1. Witamy na Forum Mechaników!
    Aktualnie przeglądasz stronę jako gość. lub
    Rejestracja otworzy przed Tobą drogę do zupełnie nowego, dzikiego świata motoryzacji!
    Jako użytkownik uzyskasz pełen dostęp do forum oraz będziesz mógł tworzyć tematy oraz brać udział w dyskusji.
    Gorąco zachęcamy oraz zapraszamy do rejestracji!

Usuń ogłoszenie

Ulubiony klient.

Dyskusja w 'Pogaduszki warsztatowe' rozpoczęta przez użytkownika ludo44, 12-12 11.

1. Marcin Glasgow

Marcin Glasgow Uczestnik

Docenione treści:
    13
    Dzisiaj niedziela. Po kosciele podjechalem do garazu bo troszke papierkowej roboty sie nazbieralo. Faktury w lapke i do wyjscia a tu klient zeby mu sprawdzic zawieszenie.:eek::eek::eek: Przez 10 minut tlumaczylem debilowi ze nie bo zamkniete i niedziela:confused:

2. koksiu621

koksiu621 Grupa Wsparcia Technicznego

Docenione treści:
    250
    Miasto:
    Kudowa-Zdrój
    Podstawiła mi bardzo kasiasta babka kie sportrage pierwsza wersje w aucie rok czasu był wygnity przewod hamulcowy nikt nie chcial zrobić bo był nad bakiem,
    Babka tak caly czas jeździła po czym mówi do mnie to niech mnie pan tym butem odwiezie i zobaczy pan co sutka itp :) mówię do niej chyba jest pani chora nigdzie tym autem nie jadę , zawiozłem ją swoim przyjechałem sprawdziłem auto wydech był caly do wymiany wszędzie ciekło z silnika , sprężyny popękane , amory wylane itp auto typowy złom , zrobiłem przewód Pani do mnie dzwoni mówię jej co jest do roboty a ona mi na to proszę robic ale niech pan się zmieści w 250-300 zl z robotą bo ciężko z kasą sam przewód kosztował 120 zł
    Więc mówię ze na tym w tej kwocie skończyłem pracę :) ona mówi czy nie zrobił bym jeszcze reszty w tej kwocie , więc musiałem powiedziec że aukcji charytatywnych nie prowadzę i proszę przyjechać zarabiać auto zaczęła się prosić powiedziałem że prosi się świnia a na świnie mi nie wygląda przyjechała zapłaciła podziękowała :) od tamtej pory jej unikam

3. DoktorBLN

DoktorBLN Uczestnik

Docenione treści:
    12
    Miasto:
    Warszawa
    JA ostatnio dostaję auto na przegląd lub jakieś drobne naprawy no i trafiają się klienci Typu: Ja Panu pomogę, przytrzymam, może przykręcę, a czy pan wie czy to na pewno jest dobrze. Wie pan co pan ma zrobić, a bo ostatnio tych przewodów to nikt nie ruszał przy wymianie. Mimo, iż są proszeni do poczekalni to oni i tak stoją nad człowiekiem i patrzą się na ręce. Jak bym miał w 10 min im podmienić masę części i jeszcze powiedzieć, że to i to i to popsułem, urwałem lub coś w tym stylu... No i po dłuższej chwili, najchętniej to bym pier.... wszystko i powiedział, a rób sobie pan sam jak jest pan mądrzejszy. No cóż, ale dla klienta muszę być miły, bo szef zaraz bd gadał.

4. Wojtek1991

Wojtek1991 Początkujący

Docenione treści:
    6
    Miasto:
    Gorzów/Poznań
    Różni są klienci, najgorsi są cwaniacy i ci którzy lepiej się znają na robocie ode mnie. No i jak ktoś próbuje pouczać to aż mam ochotę pieprznąć narzędziami pod nogi i niech sam działa...

5. PogotowieSamochodoweUK

PogotowieSamochodoweUK Gość

Dzis mialem goscia (polaka oczywiscie) co przerosl wszystkich.
    Zajezdza autem I hamulce prosi. W aucie ABS, ESP swieci, pedal twardy, plyn az czarny....
    Zmienilem tarcze I klocki. Odebral zaplacil zanim wyjechal z placu zawraca I sie pruje ze panie a co te swiatelka na desce tak raza I czemu pedla taki twardy? Przeciez tego nie bylo....
    Powiedzialem mu zeby nie przeginal bo zaraz widlakiem zaladuje ten zlom do kontenera jak nie nabierze oglady.
    Klucil sie z pol godziny dziad.
    Dalem mu numer do ''Trading Standards'' czyli urzedu sprawdzajacego czy firmy wykonuja robote profesjonalnie I zgodnie ze sztuka. Dodalem ze przy liscie bledow w sterowniku sa daty powstania wiec niech dzwoni jak najszybciej bo chetnie zaloze mu sprawe o probe wyludzenia I pomowienia.
    Zmiekl I powiedzial ze on nie ma czasu sie glupio wyklucac, bo my wszycy mechanic to jeden hu... I oszust jestesmy.
    A chlopaki na forum mu powiedzieli zeby bron boze nie szedl do warsztatu bo go oszukaja!
    Auto to byl Passat B6 czyli forumowiec z Passat.pl , nawet ich naklejke na klapie mial dziad ;)

6. koksiu621

Docenione treści:
    250
    Miasto:
    Kudowa-Zdrój
    Czyli wielki vagowiec typu kup vaga on ci wszystko powie i naprawi :) na twoim miejscu nakrecil bym mu ucho i dobrego kopa w dupe podsadził na dobry rozpęd :)

7. PogotowieSamochodoweUK

Tacy ludzie pokazuje kto tam na tych vagowskich forach siedzi. Same glaby I pseldo cwaniaczki.

8. koksiu621

Docenione treści:
    250
    Miasto:
    Kudowa-Zdrój
    Znam takich na codzien :) jak juz nie wiedzą co do czego to się mnie pytają a ja im mówię ze nie znam sie na tym :) a najlepiej jak przyjadą i chcą pożyczyć jakieś klucze to wtedy mówię ze jak da zaliczki 500 zl to odwraca się na pięcie i wychodzi :)

9. koziolek

koziolek Bywalec

Docenione treści:
    131
    Miasto:
    Lubelskie,
    najlepiej unikac takich klijentow tylko czasami ciezko palanta wyczuc szczegolnie na poczatku jak zostawia auto do naprawy
    ujawnia sie dopiero jak przychodzi czas na zaplate i odebranie auta

zreszta spotkalem sie juz z takim stwierdzeniem ,kiedys jakis klijent mi powiedzial
    ze adwokat i mechanik to najwieksi krwiopijcy

Edytowano przez moderatora: 15-11 13
  10. mlody67

mlody67 Gaduła

Docenione treści:
    113
    Miasto:
    Wrocław
    ej nie generalizować mi tutaj, jeden dziad się trafił z jakiegoś forum to od razu wszyscy źli:)

11. shrek

shrek Moderator Car Audio Grupa Wsparcia Technicznego

Docenione treści:
    1 197
    Miasto:
    Pyrlandia
    Adres strony:
    Wpada klientka jak po ogień i krzyczy od progu ...
    Proszę Pana zapalił mi sie zegarek na liczniku i jakaś łapa mi grozi ...
    pacjent A -klasa
    wiecie co to? :D
    -to tak na poprawę nastroju przed weekendem

12. mlody67

mlody67 Gaduła

Docenione treści:
    113
    Miasto:
    Wrocław
    :p trzeba było wystawić swoją łapę i krzyknąć 1000 zł:)

13. Marcin Glasgow

Marcin Glasgow Uczestnik

Docenione treści:
    13
    Wczoraj przyjechal na naprawe opony.ytam sie gdzie jest klucz do sruby zabezpieczajacej, oczywiscie nie ma, tlumacze ze samo odkrecenie takich srub to 80funtow. On mi na to ze to w cenie naprawy kapcia. powyzywal od cwaniaczkow co chca wyciagnac kase trzasnal dzwiami i pojechal

14. PogotowieSamochodoweUK

Sluchaj, ja mieszkam w miejscu gdzie polakow wiecej niz aut na ulicy. Porumowiczow Passat forum I audi forum to ponad 300 pewnie juz obslugiwalem I jednym h..em kazdy z nich byl podszyty. Ani jeden nie byl szczery I honorowy co ciekawe a wielcy fanatycy for z naklejkami na klapie.

Marcin Glasgow lubi to.
  15. Giemza

Giemza Uczestnik

Docenione treści:
    77
    Miasto:
    Lublin
    Marcin - Przynajmniej jednego durnia mniej :)

16. arni_poznań

arni_poznań Grupa Wsparcia Technicznego

Docenione treści:
    1 431
    Miasto:
    PZ
    ja sie kiedys zarejestrowałem na forum audi a4 ale w sumie to o czym ja mialem z nimi rozmawiać???
    na laczku pojechał?

17. Wojtek1991

Wojtek1991 Początkujący

Docenione treści:
    6
    Miasto:
    Gorzów/Poznań
    arni, jak to o czym o audi a4 hahahahah ;)

18. koksiu621

Docenione treści:
    250
    Miasto:
    Kudowa-Zdrój
    Tak dla nich audi i passek to najlepsze auta które mogą niby naprawic sami :) a jeden raz przyjechał do mnie a4 1.9 i mówi czy mu wymienie rozrząd ale on chce przy tym być bo musi zobaczyć ile pasek się wyciągnoł bo rozciąga sie 3 cm, wyśmiałem go i powiedziałem że nie mam czasu

19. Wojtek1991

Wojtek1991 Początkujący

Docenione treści:
    6
    Miasto:
    Gorzów/Poznań
    czyli rozumiem miał nadzorować Twoją pracę? :D dobry typek

20. PogotowieSamochodoweUK

On pewnie kierownik specjalista z zawodu wiec dowodzic chcial hehehe