1. Witamy na Forum Mechaników!
    Aktualnie przeglądasz stronę jako gość. lub
    Rejestracja otworzy przed Tobą drogę do zupełnie nowego, dzikiego świata motoryzacji!
    Jako użytkownik uzyskasz pełen dostęp do forum oraz będziesz mógł tworzyć tematy oraz brać udział w dyskusji.
    Gorąco zachęcamy oraz zapraszamy do rejestracji!

Problem z wtryskami !

Dyskusja w 'Układ paliwowy' rozpoczęta przez użytkownika MateuszClio2, 16-09 11.

1. MateuszClio2

MateuszClio2 Nowy

Docenione treści:
    0
    Witam. Zakupiłem niedawno Renault Clio 2 1.5 dCi z 2003r. Kupiłem je, ponieważ wydawało mi się, że cena, jaką żąda sprzedawca jest dość przystępna i można jeszcze na tym zarobić. Mam jednak problem. Do wymiany w samochodzie są wtryski. Zatkały się prawdopodobnie w wyniku uszkodzenia pompy wysokociśnieniowej. Opiłki żelaza utkwiły w nich. I tu tkwi problem. Wymieniłem pompę, filtr paliwa, wyczyściłem zbiornik z opiłków, czas teraz przyszedł na wtryski. Doszedłem do wniosku że nie warto kupować nowych ani starych oddawać do regeneracji tylko postanowiłem kupić używane. Posiadam wtryski DELPHI EJBR02101Z i nie wiem teraz, czy kupując muszę kupić o tym samym symbolu czy mogę włożyć do silnika np. wtryski DELPHI EJBR 05101D. Nie różnią się one wcale wyglądem tylko oznaczeniem, czy ktoś z was zna się na tym ?

I jeszcze pytanie, czy jak założę nowe wtryski dam rade odpalić auto aby dojechać z nim na komputer do mechanika czy konieczne będzie najpierw podpięcie pod komputer ?

Czekam na odp.

Pozdrawiam
    -Mateusz

2. Joseph65

Joseph65 Nowy

Docenione treści:
    0
    Miasto:
    Mysłowice
    Musisz mieć wtryski o tym samym numerze, chodzi o kąt rozpylania.

3. shrek

shrek Moderator Car Audio Grupa Wsparcia Technicznego

Docenione treści:
    844
    Miasto:
    Pyrlandia
    Adres strony:
    Z tego co pamiętam i tak będzie potrzebna adaptacja wtrysków przez komputer:(

4. georgio70

georgio70 Początkujący

Docenione treści:
    0
    Miasto:
    zielona gora
    kolego możesz auto zapalić i jechać do kogoś kto ci wklepie kody,ale zastanów się bo powiem jedno robimy tych układów b. dużo i stare wtryski najczęściej są do bani. klienci kupują jakieś wtryski okazują się być złe pózniej nie mogą oddac i tat dalej i tak dalej, w końcu naprawiają swoje i jest ok. zastanów się dwa razy a raz wydawaj pieniądze .to jest rada warsztatowca a nie handlarza. a ty zrobisz jak uwazasz,masz układ DELPHI a on wymaga" specjalnego traktowania"

.

Użytkownicy odwiedzili tę stronę szukając:

1. kodowanie wtryskiwaczy delphi 1.5dci

,
  2. wtryski 1 5 dci delphi

,
  3. czy mozna wlozyc wtryski delphi uzywane

,
  4. jakie wtryskiwacze delphi kupić ,
  5. kodowanie wtrysku 1.5 dci,
  6. wtryski 1.5 dci delphi