1. Witamy na Forum Mechaników!
    Aktualnie przeglądasz stronę jako gość. lub
    Rejestracja otworzy przed Tobą drogę do zupełnie nowego, dzikiego świata motoryzacji!
    Jako użytkownik uzyskasz pełen dostęp do forum oraz będziesz mógł tworzyć tematy oraz brać udział w dyskusji.
    Gorąco zachęcamy oraz zapraszamy do rejestracji!

Otwarcie warsztatu co trzeba zrobic (od a do z)

Dyskusja w 'Przepisy i prawo' rozpoczęta przez użytkownika Mar-Car, 12-09 13.

1. Mar-Car

Mar-Car Nowy

Docenione treści:
    0
    Witam serdecznie wszystkich forowiczow:) jetem nowy i nie doswiadczony wiedzy
    Mam pytanie a mianowice, mieszkam na wsi i planuje zalozyc warsztat samochodowy mam kolo domu na dzialce budynek gospodarczy o wymiarach 10mx6m i chcial bym go przerobic na garaz tz. zbic strop zeby mial odowiednia wysokosc i zbudzyc sciany dzialowe zeby zrobic z niego wieksze pomieszczenie z dwoma bramami wazdowymi ,gdy jak to czynie to bede mogl zarejestrowac dzialalnosc bez problemu czy jedna bedzie jakis problem ??? prosze o pomoc z gory dziekuje i pozdrawiam

2. barteek933

barteek933 Uczestnik

Docenione treści:
    20
    Miasto:
    Ok. Garwolina
    działalność to możesz nawet i na ten budynek otworzyć, nikt Ci go nie sprawdzi, w Gminie interesuje ich tylko ile masz metrów xD co innego jak chcesz brać dotacje. to wtedy przyjadą i Ci go obejrzą. ale oni i tak tylko przyjadą na 2-3 min, wejdą , wyjdą i po sprawie :p

3. Mar-Car

Mar-Car Nowy

Docenione treści:
    0
    No wlasnie bede sie staral o dotacje i chyba bede musial zrobic projekt na przerobke a mam pytanie bo chcem to zarejestrowac na dzialalnosc jednoosobowa wiec nie nie bede potrzebowal zadnych sztni wc czy lazienek i PiP i OS nic do mnie nie beda miec ??

4. WMserwis

WMserwis Grupa Wsparcia Technicznego

Docenione treści:
    127
    Miasto:
    Wołomin
    Adres strony:
    Jestem na etapie o dotacje to jest kur.....a jakaś masakra co dójdę to coś jeszcze potrzebne, a to ksero tego a to jeszcze tego, chcą zabezpieczenie np poręczyciel w moim przypadku dwóch bo pierwszy za małe ma zarobki.Dziadostwo i tyle nic nie można normalnie załatwić:mad:

5. barteek933

barteek933 Uczestnik

Docenione treści:
    20
    Miasto:
    Ok. Garwolina
    to zależy kto tam siedzi. Raz składałem to była taka młodsza kobieta i praktycznie nie przyczepiła się do niczego, praktycznie żadnych ksero ani nic, ale jak składałem 2 raz to siedział taki <ciach> że do wszystkiego się czepiał(czepiała xD ), nie musisz nic chyba robić. miałem kontrol z up budynku to weszli, wyszli , mówią że pozytywnie i tyle

Usunięcie brzydkiego słowa -Marlena.

.