1. Witamy na Forum Mechaników!
    Aktualnie przeglądasz stronę jako gość. lub
    Rejestracja otworzy przed Tobą drogę do zupełnie nowego, dzikiego świata motoryzacji!
    Jako użytkownik uzyskasz pełen dostęp do forum oraz będziesz mógł tworzyć tematy oraz brać udział w dyskusji.
    Gorąco zachęcamy oraz zapraszamy do rejestracji!

Usuń ogłoszenie

sprzęt diagnostyczny

Dyskusja w 'Sprzęt diagnostyczny' rozpoczęta przez użytkownika Rash'u, 16-04 17.

1. Rash'u

Rash'u Grupa Wsparcia Technicznego

Docenione treści:
    55
    Miasto:
    Gryfice
    Adres strony:
    Siemanko. Jako, że nie posiadam jeszcze żadnego sprzętu diagnostycznego rozważam jego zakup. Hurtownia z którą wspòłpracuje zaoferowała mi texe za 6500 gotówką z dożywotnią autodata jako, że nic jeszcze swojego nie miałem więc jestem w tym trochę zielony i chciałem Was spytać o opinię na temat tego sprzętu i wypowiedzenie się co się da a czego nie co obsłuży a czego nie.

ewentualnie co polecili byscie do 8 tys?

2. Mattii

Mattii Uczestnik

Docenione treści:
    57
    Miasto:
    Maszewo
    Sprawdź cenę aktualizacji texy.
    Cdif3 w tej cenie....

3. samspec13

samspec13 Grupa Wsparcia Technicznego

Docenione treści:
    270
    Miasto:
    Grabów
    Napisz prościej co chcesz ogarnąć.

4. lukkiwlkp

lukkiwlkp Grupa Wsparcia Technicznego

Docenione treści:
    35
    Miasto:
    Pogorzela
    Mam cdif 3 no i do końca nie jestem zadowolony. Potrafi zaskoczyć ale na prostych rzeczach się wykłada. Abonament 1200 na rok + plus abonament za autodate 400 chyba.

5. Mechanika pojazdowa Gorzów

Mechanika pojazdowa Gorzów Grupa Wsparcia Technicznego

Docenione treści:
    151
    Miasto:
    Gorzów Wielkopolski
    Adres strony:
    Chocbys mial kts, dpl, gutman, texe i nie wiadomo co to nie będziesz zadowolony bo to sa urządzenia do diagnostyki a nie do czynności serwisowych wiec jak sie sprzet nieraz wykłada na wymianie sterownika to nic dziwnego bo do tego służą urządzenia dedykowane do danej marki wiec warto mieć takie jak sie zajmujesz profesjonalnie tematem. Ja nam cdif3, nie narzekam, oscyloskop ma kilka kanałów a abonament roczny 800 zl a nie 1200.
    W kwocie do 8 tysięcy polecam cdif.

6. megane22

megane22 Początkujący

Docenione treści:
    1
    Miasto:
    Olsztyn
    Według mnie najlepsze za tę kasę jest cdif tylko przy cdifie najważniejszy jest kontakt z pracownikami firmy, którzy potrafią w krótkim czasie naprawić to co nie działa lub dodać brakujące sterowniki czy funkcje.
    Bez wysyłania logów z pracy program będzie się rozwijał ale nie w takim tempie jak z nimi.
    Wysyłanie zawsze wyświetla się przy zakończeniu pracy- jednym przyciskiem wysyłasz raport i nie musisz go nawet opisywać.

7. romsped

romsped Początkujący

Docenione treści:
    0
    Kolego Texa to zupełnie inna liga niż prosty cdif. Pokrycie pojazdów i ilość funkcji znacznie większa. Od cdif można znaleźć w cenie wiele sporo lepszych urządzeń.

8. Mechanika pojazdowa Gorzów

Docenione treści:
    151
    Miasto:
    Gorzów Wielkopolski
    Adres strony:
    Ja kupiłem cdif głównie dla oscyloskopu i taniego abonamentu z dożywotnią gwarancją. Kts z oscyloskopem jedno kanalowym kosztowal wiecej o 3tyś a abonament roczny to 2200 . A ty masz texe?

9. Tom_

Tom_ Grupa Wsparcia Technicznego

Docenione treści:
    36
    Miasto:
    Szczytno
    Jeżeli wrzucisz w koszta firmy to texa lub cdif do diagnostyki, ale pamiętaj że jednym nie zwojujesz świata i nie zrobisz.
    Jeżeli nie potrzebujesz faktur i nie musi być legal soft to wyłóż sprzęt ma seriwosowki. Ale uniwersalny zawsze potrzebny

10. Mechanika pojazdowa Gorzów

Docenione treści:
    151
    Miasto:
    Gorzów Wielkopolski
    Adres strony:
    To się wie i to się ma:) Legal musi byc

11. Tom_

Tom_ Grupa Wsparcia Technicznego

Docenione treści:
    36
    Miasto:
    Szczytno
    No to rozumiem, ale co serwisowka to serwisowka.
    Do najbardziej popularnych marek wziąłem serwisowko. Nie żałuję bo nie raz uniwersalny robi w kit ;/

12. Misiakowski

Misiakowski Uczestnik

Docenione treści:
    19
    Miasto:
    Gdansk
    witam nabylem wlsnie Cfif3 i już pierwszego dnia sie wyłożył volvo v50 2,0 D 2005 Nie czyta abs.nie laczyl sie fotelem kierowcy,nie laczyl sie z xsenonami, a te funkcje ma w spisie Bmw e 60 3,0i nie połączył sie wcale nie wiem może cos nie tak? vw Touran 2006rok. Szybko wykrył usterke modulu komfortu. W volvo znalazl info o zmanipulowanym przebiegu oraz nie pasowal mu modol Dim który był wymieniony bez kodowania.

13. koziolek

koziolek Bywalec

Docenione treści:
    131
    Miasto:
    Lubelskie,
    A co myslicie o Launch Easydiag 2.0 za $50 dolcow z aliexpress i za nastepne $50 dolcow pelna aktywacje off line zrobiona przez gosci z innych forum
    takie cos kryje wszystkie auta nawet chinskie

14. Mechanika pojazdowa Gorzów

Docenione treści:
    151
    Miasto:
    Gorzów Wielkopolski
    Adres strony:
    Robiłem dokładnie takie samo auto jakiś tydzień temu i bez problemu laczył się ze wszystkim. Parametry pokazywał ładnie wiec może u ciebie problem tkwi w aucie?

Takie sytuacje musisz do nich zglaszac. Ja nie miałem problemu z żadna bmw.

15. Misiakowski

Misiakowski Uczestnik

Docenione treści:
    19
    Miasto:
    Gdansk
    problem tkwi napewno w Cdif 3 bo każdy inny łyka te akurat BMW a Cdif NIE...Napewno zgłoszę ten problem ale czy to cos da ? Tak zrobię i dam znać. Póki to wyrwczam sie gutkiem i nie ma problemu.

Ostatnio edytowano: 20-04 17
  16. romsped

romsped Początkujący

Docenione treści:
    0
    Cdif jst dobry bo polski i tyle, większość osób co go ma to raczej średnio są zadowoleni. Sam miałem kiedyś 2-ke i sprzedałem. Moją opinią porównując Texe i cdifa bez zastanowienia brałbym Texe.

17. Misiakowski

Misiakowski Uczestnik

Docenione treści:
    19
    Miasto:
    Gdansk
    tez chciałem mieć Texe ale jak to opinie innych użytkowników i spory haracz... Przy tym sporo Texy już na znanych aukcjach już bez aktualizacji hajis mnie odstraszyło...