1. Witamy na Forum Mechaników!
    Aktualnie przeglądasz stronę jako gość. lub
    Rejestracja otworzy przed Tobą drogę do zupełnie nowego, dzikiego świata motoryzacji!
    Jako użytkownik uzyskasz pełen dostęp do forum oraz będziesz mógł tworzyć tematy oraz brać udział w dyskusji.
    Gorąco zachęcamy oraz zapraszamy do rejestracji!

Usuń ogłoszenie

Rodzinne autko, 7 osobowe

Dyskusja w 'Zakup samochodu' rozpoczęta przez użytkownika Adrian2, 15-02 13.

1. Stanisław 1946

Stanisław 1946 Weteran Grupa Wsparcia Technicznego

Docenione treści:
    407
    Miasto:
    Szczecin
    Masz polskie VW Cady Max .Po co Ci wynalazki.

2. marekbuko

marekbuko Nowy

Docenione treści:
    0
    Miasto:
    londyn
    Witam
    Mialem zafire 2,0 z 2004 roku z sinikem ecotec
    200 tys I nic .wszystko hulalo - wiadomo explatacyjne rzeczy.
    Niestety oddalem do kasacji poniewarz auto stojac na chodniku nie wytrzymalo spotkania z ciezarowka :)
    Od 2 lat mam kia sedona ( carnival) z 2008 roku silnik 2,9 diesel automat I powiem wam ze auto cacko nic sie nie dzieje silne daje rade z wyprzedzaniem skurzane fotele full opcja wraz z elektrycznymi drzwiami I klapa klima osobno kierowca .pasazer I tyl z tylu panel sterujacy klima + dvd pod sufitem siedem osobnych foteli daje wygode wszystkim pasazerom mam 4 dzieci z tego 3 dzewczyny wiec bambetli mnostwo ale miejsca jest naprade duzo auto pali 13 na sto na trasie z anglii do polski 8 na poczatku gdy troche ciezka noga byla pozeral 20l na miescie teraz jest ok
    Auto godne polecenia z poczatku balem sie go kupic bo to kia ale jestem bardzo milo zaskoczony autem I jakoscia wykonania
    Z tego co mi wiadomo to w polsce nie ma ich za wiele a szkoda

3. Aśka

Aśka Nowy

Docenione treści:
    0
    Witam wszystkich!
    Również poszukuję dużego, komfortowego, w miarę ekonomicznego autka dla rodzinki 6-cio osobowej. Zależy mi przede wszystkim na niskich kosztach eksploatacyjnych, komforcie jazdy, przestrzeni i z dużym bagażnikiem. Rozważam pomiędzy Chryslerem Grand Voyagerem, Dodge Grand Caravan, Chevrolet Trans sport lub Venture. Polecacie gaz...przyznam, że panicznie boję się gazu, dużo ostatnio słyszałam o spłonięciach i wybuchach...a będę jeździła z 4 dzieci...Powiedzcie mi czy umieszczenie butli z gazem nie zabiera przestrzeni bagażnika? Jak wspomniałam mam 4 dzieci (znaczy się wkrótce urodzą się bliźniaki...)i chciałabym móc spakować ten wielki bliźniaczy wózek do bagażnika + inne bagaże. Bardzo proszę pomóżcie mi w wyborze auta oraz uspokojcie mnie z tym gazem...może się przekonam :) Dzięki z góry!!Pozdrawiam:)

4. Stanisław 1946

Stanisław 1946 Weteran Grupa Wsparcia Technicznego

Docenione treści:
    407
    Miasto:
    Szczecin
    Polski VW Cady Max 7-mio osobowy.

5. marekbuko

marekbuko Nowy

Docenione treści:
    0
    Miasto:
    londyn
    Z tego co wiem voyagerom padaja uszczelki pod glowica -moze nie wszystkie modele ale mam trzech znajomych I maja te problemy jak pisalem wczesniej kia carnival to wygodny przestrzenny samochod jak dla mnie narazie bezawaryjny silnik 2,9 diesel automat pali trasa 7-8 l . mieszany okolo 11l mysle ze na tak durze auto nie ma ci spodziewac sie mniej tez mam 4 dzieci Po wyjeciu 7-ego fotela jest miejsce na podwojny wozek firmy icandy bez jakiegokolwiek skladania wozka

11przy malej ilosci skrzyzowan jak jest troche wiecej miasta to kolo 13

6. Gerwaz

Gerwaz Nowy

Docenione treści:
    0
    Jak w gre wchodzą używane to polecam Honde Odyssey. Auto na pełnym wypasie, wszystko co potrzeba + wiecej. Mam bardzo sobie chwalę

7. marekbuko

marekbuko Nowy

Docenione treści:
    0
    Miasto:
    londyn
    Podaj wiecej info jak mozesz o tym aucie

8. SEBA XX

SEBA XX Uczestnik

Docenione treści:
    49
    Miasto:
    Puławy
    Zaraz posypia się gromy ale mój typ to...:
    Renault Espace lub Grand Espace, benzyna lub turbo benzyna. Niskie koszty zakupu, wyposażenie, komfort super, mocne zawieszenie i wbrew opinii nie jest źle z awaryjnością. Sprowadzałem takie Espace i kupowało mnóstwo strażaków ze względu na bezpieczeństwo.

dejot43 lubi to.
  9. jemil

jemil Początkujący

Docenione treści:
    4
    Miasto:
    Zaklików
    avensis verso 7 osobowa najlepiej do 2004 bo bez dwu masy

10. dejot43

dejot43 Gaduła

Docenione treści:
    253
    Miasto:
    Olsztyn
    Mam IV 1,9 dci. Zrobiłem tylko silnik, bo kupiłem ze słabym i jeździ bez problemu. Duży, wygodny i komfortowy samochód za śmieszne pieniądze.

11. Zimoon

Zimoon Grupa Wsparcia Technicznego

Docenione treści:
    119
    Miasto:
    Gdańsk
    ja ma peugeota 5008 2.0 hdi z rocznika 2011 w wersji 150km z programikiem na 200;] 7 osób a po pełnym zadowoleniu po peugeocie 307 sw wybór padł na 5008;]