1. Witamy na Forum Mechaników!
    Aktualnie przeglądasz stronę jako gość. lub
    Rejestracja otworzy przed Tobą drogę do zupełnie nowego, dzikiego świata motoryzacji!
    Jako użytkownik uzyskasz pełen dostęp do forum oraz będziesz mógł tworzyć tematy oraz brać udział w dyskusji.
    Gorąco zachęcamy oraz zapraszamy do rejestracji!

Usuń ogłoszenie

Przez przeszło 9 lat !!! - zaniedbana wymiana oleju silnikowego w BMW 525tds

Dyskusja w 'Płyny, oleje, kosmetyki samochodowe' rozpoczęta przez użytkownika Stanisław-bmw, 16-11 16.

Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.
  1. Stanisław-bmw

Stanisław-bmw Początkujący

Docenione treści:
    0
    Miasto:
    .
    Moderatorze @shrek - może "źródło to samo", ale nie ta sama, tak jak Twoja, chęć wczytywania się w dość przepastne teksty przeróżnych definicji o trollach, albowiem nie ma to dla mnie aż tak wielkiego znaczenia. :) Po prostu moja chłopska natura nie jest aż tak bardzo dociekliwa, aby dogłębnie zastanawiać się nad bajkami @arni_poznań o trollach, czy też jak przed chwilą o jakichś tam "ograch". Po prosty nie jest to mój poziom i nie chcę sobie już z tym dalej zawracać głowy.

Skoro pouczająco do mnie się zwracasz, że "trollowanie jest złamaniem jednej z podstawowych zasad etykiety, a jego efektem jest dezorganizacja danego miejsca w Internecie, w którym prowadzi się dyskusję......" - to tak dla porządku proponuję, abyś jako moderator równie uważnie zechciał od początku przeczytać wszystkie posty i na tej podstawie wyciągnął obiektywny osąd.

No tak - typowy styl @arni_poznań :) On się chyba już nigdy nie zmieni. :) Jak widać, niewyżyty autorytet na Forum Mechanika, któremu ciągle brakuje spamów i dowcipów

O nie, nie zużyłem się, lecz wprost odżyłem, ale mimo to - za forum reprezentowane przez takie wybitne, biegłe w sztuce trollowania indywidua, jak np. @bihor - to ja z góry "serdecznie" dziękuję. :) Po prostu szkoda na to czasu.

Ostatnio edytowano: 23-11 16
  2. Marek_S

Marek_S Grupa Wsparcia Technicznego

Docenione treści:
    1 755
    Miasto:
    Sląsk
    Zastanawiam się co chcesz udowodnić ... racja jest po Twojej stronie ? Jest bo my się na niczym nie znamy i jesteśmy wrednymi mechanikami starającymi się wyciągnąć kasę podmieniającymi stare części na stare ... itp. Moim zdaniem temat jest bez sensu w wszelka konwersacja tez. Dla mnie człowiek który ma problem z wymianą oleju po 9 latach a nie widzący że należy o wiele więcej zrobić jest totalnym ignorantem technicznym i tyle w temacie.

3. arni_poznań

arni_poznań Grupa Wsparcia Technicznego

Docenione treści:
    1 451
    Miasto:
    PZ
    Nie jestem żadnym autorytetem, gdybym nim był to bym się nie wdał w tą pustą dyskusję no ale zawsze jest czas aby naprawić swój błąd i dodać ten temat do ignorowanych skoro Misiek nie chce tego zamknąć.

4. Stanisław-bmw

Docenione treści:
    0
    Miasto:
    .
    Poniżej ciekawa definicja z tej strony ----> https://pl.wikipedia.org/wiki/Trollowanie :)

"O ile trollowanie określane jest obecnie jako zachowanie patologiczne i chuligańskie, to wywodzi się ono z działania podejmowanego w usenecie wobec nowych użytkowników, mającego na celu ich zdyskredytowanie w oczach uczestników konkretnej grupy dyskusyjnej."

Obrona przed trollowaniem
    Nie karmić trolla !!!

"Najskuteczniejszą obroną przed trollowaniem jest całkowite zignorowanie wszelkich zaczepek trolla, w momencie gdy się zorientujemy, że mamy z nim do czynienia. O ile istnieje taka możliwość, administratorzy lub moderatorzy powinni blokować możliwość publikowania wiadomości, które można uznać za trollowanie i odpowiadania na nie."

".....niektóre trolle potrafią stworzyć wokół siebie krąg osób, które ich wspierają, chronią przed oponentami, podsycają dyskusję z udziałem trolla etc."

5. Marek_S

Marek_S Grupa Wsparcia Technicznego

Docenione treści:
    1 755
    Miasto:
    Sląsk
    Nadal mnie zastanawia ..... co chcesz udowodnić ?

6. Stanisław-bmw

Docenione treści:
    0
    Miasto:
    .
    Przeczytaj tekst pod linkiem podanym w moim powyższym poście - to zrozumiesz, a udowadniać tu nie muszę niczego. Wystarczy, że od początku po kolei przeczyta się te wszystkie posty na tym forum, które wystawiają dobitnie obiektywne świadectwo m.in. i Tobie.
    Tutaj ja nie mam nic do ukrycia i nie muszę się z tego powodu wstydzić, ani tłumaczyć.

Od tej pory wyłączam się z tej bezcelowej, pustej dyskusji, bo na ww. stronie dość mądrze radzą, że
    "W slangu internetowym często mówi się, że trolla nie należy karmić – czyli że nie należy z nim w ogóle wchodzić w jakąkolwiek polemikę." :)

Ostatnio edytowano: 23-11 16
  7. mechanik.k

mechanik.k Grupa Wsparcia Technicznego

Docenione treści:
    586
    Miasto:
    London Tottenham
    Adres strony:
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.