1. Witamy na Forum Mechaników!
    Aktualnie przeglądasz stronę jako gość. lub
    Rejestracja otworzy przed Tobą drogę do zupełnie nowego, dzikiego świata motoryzacji!
    Jako użytkownik uzyskasz pełen dostęp do forum oraz będziesz mógł tworzyć tematy oraz brać udział w dyskusji.
    Gorąco zachęcamy oraz zapraszamy do rejestracji!

Usuń ogłoszenie

Sposoby zabezpieczenia auta przed złodziejami?

Dyskusja w 'Alarmy' rozpoczęta przez użytkownika Misiek, 16-05 11.

1. Tom_

Tom_ Grupa Wsparcia Technicznego

Docenione treści:
    48
    Miasto:
    Szczytno
    ja wychodzę że najlepsze zabezpieczenie to jest AC - bo tak naprawdę wszystko co ma koła, można ukraść..

2. maxsslko

maxsslko Gaduła

Docenione treści:
    292
    Dlatego zakladanie zlodziejek na obd, i innych rzeczy mija sie z celem:) Zlodziejke zaklada sie w miejscu gdzie polozy ona cala komunikacje lub uniemozliwi nawet start z zestawu startowego:) I po bolu:) Na czytanie kluczykow dobre sa transpondery z ograniczonym do ok 50cm dzialaniem:) Przeciez nikt tego nie poczyta na parkingu jak zamykasz auto bo bedzie musial siedziec Ci na glowie:)

3. Tom_

Tom_ Grupa Wsparcia Technicznego

Docenione treści:
    48
    Miasto:
    Szczytno
    Twój kluczyk będzie wysyłał na pór metra, ale jego urządzenie będzie szukać na odległość 10 m

4. darcuss

darcuss Uczestnik

Docenione treści:
    20
    Miasto:
    Tu i tam
    A ja zabieram kierownice do domu:p:D

5. Piotr123456

Piotr123456 Uczestnik

Docenione treści:
    3
    Kiedyś w prasie czytałem ciekawy artykuł o tzw. żabich skokach. Dotyczy to aut które się otwierają kiedy kluczyk jest blisko auta. Idzie się za klientem z plecakiem itd. ostatni w kolejce jest oczywiście pacjent który stoi przy samym aucie . Nie wiem czy to działa ale teoria słuszna.

6. Kaziek0

Kaziek0 Nowy

Docenione treści:
    0
    Miasto:
    Poznań
    Ja mam w swoim blokadę od Niedźwiedź Lock. Wydaje mi się, że całkiem skutecznie chroni samochód. No przynajmniej mam spokojną głowę, bo dodatkowe zabezpieczenie jest.

7. alexandro

alexandro Nowy

Docenione treści:
    0
    Miasto:
    Gdansk
    Ja mam lokalizator z własnym zasilaniem i funkcją podsłuchu AZ16000 - jak dla mnie rewelacja, zero jakiegokolwiek abonamentu, itp. Zresztą mój elektronik nawet przyznał, że obecnie jest to najskuteczniejsze zabezpieczenie jeżeli chodzi o auta, bo ma pozycjonowanie przez GPS, GLONASS, Wi-Fi i LBS.

Ostatnio edytowano: 13-09 17
  8. Przemek1602

Przemek1602 Nowy

Docenione treści:
    4
    Miasto:
    Świdnica
    Montuje blokady skrzyni i nie są przemyślane, można wypiąć linki biegów przy skrzyni i jedziesz na jednym biegu potem spokojnie w ciagu paru h zdejmujesz śruby włamaniowe i masz autko. Najlepsze jest tzw odciecie zapłonu w jakims miejscu.

9. Szumek72

Szumek72 Grupa Wsparcia Technicznego

Docenione treści:
    411
    Miasto:
    Pajac Kultury
    ha,ha,ha ale jaja, co wy tu pocicie się, ja zakładam blokadę Straży miejskiej na koło i już...
    mogę nawet na kopercie i co mi zrobią?:D

10. alexandro

alexandro Nowy

Docenione treści:
    0
    Miasto:
    Gdansk

Hehe dobre :) gorzej jak taki strażnik powie, że to jego blokada ;) , albo co gorsza zabiorą lawetą i szukaj wiatru w polu :) u mnie wujo raz miał podobnie - z tym ze bez blokady odprowadzili mu na własciwy parking. O tyle dobrze ze miał lokalizator to szybko doszedł gdzie jest auto:)

11. Szumek72

Szumek72 Grupa Wsparcia Technicznego

Docenione treści:
    411
    Miasto:
    Pajac Kultury
    mi nie wezmą, sam im wożę...;):p

12. darcuss

darcuss Uczestnik

Docenione treści:
    20
    Miasto:
    Tu i tam
    Hm... Kolega chyba nie słyszał o zagluszaczach gsm,gps i innych. Jak mają coś zrobić, to żadna siła ich nie zatrzyma.

13. Przemek1602

Przemek1602 Nowy

Docenione treści:
    4
    Miasto:
    Świdnica
    Zatrzyma - ukryty przycisk :D

14. alexandro

alexandro Nowy

Docenione treści:
    0
    Miasto:
    Gdansk
    No grunt to ukryć dobrze taki lokalizator - ja mam zamontowanego za boczkiem tylnych drzwi - zanim tam złodziej dojdzie to i zagłuszacz mu padnie ;)Poza tym, zagłuszacze wcześniej czy później złodziej wyłączy , bo telefony by nie działały w promieniu kilkudziesięciu, albo i kilkuset metrów. Detektorem sam już sprawdzałem i nie wykryje się tego lokalizatora jak jest w trybie offline :) Miałem do tej pory autocasco , ale po tych podwyżkach wolałem sam zadbać w jakiś sposób o swoją własność - trochę przeginają z tymi stawkami na ubezpieczenia....