1. Witamy na Forum Mechaników!
    Aktualnie przeglądasz stronę jako gość. lub
    Rejestracja otworzy przed Tobą drogę do zupełnie nowego, dzikiego świata motoryzacji!
    Jako użytkownik uzyskasz pełen dostęp do forum oraz będziesz mógł tworzyć tematy oraz brać udział w dyskusji.
    Gorąco zachęcamy oraz zapraszamy do rejestracji!

Usuń ogłoszenie

Snap On Solus pro - lub - Bosch Kts 550

Dyskusja w 'Sprzęt diagnostyczny' rozpoczęta przez użytkownika zjawa, 18-04 17.

1. zjawa

zjawa Nowy

Docenione treści:
    0
    Miasto:
    Bydgoszcz
    A ktory Tester, nie tylko z tych dwoch, ma najbardziej rozszerzony i zaglebiony asortyment ? Moze Gutmann ? Jakie sa najlepsze ? Wiem ze niema tego jednego ktory obsluguje wszystko, poniewaz do tego sa serwisowki, lecz ktory z uniwersalow jest najlepszy wedlug was ?

2. Misiakowski

Misiakowski Uczestnik

Docenione treści:
    15
    Miasto:
    Gdansk
    To wszystki zależy jaki masz przerob bo jak przewalasz sporo aut to powinieneś mieć testererow kilka a najlepiej serwisowki ważne aktualizacje w uniwersalu i wsparcie techniczne w i tester legalny bo czasy sa takie a nie inne...

3. romsped

romsped Początkujący

Docenione treści:
    0
    Ja mam uniwersalny ST-9000 i resza przystawki. Do azji jeszcze używam starego Carmana, ale ma starą wersję więc rzadziej korzystam, choć Carman też potrafi zaskoczyć w europie np w BMW. Miałem cdif-a 2, ale sprzedałem. Wydaje mi się, że najlepiej jest posiadać jeden tester niezależny, gdzie zdiagnozujesz większość pojazdów, a jeżeli siedzisz troche głębiej w diagnostyce to i tak nie uciekniesz o dodatkowych urządzeń.

4. Mechanika pojazdowa Gorzów

Mechanika pojazdowa Gorzów Grupa Wsparcia Technicznego

Docenione treści:
    133
    Miasto:
    Gorzów Wielkopolski
    Dostałem oferte za około 9tysięcy. Póki co zamowilem na testy. Wiąże z nim nadzieję ze będzie cos robic wiecej z Ameryki.

5. zjawa

zjawa Nowy

Docenione treści:
    0
    Miasto:
    Bydgoszcz
    W tej liscie mozna zobaczyc co nowego jest w Solusie Pro wersji 14.2 i inne ciekawostki.

A tutaj mozecie zobaczyc wyniki roznych Testerow, tez dosc ciekawe informacyjnie.

Załączone pliki:

6. selim

selim Uczestnik

Docenione treści:
    16
    Miasto:
    Sląsk
    ciekawe to one były w 2006r.

7. david2291

david2291 Uczestnik

Docenione treści:
    33
    No to się chyba kolego trochę zawiedziesz.Ja mam snap on modis czyli taki solus pro z oscyloskopem i jak się jakiś amerykaniec trafi to dobrze jak się wogole połączy.Tester co prawda amerykański ale soft jest na Europę inny a na Amerykę inny.Z tego co wiem to w stanach snap on oferuje auta europejskie jako dodatkowa płatna opcje.Jest dobry pod tym względem ze nie pokazuje głupich błędów i parametry są takie jak powinny być a nie z księżyca.Pokrycie samochodów i dodatkowe funkcje to tutaj znacznie mniej niż launch.W zasadzie to trzymam go tylko ze względu na oscyloskop.Kupiłem go uzywanego i nie był aktualizowany od 4 lat więc przez ten czas może się coś zmieniło. Ja swojego raczej nie zaktualizuje bo to przekroczy wartość sprzętu. Nie wiem jak się ma sprawa w Polsce ale w uk za każdą pominiętą aktualizacje trzeba zapłacić kosmiczna kwotę.
    W tej chwili potrzebuje jakiegoś dobrego testera do Europy ze świeżym oprogramowaniem żebym mógł go już na bieżąco aktualizować i tutaj bardzo bym prosił żeby ktoś udzielił jakichś informacji na temat texa nano diag IDC4 plus i gutmann mega macs 42se