1. Witamy na Forum Mechaników!
    Aktualnie przeglądasz stronę jako gość. lub
    Rejestracja otworzy przed Tobą drogę do zupełnie nowego, dzikiego świata motoryzacji!
    Jako użytkownik uzyskasz pełen dostęp do forum oraz będziesz mógł tworzyć tematy oraz brać udział w dyskusji.
    Gorąco zachęcamy oraz zapraszamy do rejestracji!

Usuń ogłoszenie

regeneracja turbosprężarek, czy ktoś na forum się tym zajmuje?

Dyskusja w 'Pogaduszki warsztatowe' rozpoczęta przez użytkownika tomi4m10, 21-11 16.

1. tomi4m10

tomi4m10 Uczestnik

Docenione treści:
    14
    Miasto:
    Trojmiasto
    Witam, szukam firmy do której mógłbym od czasu do czasu podesłać turbo do regeneracji. Nie mam dobrych doświadczeń z losowymi firmami, wolałbym kogos zaufanego. Aktualnie mam turbinę od Vw 1.8 turbo 150 koni anb, utrzymuje dobre ciśnienie doładowania, nie hałasuje, ale rzuca olejem w dolot, luz na wirniku wzdłużny góra 1mm. Jaki to może być koszt i czas trwania?

2. kakus

kakus Początkujący

Docenione treści:
    1
    Ja kupe lat wysyłam do Cartur Bydgoszcz. Nie są najtańsi bo podstawowa regeneracja ok 900 zł ale nie było lipy więc mogę polecić

tomi4m10 lubi to.
  3. DrCars

DrCars Uczestnik

Docenione treści:
    15
    Miasto:
    Suwałki
    Znajdź jedną firmę. Podjedź, pogadaj, zwiedź. Mam taką z którą też działam już kilka lat. Taką turbinkę jak Twoja dziś zamawiam, oni mi wysyłają gotową a ja dopóki rano na drugi dzień przyjedzie kurier na ich koszt mam już ładnie zapakowaną. Tak jak pisze "kakus" podstawowa regeneracja w porządnej firmie kosztuje około 900zł ale taka firmanie boi się zagwarantować jakości swoich usług.

tomi4m10 lubi to.
  4. BORCAR

BORCAR Uczestnik

Docenione treści:
    24
    Miasto:
    Inowrocław
    Adres strony:
    Polecam siebie.... tak robimy : www.borcar.pl.
    czasy 9 stów mineły bezpowrotnie, teraz dla warsztatów w zaleznosci od uszkodzenia od5 stów,
    Zakładam wieksze koła komprejsi, koła frezowane, wirniki kute, i pierscienie z najlepszej stali W2,
    Turbiny hybrydy, oczywiscie gwarancja i wydruk z wywazarki wysokoobrotowej, oraz maszyby do ustawiania zmiennej geometri Turboclinik by melett.

( Na wynos nie robie tylko 1,6hdi z rodziny PSA, te turbiny TYLKO z montazem i czyszczeniem silnika, wymianą uszczenien wtrysków , nową rurką itp)

5. jarek_bolo

jarek_bolo Początkujący

Docenione treści:
    2
    Mam najprawdopodobniej nawalone Turbo od Nissana Almery 2.2 diesel.
    W załączeniu zdjęcie tabliczki znamionowej.
    Ktoś może zna firmę, która specjalizuje się w tych modelach czy to nie ma znaczenia i turbo to turbo?
    BORCAR jeśli można to proszę ofertę na priv.

Załączone pliki: