1. Witamy na Forum Mechaników!
    Aktualnie przeglądasz stronę jako gość. lub
    Rejestracja otworzy przed Tobą drogę do zupełnie nowego, dzikiego świata motoryzacji!
    Jako użytkownik uzyskasz pełen dostęp do forum oraz będziesz mógł tworzyć tematy oraz brać udział w dyskusji.
    Gorąco zachęcamy oraz zapraszamy do rejestracji!

Rejestracja anglikow

Dyskusja w 'Wolna strefa' rozpoczęta przez użytkownika canaris, 30-11 10.

1. canaris

canaris Nowy

Docenione treści:
    0
    Miasto:
    Bielsko-Biala
    Witam
    Miesiac temu w wiadomosciach i w radio glosno bylo ze od 2011 roku bedzie mozna rejestrowac angliki bez potrzeby przerobki ukladu kierowniczego , jesli ktos wie kiedy to wchodzi prosze o informacje.
  2. Marlena

Marlena Grupa Wsparcia Technicznego

Docenione treści:
    88
    Miasto:
    Rawa Mazowiecka
    Adres strony:
  3. Misiek

Misiek Administrator

Docenione treści:
    249
    Miasto:
    Szczecin
    Adres strony:
    Niekoniecznie bzdura, to ze obecny minister sie sprzeciwstawil nie bylo wielim zaskoczeniem. Aktualnie sprawa jest na poziomie Komisji/Trybunalu Europejskiego i jezeli na poczatku przyszlego roku nic w tej kwestii sie nie staine to moga zaczac sie konkretniejsze dzialania ze strony UE.
    Osobiscie uwazam ze predzej czy pozniej bedzie mozna rejestrowac angliki (na bardzo niekorzystnych warunkach) ale raczej z nastawieniem na pozniej.
  4. Marlena

Docenione treści:
    88
    Miasto:
    Rawa Mazowiecka
    Adres strony:
    Bzdura, że od 2011, na pewno nie od stycznia.
  5. maniek

maniek Początkujący

Docenione treści:
    5
    Miasto:
    Woj. Łódzkie
    Ale powiedzcie mi co da sama rejestracja??Jazda anglikiem w polskich warunkach jest trudna więc szkoda kasy na rejestracje bo itak prędzej czy później trzeba będzie zrobić przekładkę.
  6. canaris

canaris Nowy

Docenione treści:
    0
    Miasto:
    Bielsko-Biala
    Przerabiac pewnie bedzie anglika ten ktory nigdy nim nie jezdzil ale jesli spedziles pol zycia w Wielkiej Brytanii to predzej bedziesz jezdzil anglikiem niz uczyl sie od nowa naszym, nie sprawia mi zadnego problemu jazda anglikiem po polskich drogach mity mity mity i bzdury najpierw trzeba pare lat pojezdzic potem wydawac opinie. Jest wielu dla ktorych anglik bez przekladki lepszy niz kierownica z lewej strony i ja wlasnie sie do takich zaliczam
  7. luk0712

luk0712 Nowy

Docenione treści:
    2
    Miasto:
    Będzin
    powinno sie dać je rejestrować
    bo mozna kupić fajne auto za ok kase

pozatym np nissan skyline nieda sie przełozyć
    a chciałbym go sciągać
    i niebardzo sie da

ja tam jestem za rejestracją :p
  8. maniek

maniek Początkujący

Docenione treści:
    5
    Miasto:
    Woj. Łódzkie
    Ja ocywiscie jestem za rejestracją anglików w PL ale jednak wolałbym nawet ze względów bezpieczeństwa mieć kierownicę po lewej stronie.Jeździłem trochę anglikiem którego miałem do przekładki i nie było mi za wygodnie...nie każdy spędził pół życia w wielkiej brytanii
  9. pool21

pool21 Początkujący

Docenione treści:
    0
    Witam miesiąc temu przyjechałem z irlandi przywiozłem szwagrowi swoje auto czyli Vectrę C 2.2 i zgadnijcie co wyprzedzał na jedno kierunkowej i co kolo jest w szpitalu na szczęście jechał sam jestem przeciwko rejestracji angoli bo takich młodych jak on są setki kupią w kraju anglika za grosze i zaczyna się szaleństwo i teraz ja mam wyrzuty
  10. arni_warbus

arni_warbus Grupa Wsparcia Technicznego

Docenione treści:
    560
    Miasto:
    PZ
    moje zdanie jest takie : prawo powinno być równe dla wszystkich; chcesz i umiesz jeździc anglikiem to jezdzij, żadne tłumaczenia przeciwko rejestracji tych aut do mnie nie przemawiają. Jeździłem anglikiem po polskich drogach i owszem jest to niewygodne w pewnych sytuacjach, ale bezpieczeństwo jazdy bedzie zawsze zalezalo w 90 % od kierowcy, a jesli chodzi o to ze polskie ulice sa waskie i czesto jednokierunkowe to zapraszam na wycieczke na wyspy, do małych miasteczek, tam nie ma samych autostrad, a pomimo tego jezdzi sie samochodami LHD.
  11. maniek

maniek Początkujący

Docenione treści:
    5
    Miasto:
    Woj. Łódzkie
    Takie mają prawo;)) w Polsce zawsze wszystko inaczej
  12. sebas2411

sebas2411 Początkujący

Docenione treści:
    0
    Miasto:
    gubin
    co do tej rejstracji anglikow w pl mysle ze jest tak.. jak ktos nie umie jezdzic to i polskim samochodem zrobi dzwona hehe
    osobiscie to sam jestem juz od dluzszego czasu w uk wiec anglikami latam do pl na urlopy i wcale nie robi mi to problemu:)co do wyprzedzania to jest troche trudniej bo wiadomo trzeba sie bardziej wysunac zeby cos zobaczyc ale tu bym powiedzial ze bardziej refleks trzeba miec no i w glowie troche;)mysle ze tego nie chca wprowadzic bo wtedy to nasz rynek dostanie w d**e i tyle... bo tu kupie sobie np..mercedesa "S" 2001r za 3000-4000f a w pl trzeba za takiego mera dac 40000-50000zl:confused: nie kazdego na to stac a mysle ze kazdy chcialby sobie polatac w takim luksusie:) czyli proste..ta sama maszyna a pol ceny:) co kto woli hehe pozdrawiam ( ja jestem za)
  13. canaris

canaris Nowy

Docenione treści:
    0
    Miasto:
    Bielsko-Biala
    Dlaczego w calej Europie mozna rejestrowac Angliki tylko w Polsce kraju szczegolnym nie? wszedzie jakos nie spowodowalo to zalewu tanich aut z Wysp Brytyjskich , a u nas sie wlasnie tego boja. Bzdura . Mysle ze tu chodzi o kase dla warsztatow ktore trudnia sie przerobkami, z czego by zyli gdyby mozna bylo rejestrowac? Polska moze sie na blokowaniu prawa do rejestracji Anglikow niezle przejechac , bo to przeciez prawo unijne ktore nasz kraj lamie , komisarz unii zapowiada duze kary finansowe. Glupota Polski nie zna granic a mogloby byc mniej skomplikowanie pozwolic rejestrowac , a kto uzna ze chce sobie przelozyc to przelozy kierownice i bedzie sobie jezdzil bezpiecznie, kazdy ma wybor. Jestem za rejestracja sam jezdze juz od roku Anglikiem w Polsce a wczesniej 6 lat w Anglii wiec dla mnie to byloby zbawienie, oby to szybko nastapilo.
  14. Marlena

Docenione treści:
    88
    Miasto:
    Rawa Mazowiecka
    Adres strony:
    Myślę, że osoby zajmujące się przekładkami mają ogromną wiedzę w zakresie mechaniki czy elektroniki i spokojnie poradzą sobie gdyby anglików nie było.
  15. arni_warbus

arni_warbus Grupa Wsparcia Technicznego

Docenione treści:
    560
    Miasto:
    PZ
    kary dla państwa polskiego czyli pewnie my będziemy płacić za te kary, bo jesteśmy obywatelami RP

Użytkownicy odwiedzili tę stronę szukając:

1. co z rejestracją anglików

,
  2. czy mozna zarejestrowac anglika w polsce

,
  3. rejestracja anglika w polsce bez przekładki

,
  4. czy mozna rejstrowac anglika