1. Witamy na Forum Mechaników!
    Aktualnie przeglądasz stronę jako gość. lub
    Rejestracja otworzy przed Tobą drogę do zupełnie nowego, dzikiego świata motoryzacji!
    Jako użytkownik uzyskasz pełen dostęp do forum oraz będziesz mógł tworzyć tematy oraz brać udział w dyskusji.
    Gorąco zachęcamy oraz zapraszamy do rejestracji!

Opel zafira 2.2 benzyna

Dyskusja w 'Silniki benzynowe' rozpoczęta przez użytkownika Jarecki.R, 26-05 12.

1. Jarecki.R

Jarecki.R Nowy

Docenione treści:
    0
    Miasto:
    Gliwice
    Witam mam taki problem z moją zafirą jest ona z 2002r i 2.2 w benzynie , a wiec w zimę zaczęły mi falować obroty i przygasał ale zgasiłem go i odpaliłem i było ok. dwa tygodnie temu to samo tylko w momecie falowania i przygasania klima i wentylatory nie działały i spalanie wzrosło, po wyłączeniu i ostygnięciu chodził normalnie. wczoraj znowu to się pokazało ach czek się nie zapala .Mechanik powiedział że nie ma sęsu wydawać kasy na podłączenie do kompa bo nie ma błędu . wiec przeczyściłem przepustnice i chodził jako tako ale obroty miał pomiędzy 6500 do 7000 i po jakimś czasie znowu falawanie i przygasanie i dławieni. po wyłączeniu i ponownym zapaleniu nikło falowanie ale obroty niskie i tak w koło pomocy z góry dziękuję

2. trebor70

trebor70 Grupa Wsparcia Technicznego

Docenione treści:
    255
    Miasto:
    lubelskie
    Sprawdzić(wyczyścić) silnik krokowy i sprawdzić sondę lambda. Sprawdzić świece, przewody WN kiedy mieniane? No i nie słuchać mechanika tylko go zmienić na takiego co ma komputer i sprawdzi parametry silnika, bo tego twojego czarodzieja nawet na kulę nie stać tylko wróży z fusów.

3. Jarecki.R

Jarecki.R Nowy

Docenione treści:
    0
    Miasto:
    Gliwice
    Witam wiesz co ale mój silnik nie ma przewodów jest listwa razem z cewka na świecach zrobiłem 700 km nie ma przepływomierza a silnik krokowy jest zespolony z przepustnicą ale już się dowiedziałem że jednak muszę go podłączyć pod kompa po wyczyszczeniu przepustnicy żeby pokasować błędy i wczytaniu ustawień przepustnicy dziki pozdrawiam

4. trebor70

trebor70 Grupa Wsparcia Technicznego

Docenione treści:
    255
    Miasto:
    lubelskie
    To musi mieć MAP-sensor w takim razie.

.

Użytkownicy odwiedzili tę stronę szukając:

1. opel zafira 2.2 benzyna

,
  2. opel zafira 2.2 benzyna opinie