1. Witamy na Forum Mechaników!
    Aktualnie przeglądasz stronę jako gość. lub
    Rejestracja otworzy przed Tobą drogę do zupełnie nowego, dzikiego świata motoryzacji!
    Jako użytkownik uzyskasz pełen dostęp do forum oraz będziesz mógł tworzyć tematy oraz brać udział w dyskusji.
    Gorąco zachęcamy oraz zapraszamy do rejestracji!

Usuń ogłoszenie

Pytanie do właścicieli VCP

Dyskusja w 'Sprzęt diagnostyczny' rozpoczęta przez użytkownika Adorexx, 27-03 17.

1. Adorexx

Adorexx Początkujący

Docenione treści:
    0
    Witam, co oznacza wskaźnik procentowy który zmniejsza się wraz z uruchomieniem programu razem z interfejsem ? W programie aktywator można to "doładować", jednak jak mam to rozumieć ? Co się stanie, jeśli wskaźnik dojdzie do 0%? czy jeśli mam wykupioną roczną licencje, to "doładowania" mam nielimitowane ? pisałem na support vcp jednak wątpię żebym dostał odpowiedź....

2. adam89

adam89 Uczestnik

Docenione treści:
    14
    Miasto:
    Kraków
    Tak doładowania są nielimitowane. używam 2 lata i zapomniałem ze jest takie coś....

3. Adorexx

Adorexx Początkujący

Docenione treści:
    0
    ok, a co sie stanie jak licznik dojdzie do 0 ? po co w ogóle takie rozwiązanie. Po wygaśnięciu abonamentu, interfejs ma działać normalnie, nie bedzie tylko aktualizacji.

4. Marek_S

Marek_S Grupa Wsparcia Technicznego

Docenione treści:
    1 784
    Miasto:
    Sląsk
    doładowujesz kiedy chcesz fejs działa normalnie tylko jak chcesz to kupujesz aktualizacje . Mam ze 4 lata i nic sie nie dzieje ponoc ma to zapobiegac jakims kradzieżą

5. Adorexx

Adorexx Początkujący

Docenione treści:
    0
    ok, dzięki za informację. Pozdrawiam