1. Witamy na Forum Mechaników!
    Aktualnie przeglądasz stronę jako gość. lub
    Rejestracja otworzy przed Tobą drogę do zupełnie nowego, dzikiego świata motoryzacji!
    Jako użytkownik uzyskasz pełen dostęp do forum oraz będziesz mógł tworzyć tematy oraz brać udział w dyskusji.
    Gorąco zachęcamy oraz zapraszamy do rejestracji!

Usuń ogłoszenie

Problem z wyważarką

Dyskusja w 'Wulkanizacja, felgi, koła, opony' rozpoczęta przez użytkownika Marcin1993PL, 5-01 16.

1. Marcin1993PL

Marcin1993PL Nowy

Docenione treści:
    0
    Miasto:
    Łosice
    Witam wszystkich
    Mam problem z wyważarką ATS W-220
    Chciałem wyważyć koła lecz nie mogłem ustawić parametrów w wyważarce. Zaczęły migać wyświetlacze, przyciski nie działały, nie reagowała na nic. Wyłączyłem ją i włączyłem na nowo, wyskoczył komunikat "Error 6", sprawdzałem w instrukcji lecz ten błąd nie jest opisany. Z tego co się dowiedziałem od sprzedającego może to być spowodowane rozkalibrowaniem maszyny(w co wątpię) lub uszkodzeniem czujnika lub elektryki głównej.
    Czy ktoś z Was miał podobny problem? Możecie coś poradzić?

Na Youtube zamieściłem krótki filmik:

Pozdrawiam

2. Adam Gmail

Adam Gmail Uczestnik

Docenione treści:
    10
    Kolego ta maszyna to chińczyk pełna gębą. Dzwoń do firmy która tym handluje lub co Ci to sprzedała. Obawiam się jednak, że jak to do chińczyków bywa, to części nie ma na miejscu lub naprawa polega na wymianie na nowy.

3. junior74

junior74 Uczestnik

Docenione treści:
    29
    Miasto:
    Kraków Nowa Huta
  4. Mati1987

Mati1987 Nowy

Docenione treści:
    1
    Miasto:
    Tarnowskie Góry
    Adres strony:
    Z tego co słyszałem to ATSy to najgorszy badziew na rynku. Jak kupować sprzęt to tylko włoski albo niemiecki. Niestety cena idzie w parze z jakością-jak zawsze...a ATSów na rynku jest bardzo dużo. Ja wolałem zainwestować w coś solidnego i jak na razie nie żałuję.