1. Witamy na Forum Mechaników!
    Aktualnie przeglądasz stronę jako gość. lub
    Rejestracja otworzy przed Tobą drogę do zupełnie nowego, dzikiego świata motoryzacji!
    Jako użytkownik uzyskasz pełen dostęp do forum oraz będziesz mógł tworzyć tematy oraz brać udział w dyskusji.
    Gorąco zachęcamy oraz zapraszamy do rejestracji!

Usuń ogłoszenie

Regeneracja wtryskiwaczy Common Rail

Dyskusja w 'Układ paliwowy' rozpoczęta przez użytkownika dawidek6, 17-02 13.

1. dawidek6

dawidek6 Początkujący

Docenione treści:
    1
    Witam. Chciałem zapytać jak to jest z naprawa wtrysków. Mam forda focusa 1,6 tdci 2003 rok na układzie Boscha.Problem zaczął się jak zatankowałem jakieś dziadostwo i auto zaczęło przerywać, a później straciło moc. Diagnoza na kompie bark ciśnienia na szynie i tu się zaczęło. Wyrok zapadł wtryskiwacze. Mechanik polecił mi sprawdzoną pracownię regeneracji wtryskiwaczy, a jak później poczytałem w necie maja faktycznie dobre opinie no i wysłałem wtryskiwacze. Wtryski wróciły za dwa dni nawet cena była przyzwoita bo tylko czyszczenie i jakieś uszczelki poszły 210 zł. Zamontowałem i kamień z serca spadł wszystko wróciło do normy , a nawet mam wrażenie ,że ciszej teraz chodzi. Pytanie moje jest takie co dolewać do paliwa jakie dodatki, jakie filtry stosować ,żeby taka sytuacja już nigdy się nie powtórzyła bo będę musiał wtedy sprzedać już auto bo kasa już się skończyła. Jakie macie rady i doświadczenia. I jeszcze jedno pytanko czy na ten syf co zatankowałem mógł uszkodzić pompę bo na razie jest ok, ale koledzy mnie straszą ,ze za jakiś czas i ona padnie
    A jeszcze jedno jak ktoś chce zobaczyć jak takie wtryski się regeneruje ja mam to za sobą to można zobaczyć ciekawy filmik. Poz.

inodiag lubi to.
  2. art0

art0 Uczestnik

Docenione treści:
    10
    ku przestrodze - w kwestii powyższej - mój znajomy oddał wtryski do firmy która zajmuje sie tym od niedawna [ ok. rok na rynku ] sprzęty bajka - pacjent bmw 730 d 2004 - pozamontowaniu auto ciężko paliło na zimnym i podkopcało - nowe wtryski - zawory ssące sie nie do mykały , było słuchać pufanie po zdjęciu ssącego - decyzja głowica do roboty - tak też uczyniono - po złożeniu pali znacznie lepiej lecz pokopca - jazda próbna - DELIKATNA - podkocanie zauważalne - powrót do bazy , komp i próba drogowa - na odcinku ok. 10 km dwie może trzy próby na pół pedalu - kopeć okrutny - nagle nierówna praca i stuka nie z pod maski - motor momentalnie stop - po kolejnym otwarciu silnika - ukazał sie widok - spalone tłoki oraz zniszczona głowica ...... sprawdzenie wtrysków [ w innym warsztacie - dały wynik wielce negatywny ] - koszty na dziś remont gł. 1600 wtryski 3000 uszczelka 500 robocizna ..... koszta przewidywane silnik ok.5000 wtryski ok 6000 robocizna... czas.... zdrowie psychiczne ... historia opisana - na obd II

3. Luku

Luku Dekoder Grupa Wsparcia Technicznego

Docenione treści:
    306
    Miasto:
    Nottingham
    Akurat ta firma którą kolega w 1 poście napisał jest jedną z lepszych w tych okolicach (mieszkam 5 km od STW).

4. art0

art0 Uczestnik

Docenione treści:
    10
    nie pisałem o tej firmie nie było to moim zamysłem - pisałem - pod kątem - naprawa wtryskiwaczy -kupa sprzętu [ dotacja ] brak talentu

5. qbaradom

qbaradom Uczestnik

Docenione treści:
    82
    Miasto:
    Radom
    Tankuj na renomowanych stacjach.
    Filtry z palcu boju to tylko knecht i mann.

6. pele

pele Nowy

Docenione treści:
    0
    co do tematu mam pytanie dotyczace tej firmy wtryskiwacze.com , będe tam własnie oddawał wtryski i chyba pompe,słyszałem ze regeneruja ale bez nadawania kodów przynajmnije do delphi? regenerował ktos jeszcze tam wtryski? i czy jest sens regenerowac bez nadania kodu?
    ,bym musiał chyba znow gdzies wysyłac zeby mi nadali kody do wtrysków,jutro jeszcze tam zadzwonie sie dopytam

bez nadania kodów silnik nie bedzie pracował jak należy tak mi sie wydaje może byc zła dawka paliwa podawana i wczesniejsze zuzycie wtryskiwaczy

7. Auto-Port

Auto-Port Grupa Wsparcia Technicznego

Docenione treści:
    339
    Miasto:
    KALISZ
    Musza byc nadane nowe kody obowiazkowo

8. kacpertm

kacpertm Nowy

Docenione treści:
    0
    Miasto:
    Wrocłąw
    Fajny filmik z regeneracji wtryskiwaczy znajdziesz tu:

Ja regeneracje robiłem w Bosch Matkowski w Pietrzykowicach (BOSCH DIESEL SERVICE MATKOWSKI). Złego słowa nie mogę powiedzieć. Rewelacyjna obsługa i szybka naprawa. Polecam ale obym sam nie musiał tam już zaglądać:)

9. selim

selim Uczestnik

Docenione treści:
    14
    Miasto:
    Sląsk
    Kogo jeszcze polecacie do regeneracji ?

10. samspec13

samspec13 Grupa Wsparcia Technicznego

Docenione treści:
    225
    Miasto:
    Grabów
    Ten film już widziałem, to raczej propagandowy bosch-a a reszta montaż.

Użytkownicy odwiedzili tę stronę szukając:

1. regeneracja wtryskiwaczy cena

,
  2. regeneracja wtryskiwaczy common rail opinie

,
  3. forum regeneracja wtryskiwaczy

,
  4. ile wytrzymaja wtryski 18 tdci,
  5. opinie o regeneracji wtryskiwaczy,
  6. common rail regeneracja gdzie forum,
  7. stukanie wtryskiwaczy common rail,
  8. regeneracja wtrysków gdzie,