1. Witamy na Forum Mechaników!
    Aktualnie przeglądasz stronę jako gość. lub
    Rejestracja otworzy przed Tobą drogę do zupełnie nowego, dzikiego świata motoryzacji!
    Jako użytkownik uzyskasz pełen dostęp do forum oraz będziesz mógł tworzyć tematy oraz brać udział w dyskusji.
    Gorąco zachęcamy oraz zapraszamy do rejestracji!

Skrzynia biegow laguna i

Dyskusja w 'Układ napędowy' rozpoczęta przez użytkownika Adammmo1992, 11-01 12.

1. Adammmo1992

Adammmo1992 Początkujący

Docenione treści:
    0
    Miasto:
    Bychawa
    Witam. posiadam renault lagune 2.0 16v silnik volvo 140Km. Mam problem. Padla mi skrzynia biegow, wczesniej mialem problemy z wypadajacym pierscieniem. Chce ja wymienic. Wie ktos jakie inne skrzynie beda pasowaly?? , bo ta jest akurat strasznie ciezko dostac w dobrym stanie i problem z wypadajacym pierscieniem sie bedzie pojawial
  2. ludo44

ludo44 Grupa Wsparcia Technicznego

Docenione treści:
    252
    Póżniej podeślę ci namiar na firmę, która zajmuje się sprzedażą części używanych tylko do francuzów.
  3. ludo44

Docenione treści:
    252
  4. Adammmo1992

Adammmo1992 Początkujący

Docenione treści:
    0
    Miasto:
    Bychawa
    wielkie dzieki:) Dzis kupilem skrzynie z laguny o malym przebiegu i pierscien jest oryginalny i wczesniej nie wypadl to i teraz jak bede delikatnie jedzil to nie powinien wypasc. Lagunka idzie na sprzedaz. Skrzynia jest jak dla mnie za delikatna
  5. Michael1983

Michael1983 Nowy

Docenione treści:
    0
    Miasto:
    Bochum Niemcy
    No witam ja tez mam problem ze skrzyniom biegow a mam renault laguna 2 1.6 107 km z 2003 roku i mam taki problem ze cieszko mi wchodzi pierwszy bieg i wsteczny nie zawsze wiec niewiem co go boli moze poduszki sa juz popsute bo jak szybko ruszam galkom to slychac jakby sie gdzies jakas blacha obijala moze cos luzne albo skrzynia do wymiany bende wdzieczny za jakies porady bo to moj pierwszy francus i niewiem jak znim postapic hehe pozdrawiam i milego dnia zycze.
  6. PogotowieSamochodoweUK

PogotowieSamochodoweUK Grupa Wsparcia Technicznego

Docenione treści:
    292
    Miasto:
    Holmes Chappel UK
    Ja bym sprawdzil wybieraki i synchronizacje drazka z tunelem zanim oskarzyl bym skrzynie o usterke
  7. ludo44

Docenione treści:
    252
    Wywalone łożyska na wałku pośrednim i bardzo łatwo to zdiagnozować. Przy ruszaniu na jedynce lewarek zmiany biegów zmienia pozycję jakby skrzynia zaczynała się przemieszczać:)
  8. Michael1983

Michael1983 Nowy

Docenione treści:
    0
    Miasto:
    Bochum Niemcy
    Wywalone łożyska na wałku pośrednim i bardzo łatwo to zdiagnozować. Przy ruszaniu na jedynce lewarek zmiany biegów zmienia pozycję jakby skrzynia zaczynała się przemieszczać No z tym bym sie zgodzil bo cos takiego sie dzieje podejrzywalem poduszki umowilem sie na termin do warsztatu i sie okaze dokladnie co jest nietak mam nadzieje ze sie niezrujnuje dzieki za pomoc.
  9. marecki72

marecki72 Początkujący

Docenione treści:
    6
    Miasto:
    Zielonka
    Adres strony:
    Uszkodzona poduszka skrzyni (dolna na środku )powoduje ruchy lewarka przy energicznym ruszaniu.Problem z 1 biegiem i R to najczęściej duży luz na tulejce mechanizmu zmiany biegów przy skrzyni (połączenie pręta zmiany biegów idącego wzdłuż samochodu z wybierakiem przy skrzyni pod gumową osłonką).
  10. Michael1983

Michael1983 Nowy

Docenione treści:
    0
    Miasto:
    Bochum Niemcy
    no jeszcze jedno pytanko do fachowcow bo ja to zielony w tych sprawach mam renault lagune 2 1,6 16v mam tam skrzynie 5 mam okazje kupic skrzynie 6 biegow tylko czy mi podpasi do mojego motorka bende wdzieczny za jakas podpowiedz dzieki
  11. adamarr

adamarr Początkujący

Docenione treści:
    1
    A swoją skrzynię biegów naprawiałem w plr machine. Usterka nie była duża więc szybko sobie z nią poradzili.
  12. tomek1996

tomek1996 Nowy

Docenione treści:
    0
    Witam. Mam pytanie co do skrzyni biegow laguna 1 1.8 8v. moze ktos mi poradzic jak wyjac z niej igielki ktore znajduja sie na lozysku igielkowym na połosi, bez demontazu skrzyni.
.

Użytkownicy odwiedzili tę stronę szukając:

1. skrzynia biegów laguna 1

,
  2. jak wyjac skrzynie biegow renault laguna

,
  3. ciezko wchodza biegi laguna 2

,
  4. skrzynia renault laguna,
  5. renault laguna 2 ciężko wchodzą biegi,
  6. koszt wymiany skrzyni biegów laguna,
  7. skrzynia biegów laguna 1.6 16V,