14
  8. JerryG1

JerryG1 Bywalec

Docenione treści:
    89
    Miasto:
    Londyn
    Mam na laptopie dwie wersje, ta 090714 i China 2010.
    Przewaznie klikam na China a jak cos mi nie zadziala wtedy 090714, moj interfejs chyba jeszcze chodzi na 1.39.

Z Sintra moga byc problemy, nie mialem tego modelu do tej pory, byc moze do niego potrzebny jest inny interfejs obslugujacy full opcji z racji pochodzenia tego modelu z USA a Opel tylko przejal, ale tu koledzy co mieli do czynienia z tym modelem moga sie wypowiedziec.

9. arek.pelczynski

Docenione treści:
    0
    Ab com więcej funkcji albo tech 2 może kupię z allegro ale z tymi kijowymi fejsami to można się wkopać słyszałem że to vag kkl

10. JerryG1

JerryG1 Bywalec

Docenione treści:
    89
    Miasto:
    Londyn
    Nie rozsmieszaj mnie ze Ab-com ma wiecej opcji :D
    Swego czasu bawilem sie w tlumaczenie i proby odblokowania zeby mial wiecej opcji, wiec ten program znam od podszewki :)
    Moja wersja krazy w necie, gdzies tam jest np. na Autokaciku w Oplu chyba jeszcze jest link ale szkoda Twojej kasy na pseudo kable.

Jak juz pisalem nie mialem do czynienia z tym modelem, potrzeba by sprawdzic jaki interfejs da wiecej opcji lub full lacznie z programowaniem.

11. arek.pelczynski

Docenione treści:
    0
    Mam już instalkę OPEL DIAGNOSE 000003 ab-com i w sintrze 1999r. mamy już mid na którym mi bardzo zależy air bag, body control modul-wegfahrsperre-abs-elektronische geschwindigkeitsreglung .Choć nie wiem dokładnie czy zadziała i co to za wersja . Jednak EN. wersja Profesjonal op Coma ma kilka opcji więcej niż nasz Adako. ale chyba witamin do EN. niema a może są?

12. JerryG1

JerryG1 Bywalec

Docenione treści:
    89
    Miasto:
    Londyn
    Moj blad, nie napisalem, Ab-comem tylko jakies tam parametry mozna sobie popatrzec, to zalezne jest od zawartosci programu, dokladniej plikow w nim zawartych i moze ktos umiescil je dla Sintry w tej wersji co znalazles - ale tylko popatrzysz, zadnego programowania itp..
    Masz auto produkowane do chyba 2000 roku a wiec bez linii CAN, mozna sprobowac fejsem KKL, kiedys mi ruszyl z jakims Oplem ale ten fejs byl na COM i to tylko w paru Astrach, te na USB nie ruszyly zadnego OPLA.

Twoje auto moze odczyta orginalna wersja Tech2 ale w ASO, te pseudo Tech2 za pare zloty to jak pisalem wyrzucona kasa, zebym nie siedzial w UK to bym Ci wyslal ladny kabel Tech2 kiedys tam kupiony na USB ktory nie polaczyl sie z zadnym przeze mnie podlaczanym autem, moze jakies obsluguje, ale staroci z lat 94-96 nie robilem.

13. Marek_S

Marek_S SuperMechanior

Docenione treści:
    1 826
    Miasto:
    Sląsk
    nie znam programu ab-com ale pewnie tam jest protokół 9141 moze trzeba linie poszukac ? Chyba że pracuje na ALDL

Ostatnio edytowano: 20-11 14
  14. JerryG1

JerryG1 Bywalec

Docenione treści:
    89
    Miasto:
    Londyn
    Dokladniej 9141-2.
    To jest z hakowana przez wegierskich i niemieckich entuzjastow Opla jedna z pierwszych wersji OP-com, chcieli miec platny program za free ktory nie potrzebuje orginalnego czy w pozniejszym czasie chinskiego interfejsu a bedzie dzialac na zbudowanym przez amatora z dwoch tranzystorow interfejsie, jak cos to moge wrzucic schemat :D dzialajacy - mam nawet taki :)

15. Marek_S

Marek_S SuperMechanior

Docenione treści:
    1 826
    Miasto:
    Sląsk
    nie wiem czy mi to potrzebne ale moze innym sie przyda , ale wyglada to na fejs K-line

Ostatnio edytowano: 20-11 14
  16. arni_poznań

Docenione treści:
    1 509
    Miasto:
    PZ
    Do ab com mam fejs kkl do opli na rs-232 tylko om w środku ma multiplekser do przelaczania pinów na allegro chodzą chyba po 70 zł.

17. arek.pelczynski

Docenione treści:
    0
  18. ludo44

ludo44 Grupa Wsparcia Technicznego

Docenione treści:
    307
    Ten akurat to nowsza wersja autocoma. Jest to fejs do wszystkich aut a nie dedykowany tylko do opla. Op com robi więcej niż ds 150 w oplach.

19. Marek_S

Marek_S SuperMechanior

Docenione treści:
    1 826
    Miasto:
    Sląsk
    Nowsza obudowa CDP+ zawiera parę błędów i nie jest wolny od chinskich wad , podobnie jak chinski op-com , lexia itp.

20. arek.pelczynski

Docenione treści:
    0
    Wydedukowałem z kolegi odpowiedzi że są auto comy dedykowane do opla . Nie wiem jakim jest ten ale sądzę że cena dobra, poszukam tego programu w necie i poczytam co potrafi z sintrą

Użytkownicy odwiedzili tę stronę szukając:

1. op com crack