1. Witamy na Forum Mechaników!
    Aktualnie przeglądasz stronę jako gość. lub
    Rejestracja otworzy przed Tobą drogę do zupełnie nowego, dzikiego świata motoryzacji!
    Jako użytkownik uzyskasz pełen dostęp do forum oraz będziesz mógł tworzyć tematy oraz brać udział w dyskusji.
    Gorąco zachęcamy oraz zapraszamy do rejestracji!

Peugeot 206 - problem ze światłami

Dyskusja w 'Pytanie do mechanika' rozpoczęta przez użytkownika krzymorek, 22-07 12.

1. krzymorek

krzymorek Nowy

Docenione treści:
    0
    Witam. Mam następujący problem. Od pewnego czasu "wariowały" mi światła w samochodzie. Początkowo wyglądało to np. tak, że światła długie "zeskakiwały" kilka-kilkanaście sekund po włączeniu na światła mijania lub kierunkowskazy na światłach mijania przestawały działać po kilku "pyknięciach" (czasem pomagało ich mocniejsze dociśnięcie). Obecnie sprawa wygląda tak, że kierunkowskazy działają TYLKO na światłach postojowych, światła długie w ogóle nie chcą się włączyć (świecą się tylko, gdy przytrzymuję przełącznik), a przeciwmgielne w ogóle nie dają znaku życia. Mogę więc obecnie jeździć albo na światłach mijania bez kierunkowskazów lub na światłach postojowych z kierunkowskazami (rozwiązuję to tak, że zmieniam światła na chwilę, gdy muszę dać kierunek). Dodam jeszcze, że światła mijania włączają się z kilkusekundowym opóźnieniem po przełączeniu ze świateł postojowych. Aha, awaryjne działają zawsze, bez względu na używane światła. Proszę o pomoc - co to może być i jaki może być koszt naprawy?
  2. ludo44

ludo44 Grupa Wsparcia Technicznego

Docenione treści:
    252
    Przełącznik świateł prawdopodobnie jest uszkodzony:) Sprawdź w skrzynce bsi na krótko czy działają światła i kierunki, jeśli tak to włącznik świateł do wymiany:)
.

Użytkownicy odwiedzili tę stronę szukając:

1. peugeot 206 swiatla

,
  2. peugeot 206 światła od 206

,
  3. peugeot 206 swiatla dlugie

,
  4. przekaźnik kierunków peugeot 206