1. Witamy na Forum Mechaników!
    Aktualnie przeglądasz stronę jako gość. lub
    Rejestracja otworzy przed Tobą drogę do zupełnie nowego, dzikiego świata motoryzacji!
    Jako użytkownik uzyskasz pełen dostęp do forum oraz będziesz mógł tworzyć tematy oraz brać udział w dyskusji.
    Gorąco zachęcamy oraz zapraszamy do rejestracji!

Usuń ogłoszenie

Vectra b 2.0 lpg naprawa

Dyskusja w 'Pytanie do mechanika' rozpoczęta przez użytkownika dawidorlos, 18-03 17 o 18:53.

1. dawidorlos

dawidorlos Nowy

Docenione treści:
    0
    Miasto:
    Krakow
    Witam . Mam następujący problem . Kupiłem Opla Vectrę 2.0 lpg z 1999r w zeszłym miesiącu i nastąpiła chwila zrobienia przeglądu . Auto nie przeszło , panowie kazali przeprowadzić naprawy i wrócić do 2 tygodni . Do tej chwili wszystko rozumiem . Natomiast nie byli w stanie powiedzieć mi nawet plus minus ile będzie mnie kosztowała naprawa tego wszystkiego . Nie wiem czy bardziej opłacalne bedzie przeprowadzenie naprawy czy tez oddania auta na złom . Bardzo proszę o stwierdzenie ile mniej więcej mogę spodziewać się kosztów u mechanika . Lista usterek w załączniku . Dziękuje za odp .

Załączone pliki:

• image.jpeg
      image.jpeg
      Rozmiar pliku:
      55,2 KB
      Wyświetleń:
      16
  2. Byku94

Byku94 Początkujący

Docenione treści:
    1
    Miasto:
    Gdzies w Anglii
    Nie lepiej pojechać na warsztat, pokazać wyciąg i poprosić o przybliżony koszt naprawy?

3. samspec13

samspec13 Grupa Wsparcia Technicznego

Docenione treści:
    225
    Miasto:
    Grabów
    Ceny i tak różniste, więc pytaj w swojej okolicy.

4. dawidorlos

dawidorlos Nowy

Docenione treści:
    0
    Miasto:
    Krakow
    Założyłem ten temat w sobotę późnym popołudniem , wiec cieżko o otwarty warsztat . Dzięki za odp . W poniedziałek pojadę . Pozdrawiam