1. Witamy na Forum Mechaników!
    Aktualnie przeglądasz stronę jako gość. lub
    Rejestracja otworzy przed Tobą drogę do zupełnie nowego, dzikiego świata motoryzacji!
    Jako użytkownik uzyskasz pełen dostęp do forum oraz będziesz mógł tworzyć tematy oraz brać udział w dyskusji.
    Gorąco zachęcamy oraz zapraszamy do rejestracji!

Usuń ogłoszenie

rover 75 - naprawa progów.

Dyskusja w 'Blacharstwo i lakiernictwo' rozpoczęta przez użytkownika Dawidek126, 25-07 16.

1. Dawidek126

Dawidek126 Uczestnik

Docenione treści:
    10
    Miasto:
    Piaseczno
    witam ile może kosztować naprawa progów w roverze 75 sedan. dodam że tylko tylna część do polowy tylnych drzwi ma oznaki korozji. nie mam innego zdjęcia więc zaznaczę na innym zdjęciu co jest do wymiany, przerywana zaznaczyłem gdzie już niema żadnych oznak więc pewnie do tego miejsca trzeba wyciąć. ile by to kosztowało samo wycięcie w dwóch progach?? Może ktoś z okolicy warszawy by sie podjął ??

pozdrawiam

oczywiście zdaję sobie sprawę że po wycięciu i oględzinach może sie okazać że koszty idą w góre bo jest więcej do zrobienia ale chodzi mi mniej więcej.....

Załączone pliki:

2. ZoZo

ZoZo Uczestnik

Docenione treści:
    9
    Miasto:
    Gliwice
    samo spawanie to pewnie ok 100 od sztuki o ile jets do czego spawać ale na gotowe z lakierowaniem to pewnie ok 400-450 od sztuki

ale w sumie kolo Warszawy to pewnie jeszcze drożej będzie :p

3. sycylyjczyk

sycylyjczyk Uczestnik

Docenione treści:
    7
    Miasto:
    mazury
    pokaż zdjęcie oryginału,a nie jakiejś blachy .Tak to akademicka dyskusja .

4. Dawidek126

Dawidek126 Uczestnik

Docenione treści:
    10
    Miasto:
    Piaseczno
    za blacharską cześć naprawy powiedziano mi 300zl.... wycięte będzie poniżej fabrycznego baranka więc nie brzeba będzie lakierowac koloru tylko baranek i na to bezbarwny... oczywiscie zabezpieczenie wewnątrz itp.... suma sumarum wyjdzie około 500zł. narazie nie robiłem bo potrzebuje auto a jak znajde chwile jutro to zrobie zdjęcia i napewno wrzucę....

5. JerryG1

JerryG1 Bywalec

Docenione treści:
    89
    Miasto:
    Londyn
    A myslisz ze rdza zatrzymala sie na baranku ??
    Prawdopodobnie jak juz rusza to okaze sie ze trzeba bedzie i wyzej cos tam wyciac, nie ma litosci i trzeba bedzie doplacac, do tego jak bedzie wygladal srodek-wzmocnienia, nastepna kasa, wiec przygotuj sie na wiecej.

6. Dawidek126

Dawidek126 Uczestnik

Docenione treści:
    10
    Miasto:
    Piaseczno
    zdjęcia progów

w prawym jest na dole dziura, wsadzałem endoskop i wychodzi że jest w środku ok ale na 100% to powie blacharz po wycięciu..

Załączone pliki:

7. JerryG1

JerryG1 Bywalec

Docenione treści:
    89
    Miasto:
    Londyn
    Nie tyle blacharz co jego mlotek :) jak odsloni srodek a migomat tylko doklepie bo papieru nie pospawa.
    Prawy to nie tylko prog ale i dol nadkola wzielo z tego co widac.

8. Dawidek126

Dawidek126 Uczestnik

Docenione treści:
    10
    Miasto:
    Piaseczno
    no zobaczymy... jak wytnie to postaram się zrobić zdjęcie jak to wygląda w środku.... jak zdążę .

9. JerryG1

JerryG1 Bywalec

Docenione treści:
    89
    Miasto:
    Londyn
    To jest angielski wynalazek, ruda je normalnie z zera, zero jakis tam zabezpieczen, cynkowania, liczy sie sztuka.
    Jakis czas temu klepalem blotnik w Jaguarze Xf [chyba] tylko 6-cio latek z zewnatrz OK ale pod plastykowymi nadkolami juz ladnie go brala, Twoj Rover ma chyba wiecej latek.

10. Dawidek126

Dawidek126 Uczestnik

Docenione treści:
    10
    Miasto:
    Piaseczno
    16 lat.... ale jak na te lata to tylko te progi wyszły.... ale jest tak jak piszesz bo u kumpla w roverze 45 super z zewnątrz a jak nadkola plastikowe z przodu zdemontował to niezłe sito a auto z 2006roku.....

11. JerryG1

JerryG1 Bywalec

Docenione treści:
    89
    Miasto:
    Londyn
    Wtedy jeszcze chyba ksiegowi nie obcinali chyba tak kasy i produkowali troche lepiej auta.
    Wez 3-letniego Vauxhalla i porownaj z 3-letnim Oplem po podniesieniu maski i spojrzeniu tylko na silnik, chodzi mi o opaski samo zaciskowe na wezach, w Vauxhallu oszczedzili na cynkowaniu i rdza az razi po oczach.
    A co dopiero mowic o karoserii.

Dawidek126 lubi to.

Użytkownicy odwiedzili tę stronę szukając:

1. rover 75 progi

,
  2. reperaturka progu rover 75

,
  3. blacharz rover 75