1. Witamy na Forum Mechaników!
    Aktualnie przeglądasz stronę jako gość. lub
    Rejestracja otworzy przed Tobą drogę do zupełnie nowego, dzikiego świata motoryzacji!
    Jako użytkownik uzyskasz pełen dostęp do forum oraz będziesz mógł tworzyć tematy oraz brać udział w dyskusji.
    Gorąco zachęcamy oraz zapraszamy do rejestracji!

Usuń ogłoszenie

Po wymianie radia fabrycznego Nissana immobilizer wydaje 5

Dyskusja w 'Car Audio' rozpoczęta przez użytkownika jurekp00, 15-02 15.

1. jurekp00

jurekp00 Nowy

Docenione treści:
    0
    Miasto:
    śląskie
    Witam. Wymieniłem radio w Nissanie X-Trailu. Radio fabryczne Clarion na dedykowane GMS. Po wymianie immobilizer lub alarm (głos dochodzi z bagażnika) przy zamykaniu samochodu wydaje 5 sygnałów. Co to oznacza? Czy faktycznie związane jest z wymianą czy coś innego.
    A jeszcze jedno nie mam kodu do tego radia fabrycznego, przeszukałem wszystkie dokumenty zakupu samochodu i nic. Jak mogę uzyskać taki kod? Czy sprzedawca ma obowiązek bezpłatnie mi go przekazać ? Radio Clarion serial CL0870B0040377 Model PP-3000T-A, nr części 28185 JG41B

2. dekster

dekster Gość

Radio , wymaga poprawnej identyfikacji nr VIN z (IMMO) Twojego samochodu, jedyna możliwość to udaj się do elektronika który musi przypisać Twój nr VIN samochodu.

Pomoc z kodem do radia
    Kontakt:
    Tel.: 722 171 351
    e-mail: stefan15@poczta.onet.pl
    nr gg: 2094894

POZDRAWIAM.

Pomogłem? ***** Kliknij "Lubię" *****

3. jurekp00

jurekp00 Nowy

Docenione treści:
    0
    Miasto:
    śląskie
    To znaczy że do immobilizaera trzeba przypisać nowe radio? Czy teraz może coś się stać z autem, czy tylko tak będzie pikac przy zamykaniu? Jestem ze śląskiego znasz jakiegoś elektronika godnego polecenia? Pozdrawiam

4. dekster

dekster Gość

Na Pw masz wiadomość.

5. jurekp00

jurekp00 Nowy

Docenione treści:
    0
    Miasto:
    śląskie
    Doszedłem że radio oryginalne ma podpietą jedną z wtyczek i wtedy wszystko działa dobrze. Gdy podłączam radio GMS 7738 zostają wole dwie wtyczki (opisywana) i wtedy alarm daje 5 sygnałów. Może ktoś ma instrukcję elektyczną do X-Traila T-31. To ta wtyczka Clarion 5. druga od lewej patrząc na tył radia-mniejsza biała.

Załączone pliki:

6. melasa

melasa Początkujący

Docenione treści:
    2
    Miasto:
    Olsztyn
    A na wyświetlaczu nie mam jakiś komunikatów ??

7. jurekp00

jurekp00 Nowy

Docenione treści:
    0
    Miasto:
    śląskie
    Nie ma. Dowiedziałem się w niezależnym serwisie Nissana, że radio oryginalne przypisane jest do immobilizera i działa tylko w moim samochodzie a w innym nie będzie działać. Immo podobno sygnalizuje odpięcie radia tymi sygnałami. Nie podjęli się przeprogramowania immo bo się boją że mogą go zablokować. Poradzili abym tak jeździł lub spróbował w autoryzowanym serwisie. Chyba odpuszczę bo tam mnie skroją. Więc reasumując ta wtyczka szczytuje dane radia przypisanego do samochodu. Pozdrawiam Jerzy.

8. melasa

melasa Początkujący

Docenione treści:
    2
    Miasto:
    Olsztyn
    PP-3000T , zaraz poszukam w swoich zapiskach czy można coś z tym zrobić

9. Vyehoo

Vyehoo Nowy

Docenione treści:
    0
    Miasto:
    Łódź
    Podłączę się.
    Chcę wymienić w TIIDA "padnięte" radio PN-2805L (CY21B) na PP-3000T-A (JG41B) z rozbitka . Czy w Łodzi lub okolicy może ktoś zna specjalistów, którzy "zgrają" auto z radiem i podmienią VIN? Bo to chyba z tym jest problem, że otrzymuję komunikat INVALID EQ i CHECK TH12HW?

Użytkownicy odwiedzili tę stronę szukając:

1. wtyczka th12hw