1. Witamy na Forum Mechaników!
    Aktualnie przeglądasz stronę jako gość. lub
    Rejestracja otworzy przed Tobą drogę do zupełnie nowego, dzikiego świata motoryzacji!
    Jako użytkownik uzyskasz pełen dostęp do forum oraz będziesz mógł tworzyć tematy oraz brać udział w dyskusji.
    Gorąco zachęcamy oraz zapraszamy do rejestracji!

Usuń ogłoszenie

Oprogramowanie diagnostyczne online

Dyskusja w 'Pogaduszki warsztatowe' rozpoczęta przez użytkownika matimus, 4-03 17.

1. matimus

matimus Uczestnik

Docenione treści:
    0
    Witam, przypomniało mi się, że jak byłem 2 lata temu na szkoleniu Texy z diagnostyki samochodów osobowych to osoba prowadząca wspomniała o zjawisku które mnie interesuje.

Podobno producenci udostępniają specjalne platformy gdzie można wykupić sobie dostęp do ich oprogramowania na np. godzinę, dzień, tydzień, miesiąc itp. i tak naprawdę wystarczy kabelek obd2-usb.

Pokazywał właśnie nawet jak wejść na stronie jednego z producentów (vag) nie pamiętam którego dokładnie w takie coś.

Teraz sam nie mogę znaleźć już.Ktoś coś wie ?

2. szymalec

szymalec Nowy

Docenione treści:
    5
    Miasto:
    Warszawa
    Witam,
    Myślę, że pytasz o diagnostykę pass-thru: http://www.texapoland.pl/passthru
    Masz też link do strony z adresami producentów: http://www.delphi-euro5.com/manufacturer
    Kabelek z obd2 - pod warunkiem, że jest podłączony do Texy, Boscha, Snapona :) - oni to mają zintegrowane.
    Nowe urządzenie Delphi, które widziałem we Frankfurcie to tester + komputer + podtrzymanie zasilania - kosztuje pona 6 tys. funciaków.....
    Można aktualizować sterowniki, diagnozować, programować....
    Za korzystanie z informacji producenta trzeba płacić osobno, tak jak pisałeś.

Zastanawiam się tylko kto to kupi?

3. inodiag

inodiag Grupa Wsparcia Technicznego

Docenione treści:
    289
    Miasto:
    Dąbrowa Biskupia
    Zwykły kabelek nie wystarczy a TEXA słabo odrobiła lekcję Passthru...
    Inne urządzenia działają lepiej ...

4. MTM

MTM Grupa Wsparcia Technicznego

Docenione treści:
    460
    Miasto:
    z charakterem
    erwin. 7 ojro za godzinę pracy odisem. Bardziej opłaca się abonament roczny...

5. samspec13

samspec13 Grupa Wsparcia Technicznego

Docenione treści:
    375
    Miasto:
    europolonia
    Niestety wieczny temat ceny. Jest jeszcze problem dokładności diagnozy online. Zastosuj lepiej porady MTM.