1. Witamy na Forum Mechaników!
    Aktualnie przeglądasz stronę jako gość. lub
    Rejestracja otworzy przed Tobą drogę do zupełnie nowego, dzikiego świata motoryzacji!
    Jako użytkownik uzyskasz pełen dostęp do forum oraz będziesz mógł tworzyć tematy oraz brać udział w dyskusji.
    Gorąco zachęcamy oraz zapraszamy do rejestracji!

Usuń ogłoszenie

Sposoby zabezpieczenia auta przed złodziejami?

Dyskusja w 'Alarmy' rozpoczęta przez użytkownika Misiek, 16-05 11.

1. Tom_

Tom_ Grupa Wsparcia Technicznego

Docenione treści:
    27
    Miasto:
    Szczytno
    ja wychodzę że najlepsze zabezpieczenie to jest AC - bo tak naprawdę wszystko co ma koła, można ukraść..

2. maxsslko

maxsslko Gaduła

Docenione treści:
    289
    Dlatego zakladanie zlodziejek na obd, i innych rzeczy mija sie z celem:) Zlodziejke zaklada sie w miejscu gdzie polozy ona cala komunikacje lub uniemozliwi nawet start z zestawu startowego:) I po bolu:) Na czytanie kluczykow dobre sa transpondery z ograniczonym do ok 50cm dzialaniem:) Przeciez nikt tego nie poczyta na parkingu jak zamykasz auto bo bedzie musial siedziec Ci na glowie:)

3. Tom_

Tom_ Grupa Wsparcia Technicznego

Docenione treści:
    27
    Miasto:
    Szczytno
    Twój kluczyk będzie wysyłał na pór metra, ale jego urządzenie będzie szukać na odległość 10 m

4. darcuss

darcuss Początkujący

Docenione treści:
    15
    Miasto:
    warszawa
    A ja zabieram kierownice do domu:p:D

5. Piotr123456

Piotr123456 Uczestnik

Docenione treści:
    3
    Kiedyś w prasie czytałem ciekawy artykuł o tzw. żabich skokach. Dotyczy to aut które się otwierają kiedy kluczyk jest blisko auta. Idzie się za klientem z plecakiem itd. ostatni w kolejce jest oczywiście pacjent który stoi przy samym aucie . Nie wiem czy to działa ale teoria słuszna.

6. Kaziek0

Kaziek0 Nowy

Docenione treści:
    0
    Miasto:
    Poznań
    Ja mam w swoim blokadę od Niedźwiedź Lock. Wydaje mi się, że całkiem skutecznie chroni samochód. No przynajmniej mam spokojną głowę, bo dodatkowe zabezpieczenie jest.